10 świetnych pomysłów na przedpokoje, które zaskoczą Twoich gości | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 świetnych pomysłów na przedpokoje, które zaskoczą Twoich gości

Alicja Olko Alicja Olko
The Bromptons: Chelsea od Roselind Wilson Design Klasyczny
Loading admin actions …

Główna przestrzenią, która w każdym domu kreuje jego wizualny obraz, jest przedpokój. To właśnie on odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie w naszych czterech ścianach odnoszą nasi goście. Stanowi preludium do pozostałych pomieszczeń w domu i daje przedsmak tego, co czeka nas dalej. Już w przedpokoju warto zatem postawić na aranżację pełną osobowości i charakteru, oddającą nasz indywidualny styl.

Obejrzyjcie dziesięć przykładów przedpokojów, które odznaczają się sporą dozą oryginalności. Z pewnością każdy z was znajdzie tutaj swojego faworyta.

1. O wiele więcej niż przedpokój

E2 PAVILION ECO HOUSE, BLACKHEATH Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od E2 Architecture + Interiors Nowoczesny
E2 Architecture + Interiors

E2 PAVILION ECO HOUSE, BLACKHEATH

E2 Architecture + Interiors

Współcześnie przedpokój spełnia więcej funkcji, niż jedynie rolę komunikacyjną. Jest także miejscem na przechowywanie oraz obszarem do ekspozycji dekoracji.

2. Zachęcające wejście

Private Residence, Surrey Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od Nice Brew Interior Design Nowoczesny
Nice Brew Interior Design

Private Residence, Surrey

Nice Brew Interior Design

Wszystko w tym przedpokoju zachęca do wejścia- wygodne fotele, dywanik prowadzący od wejścia w głąb domu, przyjemne dekoracje. Przestrzeń ta jest nie tylko łącznikiem komunikacyjnym między obszarem zewnętrznym domu a jego wnętrzami, ale pomieszczeniem o sporej dozie wygody i komfortu.

3. W ciepłej tonacji

Drewno w każdym pomieszczeniu jest dobrym rozwiązaniem- już od progu wprowadza przytulny i ciepły klimat, pozytywnie nastrajając każdego odwiedzającego. W połączeniu z kolorystyka bazującą na głębokich odcieniach brązu i zieleni oraz odpowiednio dobranym oświetleniem potrafi zdziałać cuda.

4. Optymistycznie

Eklektyczny korytarz, przedpokój i schody od homify Eklektyczny

Wesoły kolor na ścianach przedpokoju wprowadzi każdego w pozytywny nastrój. Limonkowa zieleń to opcja wesoła i oryginalna, trzeba mieć jednak sporo odwagi, aby się na nią zdecydować.

5. Z domieszką retro

Wprowadźcie element retro do przedpokoju zaaranżowanego w stylu nowoczesnym, aby osiągnąć intrygujący efekt końcowy. Soczyście żółta komoda w tym przypadku ożywia to wnętrze i przyciąga wzrok każdego, kto się w nim znajdzie.

6. Z przyciągającym uwagę centrum

Family Home in Winchester's Sleepers Hill Klasyczny korytarz, przedpokój i schody od Martin Gardner Photography Klasyczny
Martin Gardner Photography

Family Home in Winchester's Sleepers Hill

Martin Gardner Photography

Ten przedpokój zaaranżowano wokół jego centralnego obszaru, skupiającego się wokół pokaźnych rozmiarów pikowanej pufy oraz zawieszonej nad nią lampami sufitowymi. Taki sposób na wystrój gwarantuje efekt wnętrza szykownego i eleganckiego.

7. Praktycznie

od Connox Nowoczesny

Urządzając przedpokój nie wolno zapomnieć o aspektach praktycznych- miejscu na przechowywanie obuwia czy powieszenie odzieży wierzchniej. Przykład ten pokazuje, jak funkcjonalność połączyć można z dobrym stylem.

8. Kwiaty nigdy nie zawodzą

Bez względu na styl, w jakim urządzamy przedpokój, zawsze udekorować można go świeżymi kwiatami. Prezentować będzie się świeżo i pięknie.

9. Wyrafinowane rozwiązania

od homify Eklektyczny

Marzy Wam się wnętrze nieco bardziej luksusowe? Wybierzcie odpowiednie materiały wykończeniowe- marmur i szkło- oraz stonowane kolory. Biel nadaje pomieszczeniom elegancki charakter, ale i sprawia, że prezentują się jasno i przestronnie.

10. Siła symetrii

Na koniec propozycja szykowna i elegancka, której siła leży w symetrii. Projektantom udało się osiągnąć idealny balans- nie tylko w sposobie umiejscowienia dekoracji i mebli, ale i pod względem kolorystycznym.

Który pomysł najbardziej Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu