Kompaktowy dom dla współczesnej rodziny

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Kompaktowy dom dla współczesnej rodziny

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesny salon od 祐建築設計事務所 Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś przenosimy się do domu w Japonii, gdzie połączona przytulną atmosferę z nowoczesnym podejściem do aranżacji. Jest to idealne, wygodne miejsce dla rodziny oraz dom, w którym każdy chciałby zamieszkać.

Konstrukcja powstała pod okiem architektów z biura YOU AO i jest pięknie wkomponowana w otaczającą przyrodę. Zapraszamy do oglądania!

Prosta elewacja

Zewnętrzna część domu ukazuje nowoczesne podejście do tematu. Fasada składa się z kilku modułów, a niewielkie okna nawiązują do nowatorskiego budownictwa.

Monochromatyczne kolory dają wyrafinowany i czysty efekt.

Przytulne wnętrze

Wewnątrz znajdziemy szeroki, otwarty plan, który doskonale nadaje się do dzielenia przestrzeni życiowej z rodziną, dzięki połączeniu salonu, kuchni oraz jadalni. Ciepła atmosfera dopełniona jest drewnianym wykończeniem, a subtelne kolory sprawiają, że naprawdę czujemy się tutaj jak w domu.

Otwarta konstrukcja pozwala napawać się eleganckim i nowoczesnym wnętrzem.

Przytulny i nowoczesny

Z tej strony many widok na regał wbudowany w dół klatki schodowej, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz wykorzystanie z pozoru bezużytecznej wnęki. W tej sposób otrzymujemy idealne miejsce na domową biblioteczkę.

Rustykalna łazienka

Łazienka ma niesamowicie rustykalny klimat, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Nie możemy oderwać wzroku od drewnianego blatu, który pięknie dekoruje wnętrze.

Łazienka oświetlana jest naturalnym światłem dzięki dużemu przeszkleniu. Delikatna zasłona pozwoli na odrobinę intymności.

Niebieska sypialnia

Świetlik pozwala na wypełnienie pomieszczenia światłem oraz dostarczy odpowiedniej wentylacji.

Podwójne łóżko zostało schowane w kącie, co zapewni większą prywatność. Ta część sypialni została zaopatrzona w przesuwne, drewniane drzwi, dzięki czemu część prywatna może być z łatwością odgrodzona od reszty.

Zaciszny taras

Idealny dom jednorodzinny nie może obyć się bez tarasu! Jest to przytulne miejsce wypełnione kolorem, roślinami oraz wszelkimi udogodnieniami. Znajdziemy tutaj wygodny stolik oraz poduszki, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na popołudniową kawę z przyjaciółmi.

Sprawdź również pomysły naszych ekspertów na tanie mieszkanie: Inny spósob na życie! Niskobudżetowe domy z kontenerów!

Co sądzisz o takich wnętrzach?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu