Projekty,  Drwi wejściowe zaprojektowane przez FingerHaus GmbH

14 wejść nie do zapomnienia

homify.Pl homify.Pl
Loading admin actions …

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Znaleźliśmy kilka domów, które naprawdę dowodzą tej tezie i trzymają się tej zasady. Od niewiarygodnych drzwi wejściowych aż po spektakularne hole wejściowe. Nie wierzymy, że bylibyście w stanie zapomnieć te wejścia, nawet będąc w pośpiechu. Takie obrazki zawdzięczamy architektom i projektantom wnętrz, którzy stworzyli te przestrzenie.

Jeśli jesteście gotowi, aby poczuć trochę inspiracji – zapraszamy!

1. Współczesne podejście do klasycznych ciemnych i ponurych drzwi, które odstraszają potencjalnych intruzów. Uwielbiamy to połączenie polerowanego metalu, błysku i pięknych roślin!

2. Porozmawiajmy na temat dostojnego i krzykliwego przedpokoju! Wyobraźmy sobie jak wchodzimy do tej przestrzeni i staramy się skupić na tylko jednej zdumiewającej charakterystyce pomieszczenia.

3. Jeżeli mowa o wejściach z rozmachem, to chyba mamy zwycięzcę! Bogate do maksimum dzięki wykończeniom z marmuru, niestandardowemu okuciu poręczy i zniewalającej formie schodów – wprost niesamowite.

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Stair Factory
Stair Factory

London domestic staircase

Stair Factory

4. Żeby zrobić duże wrażenie, świetnym pomysłem jest postawienie na żywe kolory w przedpokoju. Ta zieleń będzie utrzymywała się w naszej pamięci przez długi czas…

5. Spokojny, przemyślany i doskonale symetryczny – ten korytarz na pewno sprawia, że chcemy zdjąć buty, zanim pójdziemy dalej.

6. Dodanie odrobiny osobowości do strefy zwykle traktowanej jako czysto przejściową – regały na książki, obrazy lub plakaty na ściany, a nawet rzeźba – oto sposób na wprowadzenie gości w charakter domu.

7. Cóż za wspaniałe powitanie oferuje ten dom. Z wygodnymi fotelami tarasowymi i delikatną kolorystyką, chcemy tu posiedzieć przy filiżance herbaty!

8. Czy to wejście mogłoby być bardziej country chic? Biel, wiklina i drewno tworzą najbardziej wspaniałą kombinację.

9. Witamy w progach ekscentryzmu i awangardy! Co za spektakularne wejście, które można potraktować jak miniaturowy salon. Mieszanka tradycyjnej i nowoczesnej stylizacji jest bardzo inspirująca.

10. Monochromatyzm króluje w tym wyraźnie nowoczesnym domu. Czarne ramy i barwione szklane drzwi wyglądają na surowe, eleganckie i poważne, sugerując czego można spodziewać się wewnątrz domu.

11. Będąc dumni z dziedzictwa, czy jest coś lepszego niż wykorzystanie drewnianego parkietu? Wiecznie modny i niezwykle elegancki!

12. Nie można zaprzeczyć, że ten przedpokój zapowiada rozmowy biznesowe na wysokim poziomie. Nie ma tu miejsca na bzdury i nadmierne upiększanie. Czyżby taki właśnie był charakter właścicieli tego domu?

13. Świeże, zabawne i funky – wręcz zakochaliśmy się w tym połączeniu kolorów. Od fuksji-różu drzwi aż po żółty kolor gorczycy w korytarzu – to wejście, napełnia nas radością.

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Lee Evans Partnership
Lee Evans Partnership

Bossington House, Adisham Kent

Lee Evans Partnership

​14. To wejście na otwartym planie jest zupełnie inne i pięknie prezentuje proporcje nieruchomości. Wysublimowany i elegancki wystrój sprawdza się doskonale z ciężkimi drewnianymi drzwiami.

Aby uzyskać więcej inspiracji jak stworzyć odpowiednie pierwsze wrażenie, polecamy również przyjrzeć się pomysłom z Katalogu Inspiracji: Eleganckie drzwi wejściowe, czyli jak wyróżnić się na osiedlu – 10 przykładów

Która z pozycji znalazłaby miejsce w Waszych domach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu