15 wyjątkowych sposobów na telewizor w sypialni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

15 wyjątkowych sposobów na telewizor w sypialni

A.D. A.D.
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Nómada Studio
Loading admin actions …

Na pytanie, czy powinniśmy mieć telewizor w sypialni, są różne odpowiedzi. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż po długim, ciężkim dniu wpaść do łóżka i wreszcie nadrobić zaległości w najnowszych odcinkach ulubionego serialu lub relaks z dobrym filmem. Oczywiście, telewizor, tak jak i inne sprzęty elektryczne, wytwarza pole elektromagnetyczne. A wiadomo, że zbyt duże natężenie fal elektromagnetycznych może powodować m.in. bezsenność, bóle głowy czy problemy z koncentracją uwagi dlatego nic dziwnego, że znajdą się przeciwnicy takiego rozwiązania. 

Dla zwolenników znaleźliśmy 15 inspiracji aby doskonale wkomponować telewizor w wystrój wnętrza sypialni. Wszystkie przygotowane przez wspaniałych specjalistów, architektów wnętrz, którzy z nami współpracują. Skusicie się? 

1. W centrum

Wszystko zaczyna się od pokaźnej garderoby, która jest częścią sypialni. Telewizor ustawiony na komodzie w środku jest idealnie wyeksponowany. 

2. Niepozorny

W tej spokojnej, stylowej sypialni telewizor został włączony dyskretnie i harmonijnie. Stał się częścią ściany ale nie jest centralnym punktem w pomieszczeniu.

3. Podział na strefy

Inną opcją integracji telewizora z sypialnią, tak jak w tym przypadku, jest usytuowanie go na ścianie działowej lub panelu, który, oddziela łóżko od części wypoczynkowej.

4. W wersji slim

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez 21arquitectos
21arquitectos

Recamara Principal

21arquitectos

Również w małej sypialni znajdzie się miejsce na płaski telewizor. Można go z łatwością  powieść na ścianie.

5. Na półce

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Basch Arquitectos
Basch Arquitectos

Mueble Divisorio TV / Recámara Principal

Basch Arquitectos

Tutaj TV harmonijnie usytuowany na półce podzielił pokój. Ciekawa, ażurowa szafka częściowo odsłania widok, na to co za nią, dzięki temu nie pomniejsza przestrzeni. 

6. Z boku

Jeśli nie ma miejsca w przedniej części łóżka można zamontować telewizor nawet na bocznej ścianie. Specjalne mocowanie z możliwością regulacji zapewnia optymalną jakość wrażeń kinowych, bez konieczności wykrzywiania się.

7. W wersji mini

Nie zawsze mówimy o telewizorze plazmowym w rozmiarze XXL. Niewielki ekran dyskretnie wtapia się w koncepcję pokoju i nadal spełnia swoje zadanie.

8. Na szafce RTV

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez aaestudio
aaestudio

Recámara

aaestudio

Szafy pod TV są czymś stworzonym tylko do salonu? Wcale nie!

9. W dobrym miejscu

Telewizor nie może być zwrócony ekranem do okna ani stać obok okna. Światło dzienne będzie się odbijać w urządzeniu i utrudni nam oglądanie.

10. Wielofunkcyjna sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Dovela Interiorismo
Dovela Interiorismo

Recámara principal.

Dovela Interiorismo

Dlaczego nie stworzyć przytulnego, wygodnego miejsca do siedzenia w swojej sypialni? Przecież i tutaj znajdzie się miejsce na wygodne fotele i stolik. Dodatkowy plus za kominek. 

11. Wysoko pod sufitem

Alternatywą dla stojących telewizorów i dla tych zawieszonych na ścianie są te, zwisające z sufitu.

12. 2 w 1

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Taller 03
Taller 03

Recamara

Taller 03

W tej przestrzeni, nie tylko sypialnia i gabinet są połączone umiejętnie, ale także komputer i telewizor.

13. Dobrze mieć wybór…

Dobra książka i piękny film? Tutaj macie pod ręką zarówno lektury jak i filmy czy seriale. Ta mieszkanka została stylowo i elegancko zintegrowana w koncepcji projektowej. Podoba nam się ten pomysł! 

14. Aby obraz nie był zaburzony

Nie powinno się umieszczać telewizora obok wyjścia z pomieszczenia, to zaburzy komfort oglądania. Przy telewizorze nie powinno się ustawiać również żadnej dodatkowej lampy, ona także rozprasza nam ostrość widzenia. Ale w razie konieczności lampę można zgasić, a drzwi zamknąć. 

15. Prosta elegancja

Ten oto telewizor jest doskonałym dodatkiem, zintegrowanym i zharmonizowanym z resztą mebli do sypialni. Z pewnością zainteresuje Was także ten temat: 9 prostych kroków do perfekcyjnej sypialni ZEN

Zachęciliśmy Was do telewizora w sypialni? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu