Wspaniały dom na wsi | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniały dom na wsi

Alicja Olko Alicja Olko
Wiejskie domy od homify Wiejski
Loading admin actions …

Piękno niczym niezakłóconej natury, nieustający się spokój oraz mnóstwo miejsca na dowolność aranżacyjną i projektową- życie na wsi fascynuje wielu z nas. Współcześnie jednak osoby, które decydują się na osiedlenie na prowincji, nie chcą rezygnować z wygód nowoczesności.

Dziś pokażemy Wam projekt holenderskich architektów, który łączy w sobie tradycyjną architekturą ze współczesnym stylem i komfortem. Obejrzyjcie wyjątkową serię zdjęć.

Świetne pierwsze wrażanie

Wiejskie domy od homify Wiejski

Rzucamy pierwsze spojrzenie na dom i już od razu uderza nas połączenie klasycznych elementów z tymi bardziej nowoczesnymi. Autorom projektu udało się zachować tradycyjną architekturę regionu- w projekt włączono klasyczne drewniane okiennice, ganek, a także dach ze strzechy. Elementy te łączą się z nowoczesnymi przeszkleniami i jasną fasadą opierającą się na kombinacji bieli i szarości.

Z perspektywy

Wiejskie domy od homify Wiejski

Tak wygląda cała posiadłość wraz ze stodołą oraz przylegającym do budynków ogrodem. Stodoła skrywa garaż oraz pomieszczenia gospodarcze, powiększając także przestrzeń mieszkaniową domu. Pod względem stylu oba budynki doskonale do siebie pasują, ale i kontrastują, jeżeli chodzi o kolorystykę.

Ogród

Wiejskie domy od homify Wiejski

W skład posiadłości wchodzi malowniczy zielony teren, który z każdej strony otacza budynki mieszkalne. Poza tradycyjnym ogrodem znajdziemy tu także herbarium oraz ogródek warzywny.

Od strony ogrodu

Wiejskie domy od homify Wiejski

Patrząc na posiadłość z tej strony dostrzegamy pięknie utrzymany trawnik oraz dwa przestronne tarasy- w tym jeden zadaszony. Obszar ten zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, ciesząc się piękną pogodą (akurat nie w dzień sesji zdjęciowej) oraz świetnie utrzymaną zielenią.

Widoki

Wiejskie domy od homify Wiejski

Na koniec spójrzmy, jakie malownicze widoki rozciągają się z perspektywy tarasu. Sielska okolica z pewnością sprzyja wyciszeniu, pozwalając się zrelaksować i naładować baterie.

Jak Wam się podoba taka architektura?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu