Przemiana z ruin w nowoczesną posiadłość | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przemiana z ruin w nowoczesną posiadłość

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Timber Frame House Extension, Boston, Lincs od JMAD Architecture (previously known as Jenny McIntee Architectural Design)
Loading admin actions …

Powiększanie przestrzeni to coś, o czym wielu z nas myśli. Nowy członek rodziny, mało miejsca na przechowywanie, czy może po prostu przebudowa salonu. Większa przestrzeń jest po prostu kusząca. Niestety nie tak łatwo jest przedłużyć naszą posiadłość, jednak nawet w beznadziejnych przypadkach może nam się udać.

Przyjrzyjcie się tej przemianie!

Przed: brak słów

Nie jest to najlepszy widok na świecie… Raczej wolelibyśmy unikać tego miejsca jak ognia. To podwórze wymaga stanowczych kroków, aby móc przejść tędy bezpiecznie, a co dopiero zamieszkać w tym miejscu!

Przed: żegnaj straszny widoku

Tak wygląda przygotowanie do właściwego dodania pomieszczenia – na szczęście możemy już zapomnieć o rozpadających się ścianach! Wylana została posadzka a cała przestrzeń odpowiednio wymierzona, aby stworzyć równą płaszczyznę z właściwym domem do którego dobudowywane jest pomieszczenie.

Przed: wreszcie dom do życia!

Już prawie gotowe! Oto co powstało na miejscu pobojowiska, które widzieliśmy na pierwszym zdjęciu. Dobudowana przestrzeń nabiera wreszcie kształtów i ma właściwą formę. Największą zaletą są okna wielkoformatowe, które będą wpuszczać do środka maksymalną ilość naturalnego światła a drzwi na podwórze pozwolą na szybkie przejście na patio w ciepłe dni.

Plany domu

Na planach możemy dokładnie zobaczyć, jak została powiększona przestrzeń i w jaki sposób zmieniło to cały dom. Teraz przedłużenie domu będzie służyć jako strefa otwarta, pozwalająca na spędzanie czasu z całą rodziną i przyjaciółmi.

Szukacie innych pomysłów na dom w mieście? Sprawdźcie w tym artykule: Oaza w centrum miasta.

Po: nowa przestrzeń, nowa jakość mieszkania

Kuchnia jest już prawie skończona i wymaga tylko drobnego wykończenia. Jak widać, pomieszczenie jest przestronne i wygodne – łączy w sobie całą strefę dzienną, czyli kuchnię, jadalnię i salon.

Po: kuchnia z efektem wow!

Tak oto prezentuje się skończona już i zachwycająca kuchnia. Kontrastująca czerwień razem z bielą i ciemnymi blatami tworzy mocną aranżację podkreśloną przez oświetlenie. Centralnym punktem kuchni jest wyspa znajdująca się na środku – w sam raz dla domowego szefa kuchni!

Po: fantastyczny dom

Pamiętacie jeszcze tę ruinę z pierwszego zdjęcia? Trudno jest uwierzyć, że to podwórko przeszło aż taką metamorfozę. Nie tylko powiększona została przestrzeń użytkowa domu, dodatkowo możemy zrelaksować się w cieplejsze dni przesiadując na patio. Remont na którego efekt warto było czekać.

Jesteście gotowi na przebudowę Waszego domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu