Inspirując się kubizmem Picassa | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Inspirując się kubizmem Picassa

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesne domy od CONIX RDBM Architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Odwiedzimy dziś piękny dom o powierzchni 300 metrów kwadratowych stojący w Rotterdamie – dzieło firmy architektonicznej CONIX RDBM ARCHITECTS. Jest to przykład pięknej, nowoczesnej zabudowy na obrzeżach miasta. Dom składa się z różnych bloków przypominających nam kubizm. Współczesna architektura zaskakuje nas z zewnątrz i uwodzi swą niepowtarzalnością. Chyba wszyscy jesteśmy ciekawi jak ten dom wygląda w środku. Architekci stworzyli dla właścicieli tego domu gniazdko pełne nowoczesności w doskonałej bryle budynku o futurystycznym wyglądzie. Nie zwlekajmy i obejrzyjmy tą perełkę architektury z bliska.

​Oryginalny i ciekawy układ

Układ tego domu sprawia, że niewątpliwie jest to jeden z bardziej oryginalnych i intrygujących projektów. Przy takim układzie stworzono patio oraz pomieszczenia wspólne na parterze – salon, kuchnia i jadalnia. Z tych pomieszczeń mamy wspaniały widok na ogród. Mieszkańcy mogą cieszyć się cudownym widokiem na rosnące za oknem topole. Na górze znajdziemy sypialnię i łazienkę.

​Imponująca fasada

W kwestii zewnętrznych elewacji, znacznie różnią się one od wnętrza budynku, co za chwilę będziemy mogli zobaczyć na własne oczy. Fasadę tworzą piękne struktury z kamienia, nadające całości piękny brązowy odcień. Architekci zdecydowali się stworzyć imponujący i dynamiczny przód.

​Nowoczesna kuchnia

W środku budynku witają nas jasne i nowoczesne wnętrza. Paleta jasno-szarych i białych kolorów obejmujących wykładziny podłogowe i pokrycia ścienne widocznie odbijają światło tworząc niezwykły efekt. Kuchnia otwarta na jadalnię umożliwia swobodny przepływ osób przez te dwie przestrzenie. Praktyczna wyspa kuchenna w centralnej części pomieszczenia sprawia, że jest to miejsce bardzo ergonomiczne i estetyczne.

Minimalistyczna łazienka

W nowoczesnej łazience dominuje czystość bieli i prostota linii. Współczesny design łazienki wynika również z rozmieszczenia i kształtów elementów wyposażenia sanitarnego. Nie możemy też nie zauważyć jak pięknie aranżację wnętrza podkreśla naturalne światło wpadające przez duże okno. 

Pierwsze co widzimy wchodząc do tej łazienki to duża szafka pod umywalkę, a w tym przypadku – pod dwie umywalki! Jest to zintegrowany mebel łazienkowy, który doskonale sprawdza się w nowoczesnej, minimalistycznej łazience. W szafce pomieszczą się wszelkie produkty łazienkowe, a także ręczniki i przybory toaletowe. Prostokątne lustro umieszczone nad szafką wizualnie powiększa pomieszczenie i stanowi ciekawy dekoracyjny akcent.

​W prostocie kryje się piękno

Nowoczesny kominek na krańcu surowej ławy rozgrzewa wnętrze ekstrawaganckiego designu. Ten kominek to jednak nie tylko element estetyczny, ale również sposób na oszczędzenie energii. Na długiej ławie można ustawić dekoracje, lub zwyczajnie usiąść i cieszyć się chwilą przy kominku.

Chcielibyście mieć kominek w domu? Jest na to wiele sposobów, może zainteresują Was: Nowoczesne kominki

Który element tego domu najbardziej Was zaintrygował?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu