Tradycyjny dom z przyszłości | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Tradycyjny dom z przyszłości

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Azjatyckie domy od AMI ENVIRONMENT DESIGN/アミ環境デザイン Azjatycki
Loading admin actions …

Dom bardziej relaksujący niż leniuchowanie na plaży? Oto dom marzeń dla wszystkich, którzy pragną spokoju, przestrzeni i dużej ilości naturalnego światła. Na pierwszy rzut oka wygląda zwyczajnie i nie wyróżnia się niczym, jednak skrywa w sobie prawdziwą oazę spokoju pełną elegancji i prostoty. Jest przyjazny dla środowiska, wytrzymały i zawiera wiele tradycyjnych elementów, które nawiązują do przeszłości, ale jednocześnie jest wykonany w sposób nowoczesny, co zapewnia jego funkcjonalność.

1. Powrót do korzeni

Spójrzmy na ten dom jednorodzinny -  wygląda klasycznie, przytulnie i przede wszystkim jest przyjazny dla środowiska. Głównym materiałem jest lokalne drewno, a cała konstrukcja została uwieńczona ceglanym kominem. Wokół domu znajduje się wiele drzew i krzewów, które tworzą naturalną, sielską atmosferę. Wygląda zachwycająco!

2. Ogród pełen spokoju

Ścieżka do domu może być źródłem spokoju. Przekraczając furtkę i podążając tym szlakiem od razu czujemy się, jakbyśmy dawno temu porzucili hałas i zgiełk miasta i wreszcie znaleźli się w ustronnym miejscu pełnym spokoju i harmonii. 

Więcej o ścieżkach przeczytacie w tym artykule: W 8 prostych krokach do ścieżki w ogrodzie!

3. Usiądź wygodnie i się zrelaksuj

W tym domu króluje przestrzeń i jasne barwy oraz minimalizm w eleganckim, ale jednocześnie przytulnym wydaniu. Głównym materiałem jest drewno, które świetnie uzupełnia się z jasnymi ścianami i białym sufitem. Kominek stanowi centrum salonu – tutaj możemy odpocząć patrząc na tańczące płomienie.

4. Luksusowa kąpiel

Otwarte jacuzzi i łazienka w jednym? Oczywiście mamy zagwarantowaną prywatność dzięki wysokiemu ogrodzeniu. Czy jest ktoś, kto nie chciałby się zrelaksować w ciepłej kąpieli i podziwiać jednocześnie uroki błękitnego nieba oraz słuchać śpiewu ptaków?

5. Domowe biuro

Z drugiej strony salonu znajduje się domowe biuro: regał na książki, biurko i miejsce na dokumenty. Panuje tu porządek i proste rozwiązania.

6. Stare i nowe

Połączenie tradycyjnej architektury i nowoczesnego wykonania daje rezultat pełny uroku i dyskretnych nawiązań do przeszłości, chociaż dom przypomina raczej modernistyczne aranżacje. Takie połączenia są pełne niespodzianek i indywidualnego wyrazu!

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu