Pałacowy dom inspirowany samą naturą!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Pałacowy dom inspirowany samą naturą!

A.D. A.D.
Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Śródziemnomorski
Loading admin actions …

W przemysłowym mieście Mannheim w Niemczech stanął nietypowy dom jednorodzinny, który wzbudza wszechstronny zachwyt! Otoczony doskonale utrzymanym trawnikiem, ogrodem pełnym wysokich drzew i krzewów kwitnących, budynek sam w sobie, jest arcydziełem architektury. Czyste linie, symetria, czerwony dach pokrytych dachówkami i wyjątkowa elewacja to tylko część jego zalet. Zarówno wnętrze i zewnętrzne obszary willi, zainspirowane są pięknem natury. Komfort idzie w parze z estetyką. Ciepła, zachęcająca atmosfera panująca w każdym zakamarku tej siedziby sprawia, że zwiedzanie jej jest rozkoszą. Zacznijcie spacer po niej już teraz! 

Majestatyczna bryła budynku

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Śródziemnomorski

Wysokie, zielone drzewa i krzewy pełne intensywnych kolorów otaczają z obu stron utwardzony chodnik prowadzący do wejścia do rezydencji. Symetria jest tutaj słowem kluczowym. Wykończenie elewacji bladym szafranowym tynkiem elewacyjnym stwarza bezpretensjonalne wrażenie. Środkowa część bryły ma płaski dach natomiast boczne skrzydła zwieńczone są spadzistymi połaciami dachu. Można dostrzec drzwi z masywnego szkła, które wpuszczają do wnętrza dużą ilość słońca, a oprócz tego oferując wspaniały widok na zewnątrz. Pochyłe dachy wydzielają rustykalny urok, aż chce się przyjrzeć domowi z bliska!

Patio – uczta dla zmysłów

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Śródziemnomorski

Rozległy taras wita nas kiedy pokonamy chodnik, aby zbliżyć się do willi. Pięknie utrzymane krzewy i wysokie bujne palmy czynią to miejsce oazą radości i odmłodzenia. Wysoka, doniczkowa palma zajmuje tutaj centralne miejsce, dodatkowo podkreślając śródziemnomorski klimat posiadłości. Białe, rzeźbione, kamienne filary, które są także donicami także przyciągają uwagę. W centralnej części willi znajduje się para białych, drewnianych drzwi, które zyskują rustykalny, urok przez dwie, skromne doniczki z roślinami usytuowane obok nich. 

Postawieniem tej wyjątkowej nieruchomości zajęła się firma budowlana ALBERT-HAUS MUSTERHAUS MANNHEIM. Naszym zdaniem, poradzili sobie mistrzowsko. 

Zieleń w roli głównej

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Śródziemnomorski

Nie ma wątpliwości co do faktu, że właściciele kochają naturę i zieleń. W każdym możliwym miejscu ustawione są krzewy kwitnące, sukulenty, kwiaty, zielona roślinność czy palmy. Zieleń jest dodatkowo podkreślona ciepłym kolorem elewacji. Takie połączenie tworzy bardzo swojski klimat. 

Jadalnia skąpana w słonecznym kolorze

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez homify, Śródziemnomorski

Żółte ściany wewnętrznej przestrzeni jadalnianej wydzielają ciepło, radość i nadzieję w obfitych dawkach. Płytki podłogowe w kolorach ziemi i krzesła z trzciny zwiększają atrakcyjność przyrody podkreślając przyjazne akcenty pomieszczenia. Nie mogło tutaj zabraknąć roślin – doniczkowa palma i pnącza oplatające żyrandol przypominają, że znajdujemy się na terenie miłośników botaniki. Montowany na ścianie telewizji oferuje rozrywkę podczas posiłku, a duże, szklane drzwi prezentują ożywczy widok na zieleń na zewnątrz.

Urok starych mebli

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez homify, Śródziemnomorski

Jedno spojrzenie na uroczy, drewniany sekretarzyk zabierze Was z powrotem do czasów, kiedy życie płynęło w powolnym tempie, a ludzie mieli czas, aby pisać listy. Należy także zwrócić uwagę na misternie rzeźbione szkło i metal secesyjnej półki, która stoi obok. Na drewnianym stole gości metalowy wazon pełen świeżych kwiatów z ogrodu na zewnątrz. A duże przeszklenie pozwala zanurzyć się w okrytym pięknem i naturą tarasie,… przenieść się do czasów minionych. 

Jadalnia pod gołym niebem

Projekty,  Taras zaprojektowane przez homify, Śródziemnomorski

Duży stół jadalny z rattanu i szkła, któremu towarzyszą stylowe krzesła rattanowe pozwala zrobić na zewnątrz obiad dla rodziny lub romantyczną kolację przy świecach, pod gwiazdami. Kilka wygodnych leżaków w oddali, wspaniały piec wraz z grillem, zrobiony z kamienia pozwala na przyjemne spędzanie czasu. Kto by nie chciał pielęgnować niezapomnianych chwil wraz z rodziną i przyjaciółmi tu, w otoczeniu żywych kwiatów i tętniącej życiem zieleni?

Kamienne meble pełne uroku

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez homify, Śródziemnomorski

Dawny świat luksusowego stylu życia została reaktywowany w tej fascynującej rezydencji przez bogato rzeźbiony, kamienny stół i cztery kamienne krzesła. W cieniu wysokiego drzewa, to miejsce jest idealne gdy żar bije z nieba w gorące, letnie dni.

Piękny projekt tego domu sprawia, że można się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia. Ta zapierająca dech w piersiach nieruchomość z bujnym ogrodem  to wspaniałe miejsce dla rodziny, która uwielbia spędzać czas razem. Pełen tajemniczych historii, magicznego uroku dawnych lat i pozytywnych emocji związanych z ciepłymi dniami… łatwo się rozmarzyć. Zobaczcie także tę nieruchomość: Domek nad jeziorem, który spełnia wszelkie oczekiwania

Jak Wam się podoba pozytywna atmosfera panująca w tym domu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu