Wyśniony dom modułowy | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wyśniony dom modułowy

homify.Pl homify.Pl
od BIO - architectural Bureau of Ivan Ovchinnikov
Loading admin actions …

Jeśli od dawna marzycie o przestronnym domu w otoczeniu przyrody; o domu z drewna, posiadającym duże okna? Chyba mamy idealny projekt dla Was! Gotowy do postawienia w mniej niż 3 miesiące, dom o powierzchni 120 metrów kwadratowych może być wzniesiony gdzie tylko zechcecie, a koszt to niespełna 200 tysięcy złotych.

Ten dom modułowy może stać się okazją do dokonania zmian w stylu życia. W takim domu łatwiej jest wyrobić w sobie zdrowe nawyki, zmobilizować się do spędzania czasu aktywnie, a także zorganizować wolny czas dzieciom. Spójrzmy jednak na niego z bliska.

​Estetyka domu modułowego

Stylowy dom modułowy pięknie wkomponował się w otaczającą przyrodę, mimo że nie można mu odmówić nowoczesnego wyglądu. Wydaje się, że w takim domu można po prostu odpocząć, ale również w pełni cieszyć się każdą wolną chwilą – szczególnie w czasie ferii zimowych, ale także latem, kiedy wszystkie dzieci mają wakacje. Patrząc na ten obrazek aż chce się chwycić za sanki!

​Bajka w lesie

Ten dom to świetna okazja do spędzenia rodzinnych wakacji bez urządzeń elektronicznych – można oddać się tradycyjnym zabawom z dziećmi, lepić bałwana lub grać w piłkę. Idealne spełnienie marzeń każdego rodzica o spokojnym i zdrowym otoczeniu dla dzieci. Szczególnie, że coraz częściej w Polsce ludzie wybierają obszary podmiejskie nad miejskim zgiełkiem.

​Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Taki dom, szczególnie ze względu na swoją modułową naturę można postawić zarówno w środku lasu, jak i na terenach bliższych zabudowaniom miejskim. Może to być również wspaniały domek letni na wsi.

​Materiały i metody budowy

Sam dom jest zbudowany na ramie drewnianej z izolacją z wełny mineralnej (150 mm). Podwójne szyby (42 mm) zapewniają efektywność energetyczną, a ukryte rury przewodowe umożliwiają komfortowe życie.

​Powierzchnia i wymiary

Powierzchnia całkowita domu to 120 metrów kwadratowych, co idealnie pasuje do nowoczesnego stylu życia, z dala od zgiełku metropolii. W ten metraż nie wliczamy tarasu, który może być dowolnie modyfikowany. Powierzchnie tarasów nieruchomości ze zdjęcia to blisko 60 metrów kwadratowych. Jak widać, mamy tu dość wysokie sufity. W zależności od pomieszczenia, wysokości wahają się od 1,85 do 3 metrów.

​Pakiet warty swej ceny

Całkowity koszt gotowego domu bez działki to niespełna 200 tysięcy złotych. Do tego dochodzą koszty samej działki, fundamentów i transportu. Nie jest to chyba wygórowana cena za tak okazały dom?

Dodatkowo można zamówić taras, a jego wymiary dobrać wedle gustu.

​Pokój z tarasem

W tym domu znajdujemy nie tylko piękny salon i kuchnię, ale również sypialnię z  bezpośrednim wyjściem na taras. Wyobrażacie sobie mieć możliwość bezpośrednio z sypialni wyjść na ogród? Spełnienie marzeń każdego miłośnika przyrody!

​Rustykalne dodatki

W domu zainstalowano nowoczesną instalację grzewczą, jednak właściciele chcieli poczuć i zobaczyć ciepło na własne oczy. Dlatego zdecydowano się na rustykalny element małego piecyka na drewno. Jest to dodatek, który wprowadza do wnętrza jeszcze więcej ciepła i podkreśla przytulną atmosferę.

Kominek jest elementem, który doskonale sprawdza się w wielu aranżacjach, od klasycznych, przez rustykalne, aż po nowoczesne i futurystyczne. Jednak nie każdy może zainstalować u siebie tradycyjny kominek, ponieważ oryginalny projekt domu tego nie zakładał, a przebudowy umożliwiające instalację piecyka nie są możliwe. W takim przypadku świetną opcją są kominki elektryczne lub atrapy! Nie jesteście do tego przekonani? Przejrzyjcie Katalog Inspiracji: Atrapa kominka- pomysły i inspiracje, a na pewno zmienicie zdanie!

Te zdjęcia ilustrują Wasze wyobrażenia o idealnym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu