Niezwykłe przemiany czterech kuchni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niezwykłe przemiany czterech kuchni

mszpakowska mszpakowska
od scala-proyectos Nowoczesny
Loading admin actions …

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy wiele czasu. Przygotowujemy tam posiłki dla naszych bliskich, dlatego powinna sprzyjać przelewaniu miłości. Często jest połączona z jadalnią, więc funkcjonalność powinna być nieodłączną cechą. Nie można jednak zapominać o estetyce. Wnętrze powinno zachęcać nas do eksperymentowania z nowymi daniami, które podbiją nasze kubki smakowe. Należy pamiętać o odpowiednim zagospodarowaniu przestrzeni, aby ułatwić sobie codzienną pracę. Jeśli myślisz o remoncie, mamy dla Ciebie fantastyczne przykłady zaskakującej przemiany! Zobacz jak wspaniale można odmienić nawet przestarzałe wnętrze!

Przed: wąska kuchnia

To pomieszczenie nie oferuje zbyt wielkiej przestrzeni, a meble oraz układ dodatkowo spłaszczają wnętrze. Płytki na ścianie są już dawno niemodne, przez co  kuchnia nie zachęca do przebywania w niej dłużej, niż to konieczne.

Po: modna i jasna

Kuchnia wygląda zupełnie inaczej, mimo że nie dokonano tutaj żadnej przebudowy. Połączenie czerni i bieli to rozwiązanie, które nigdy nie zawodzi. Aluminiowe elementy dodają blasku i jasności. Proste linie mebli sprawiają, że miejsce charakteryzuje się niesamowitym porządkiem, co jest doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich pomieszczeń. Akcesoria kuchenne doskonale kontrastują z czernią blatu.

Przed: chaotyczna

Wnętrze sprawia wrażenie przypadku. Źle dobrane meble i akcesoria sprawiają, że to miejsce nie wygląda dobrze. Brakuje tutaj miejsca na blatach, które jest podstawowym elementem funkcjonalności. Pomarańczowe dodatki zapewne miały na celu ożywić kuchnię, jednak w rezultacie miejsce to wygląda na niezadbane.

Po: uporządkowana

W tym miejscy zaszły radykalne zmiany. Pozbyto się kolorowych zasłon, dzięki czemu teraz kuchnia może wypełnić się naturalnym blaskiem. Całość dopełniona jest przez białe meble, które również potęgują efekt rozjaśnienia. Znajdziemy tutaj masę miejsca, dzięki czemu kuchnia stała się funkcjonalna i w końcu gospodarze mogą poddać się pasji gotowania.

Przed: przestarzała

Małą kuchnia nie jest najłatwiejszym pomieszczeniem. Wybrane kolory w tym pomieszczeniu przyczyniły się do nudnego wyglądu pozbawionego energii. Stare meble były totalnie niefunkcjonalne i burzyły pierwotny zamysł kuchennego zacisza.

Po: przytulna

Co za zmiana! Ta kuchnia to potwierdzenie, że biel jest najlepszym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń! Podłoga oraz jasne meble to duet idealny. Dekoracje również potęgują rozjaśnienie i sprawiają, że miejsce stało się przytulne i rodzinne.

Przed: tradycyjna

Ta kuchnia, chociaż nie jest brudna i zaniedbana, jest pozbawiona osobowości. Nie znajdziemy tutaj jednolitego zamysłu, który mógłby sprawić, że wnętrze było by całkiem przyzwoite.

Po: spersonalizowana

Doskonały remont! Projekt miał na celu sprostać oczekiwaniom rodziny. Dopasowanie wnętrze do osobowości i zwyczajów gospodarzy jest najlepszym rozwiązaniem. Korzystanie z pomocy specjalistów sprawi, że wszystkie elementy pomieszczenia będą doskonale dopasowane do domowników. Przykładem może być blat na zdjęciu powyżej, który może spełniać wiele funkcji. Kontrastowe kolory dopełniły efekt sprawiając, że wnętrze jest przytulne i pełne charakteru.

Zobacz również: Fantastyczna transformacja mieszkania!

Która przemiana podoba Ci się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu