Rodzinny dom w przepięknej, malowniczej okolicy | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Rodzinny dom w przepięknej, malowniczej okolicy

A.D. A.D.
Klasyczne domy od Canexel Klasyczny
Loading admin actions …

Nasze katalogi inspiracji stworzone są po to aby pomóc Wam odnaleźć swój styl podczas tworzenia idealnego domu. Ten katalog pomoże Wam zrealizować swój wymarzony dom, więc wybraliśmy, jeden z naszych ulubionych, projektów rodzinnego domu, osadzonego w malowniczej okolicy. Mamy nadzieję, że spodoba się i Wam. 

Wkrótce zobaczymy, jak architekci i dekoratorzy wnętrz z Canexel stworzyli wytrawny nowoczesny dom, na ogromnej nabrzeżnej działce.

Koniecznie chwyćcie za notes i długopis, bo na pewno będzie coś, co znajdziecie wewnątrz tego inspirującego budynku, co zechcecie zapamiętać na dłużej. Przewińcie w dół, aby rozpocząć!

Usytuowany w malowniczym krajobrazie

Klasyczne domy od Canexel Klasyczny

Dom stanął pośród zapierających dech w piersiach wzgórz i w bliskim sąsiedztwie urokliwej wody. Ta wspaniała rezydencja, ustawiona na rozległym areale, wyznacza nowy standard dla życia rodzinnego.Sam dom ma klasyczną bryłę, harmonijnie podzieloną na dwa skrzydła. 

Długi podjazd został umieszczony centralnie w przedniej części konstrukcji, dzięki czemu dom jest w centrum naszej uwagi, i staje się jak najbardziej widocznym elementem krajobrazu. Imponujące osiągnięcie, biorąc pod uwagę urodę otoczenia.

Wejście główne

Klasyczny korytarz, przedpokój i schody od Canexel Klasyczny

Na podjeździe znajduje się wspaniały, zielony klomb z rosnącą na nim egzotyczną plamą. Szklane drzwi o bezpretensjonalnym uroku zapraszają do środka. Hall, jest bardzo ładnie zaaranżowany, ozdobiony działami sztuki, elegancka boazeria angielska stwarza przytulną aurę już na wejściu. Im dalej w las, tym jeszcze lepiej…  

Klasyczne wnętrze

Klasyczna kuchnia od Canexel Klasyczny

Piękne wykończenie wnętrza, żyjące przestrzenie i prawdziwa, rodzinna atmosfera  ustanawiają ten dom jako jeden z tych szczególnych. Jego układ rozplanowano tak, by był jak najbardziej otwarty, przyczyniając się do stworzenia wyjątkowej scenerii dla projektantów wnętrz.

Czasami w takich otwartych przestrzeniach i wielkich pokojach może być odczuwalny brak intymności. Na szczęście udało się tego uniknąć poprzez dobór kluczowych funkcji i niektórych elementów dekoracyjnych. 

Ta kuchnia to nie tylko miejsce do gotowania. Przy wyspie ustawiono parę stołków, więc członkowie rodziny mogą usiąść blisko i integrować się z tymi, którzy przygotowują posiłek.

Sypialnia z widokiem

Klasyczna sypialnia od Canexel Klasyczny

Spoglądając na tę sypialnię, nasuwa się wniosek, że łóżko to jest szczególnie trudne do opuszczenia biorąc pod uwagę, jak  przytulnie wygląda. Leżą na nim miękkie, koce oraz narzuty z wysokiej jakości bawełny. Właściciele tego domu podchodzą bardzo poważnie do swojej sypialni.

Zawsze dobrym pomysłem jest wprowadzić naturę do sypialni uwzględniając jej uspokajające cechy. Na zdjęciu widzimy uroczy wazonik z różami przy łóżku oraz zjawiskowy, zielony widok za oknem. 

Zachód słońca na werandzie

Klasyczny balkon, taras i weranda od Canexel Klasyczny

Pomieszczenie na tyłach domu jest przeszklone z trzech stron. Dzięki temu, siedzący w oranżerii, mogą podziwiać wspaniałe widoki na zachodzące słońce w oddali oraz wodę. Niezwykle spokojne miejsce…

Co za widok!

Klasyczny balkon, taras i weranda od Canexel Klasyczny

Popularnym miejscem spotkań rodziny jest jadalnia na świeżym powietrzu. Drewniany stół piknikowy z ławkami doskonale nadaje się na taras. Takie meble są bardzo silne, stabilne i odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Jest to cudowne miejsce dla rodziny, aby spędzić weekend. Widok odgrywa tutaj główną rolę. Ekskluzywna panorama rozciąga się aż po sam ocean, zwiększając poczucie przestrzeni i wolności. 

Biały salon

Klasyczny salon od Canexel Klasyczny

Otwarty planu salon oferuje idealne miejsce na relaks i odpoczynek z rodziną i przyjaciółmi. Jest tyle miejsca, że można też spokojnie zaszyć się niepostrzeżenie z dobrą książką i kieliszkiem wina. Dominują stonowane barwy i miękkie tkaniny, dzięki czemu salon staje się rajem dla relaksujących się domowników. 

To zdjęcie pokazuje doskonale, jak duże okna rozmieszczone strategicznie wpuszczają w ciągu dnia ogromną ilość dziennego światła. Nawet w deszczowe i pochmurne dni nadal możemy wyobrażać sobie te wnętrza jako jasne i miłe. 

Wspaniała wysokość

Klasyczny salon od Canexel Klasyczny

Nie bez znaczenia dla naszego odbioru domu jest niemalże podwójna wysokość strefy dziennej. Drewniany sufit tworzy bezpretensjonalną aurę domowego zacisza a odsłonięta konstrukcja dachowa doskonale to podkreśla.

Jeśli spodobał Wam się ten dom i potrzebujecie więcej inspiracji na klasyczne, rodzinne wnętrza, to zajrzyjcie tutaj:  Wspaniały dom z kamienia

Chcielibyście tam zamieszkać? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu