Nowoczesny dom - 12 pomysłów na robiący wrażenie przedpokój

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom – 12 pomysłów na robiący wrażenie przedpokój

Alicja Olko Alicja Olko
Sala Tropical Chic od Movelvivo Interiores Egzotyczny
Loading admin actions …

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, w którym znajdziemy się po wejściu do domu. Jako takie odpowiada ono za pierwsze wrażenie, jakie nasze lokum wywołuje. Niezwykle istotne jest zatem, aby przestrzeń tę zaaranżować stylowo, z pomysłem, nie zapominając przy tym o jej funkcjonalności.

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam dwanaście pomysłów na aranżację przedpokoju- przykłady różnią się między sobą pod względem stylu, kolorów, rozwiązań praktycznych oraz wymiarów, dając pewność, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

1. Prosto, ale efektownie

Prosta kolorystyka, naturalne materiały i detale, które odpowiadają za efektowny charakter tego wnętrza. Nowoczesna konsola wraz z dekoracjami to obiekt, wokół którego skupia się aranżacja przedpokoju.

2. Przestronnie i elegancko

Entrance staged for sale with hired furniture and accessories. od Heatons Home Styling Nowoczesny
Heatons Home Styling

Entrance staged for sale with hired furniture and accessories.

Heatons Home Styling

I tak już duży przedpokój zdaje się być jeszcze większy za sprawą odpowiednio dobranej kolorystyki- białe ściany pięknie łączą się z jasnym drewnem. Wrażenie przestronności potęguje także duże lustro na jednej ze ścian. W tak dużym wnętrzu pozwolić można sobie na większą ilość mebli i dodatków.

3. Kolorowo i graficznie

Posadzka w czarno białą szachownice, tapeta w wyrazisty wzór oraz kolorowe drzwi i meble- takie wnętrze emanuje charakterem i sprawia, że aż nie możemy doczekać się, aby obejrzeć, jak zaaranżowano pozostałe pomieszczenia w tym mieszkaniu.

4. Elegancko i nowocześnie

Główną gwiazdą tego pomieszczenia jest imponujących rozmiarów lampa sufitowa w kształcie kuli. Wnętrze zaaranżowano w różnych odcieniach szarości, które pięknie prezentują się na tle białych ścian.

5. W oparciu o etniczne detale

Przedpokój ten wykorzystano do ekspozycji klimatycznych dekoracji w etnicznym stylu. Całość opiera się o kolorystykę zdominowaną przez różne odcienie beżu i brązów, nadając wnętrzu delikatny, naturalny charakter.

6. Po skandynawsku

Ten przedpokój jest po prostu cool! Taki właśnie efekt osiągnąć można zwracając się w kierunku stylu skandynawskiego. Jasne kolory, naturalne materiały, odrobina zieleni i jakże charakterystyczne dekoracje są gwarancja każdorazowego sukcesu.

7. Kontrastowo

Świetny efekt osiągnąć można decydując się na kontrastowe kolory i materiały. Biel zestawiono z sinym odcieniem niebieskiego oraz z drewnem o różnych odcieniach brązu.

8. Z pomysłem w małym wnętrzu

W tym małym mieszkaniu przedpokój stanowi składową część otwartej strefy dziennej. Aby odseparować go od obszaru salonu, wstawiono praktyczny regał, który stanowi nie tylko świetne rozwiązanie dekoracyjne, ale i spełnia funkcję miejsca na przechowywanie.

9. Artystycznie

Na tle białych ścian pięknie prezentują się kolorowe obrazy, czyniąc przedpokój nie tylko łącznikiem komunikacyjnym, ale galerią sztuki.

10. Z wykorzystaniem niekonwencjonalnych materiałów

Imponujące detale to sekret efektownych wnętrz. W tym przedpokoju przestrzeń pod schodami oddziela metalowa konstrukcja, dzięki której wnętrze nabiera industrialnego charakteru.

11. Rustykalnie

Pokryte cementem ściany, drewniane drzwi i materiały wykończeniowe składają się na przedpokój w urokliwie rustykalnym stylu. Doskonały pomysł na piękne wejście w domach na wsi.

12. Eklektycznie

Ostatni z prezentowanych dzisiaj przez nas wnętrz urządzono w stylu eklektycznym, łącząc elementy tropikalne z tymi retro. Tłem dla aranżacji jest wzorzysta tapeta niczym z lat 60-tych o efekcie 3D. Każdy z elementów został tutaj z uwaga dobrany, składając się na kontrastową, ale jednak mającą sens całość.

Który pomysł podoba Wam się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu