15 wyjątkowych sposobów na telewizor w sypialni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

15 wyjątkowych sposobów na telewizor w sypialni

A.D. A.D.
Nowoczesna sypialnia od Nómada Studio Nowoczesny
Loading admin actions …

Na pytanie, czy powinniśmy mieć telewizor w sypialni, są różne odpowiedzi. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż po długim, ciężkim dniu wpaść do łóżka i wreszcie nadrobić zaległości w najnowszych odcinkach ulubionego serialu lub relaks z dobrym filmem. Oczywiście, telewizor, tak jak i inne sprzęty elektryczne, wytwarza pole elektromagnetyczne. A wiadomo, że zbyt duże natężenie fal elektromagnetycznych może powodować m.in. bezsenność, bóle głowy czy problemy z koncentracją uwagi dlatego nic dziwnego, że znajdą się przeciwnicy takiego rozwiązania. 

Dla zwolenników znaleźliśmy 15 inspiracji aby doskonale wkomponować telewizor w wystrój wnętrza sypialni. Wszystkie przygotowane przez wspaniałych specjalistów, architektów wnętrz, którzy z nami współpracują. Skusicie się? 

1. W centrum

Wszystko zaczyna się od pokaźnej garderoby, która jest częścią sypialni. Telewizor ustawiony na komodzie w środku jest idealnie wyeksponowany. 

2. Niepozorny

W tej spokojnej, stylowej sypialni telewizor został włączony dyskretnie i harmonijnie. Stał się częścią ściany ale nie jest centralnym punktem w pomieszczeniu.

3. Podział na strefy

Inną opcją integracji telewizora z sypialnią, tak jak w tym przypadku, jest usytuowanie go na ścianie działowej lub panelu, który, oddziela łóżko od części wypoczynkowej.

4. W wersji slim

Również w małej sypialni znajdzie się miejsce na płaski telewizor. Można go z łatwością  powieść na ścianie.

5. Na półce

Tutaj TV harmonijnie usytuowany na półce podzielił pokój. Ciekawa, ażurowa szafka częściowo odsłania widok, na to co za nią, dzięki temu nie pomniejsza przestrzeni. 

6. Z boku

Jeśli nie ma miejsca w przedniej części łóżka można zamontować telewizor nawet na bocznej ścianie. Specjalne mocowanie z możliwością regulacji zapewnia optymalną jakość wrażeń kinowych, bez konieczności wykrzywiania się.

7. W wersji mini

Nie zawsze mówimy o telewizorze plazmowym w rozmiarze XXL. Niewielki ekran dyskretnie wtapia się w koncepcję pokoju i nadal spełnia swoje zadanie.

8. Na szafce RTV

Szafy pod TV są czymś stworzonym tylko do salonu? Wcale nie!

9. W dobrym miejscu

Telewizor nie może być zwrócony ekranem do okna ani stać obok okna. Światło dzienne będzie się odbijać w urządzeniu i utrudni nam oglądanie.

10. Wielofunkcyjna sypialnia

Dlaczego nie stworzyć przytulnego, wygodnego miejsca do siedzenia w swojej sypialni? Przecież i tutaj znajdzie się miejsce na wygodne fotele i stolik. Dodatkowy plus za kominek. 

11. Wysoko pod sufitem

Alternatywą dla stojących telewizorów i dla tych zawieszonych na ścianie są te, zwisające z sufitu.

12. 2 w 1

W tej przestrzeni, nie tylko sypialnia i gabinet są połączone umiejętnie, ale także komputer i telewizor.

13. Dobrze mieć wybór…

Dobra książka i piękny film? Tutaj macie pod ręką zarówno lektury jak i filmy czy seriale. Ta mieszkanka została stylowo i elegancko zintegrowana w koncepcji projektowej. Podoba nam się ten pomysł! 

14. Aby obraz nie był zaburzony

Nie powinno się umieszczać telewizora obok wyjścia z pomieszczenia, to zaburzy komfort oglądania. Przy telewizorze nie powinno się ustawiać również żadnej dodatkowej lampy, ona także rozprasza nam ostrość widzenia. Ale w razie konieczności lampę można zgasić, a drzwi zamknąć. 

15. Prosta elegancja

Ten oto telewizor jest doskonałym dodatkiem, zintegrowanym i zharmonizowanym z resztą mebli do sypialni. Z pewnością zainteresuje Was także ten temat: 9 prostych kroków do perfekcyjnej sypialni ZEN

Zachęciliśmy Was do telewizora w sypialni? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu