Zaniedbany apartament przywrócony do stanu dawnej świetności | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Zaniedbany apartament przywrócony do stanu dawnej świetności

Alicja Olko Alicja Olko
od G.R design Nowoczesny
Loading admin actions …

Staromodny, zaniedbany, przygnębiający- tak określić można ten portugalski apartament przed renowacją, której podjęli się specjaliści ze studia G.R. Design. Jego wnętrze zostało na nowo zaprojektowane w sposób, który pozwala na maksymalizację i optymalizację dostępnej powierzchni. Dodatkowo unowocześniono je także, wykańczając i wyposażając w sposób modny i odpowiadający współczesnym standardom aranżacji wnętrz. Obejrzyjcie zdjęcia przed i po!

Przed: przygnębiająca kuchnia

Wszystko w tej kuchni- poczynając od płytek pokrywających ściany, poprzez meble, aż po wyposażenie- aż prosiło się o przemianę. Dodatkowym, być może największym mankamentem tego wnętrz, było nieodpowiednie oświetlenie- kuchnia prezentowała się ciemno, ciasno i przygnębiająco.

Po: nowoczesność w najlepszym wydaniu

Wszystko w tym pomieszczeniu się zmieniło. Teraz ściany są jasne, świetnie korespondując z drewnianą podłogą. Taki dobór materiałów i ich kolorów natychmiastowo nadaje wnętrzu jasny, przestronny charakter. Białe szafki zestawiono z czarnymi meblami, tworząc modną i nowoczesną kombinację. Z nimi współgrają z kolei odznaczające się współczesnym designem sprzęty AGD. Całość robi świetne wrażenie.

Przed: zaniedbany apartament

Mieszkanie znajdowało się w opłakanym stanie. Każdy jego element wymagał renowacji lub wymiany. Doskonale widać to na przykładzie przedpokoju i korytarza- brudne ściany, obdrapane drzwi i ciemność nie zachęcały do tego, aby zagłębić się dalej w czeluści tego apartamentu.

Po: elegancja i klasa

Projektanci zdecydowali się na klasyczną aranżację, opierającą się na tradycyjnym zestawieniu bieli i drewna. Takie połączenie sprawdza się każdorazowo, sprawiając, że wnętrza prezentują się elegancko i stylowo. Zachowano klasyczne elementy mieszkania- drzwi i okna, ale nadano im świeży, zadbany wygląd.

Po: odświeżone wnętrza

Tak prezentuje się jedno z pomieszczeń po remoncie. Tak wykończone wnętrze daje duże pole do popisu, jeżeli chodzi o jego aranżację- jest ponadczasowe i uniwersalne, stanowi doskonałe tło dla zróżnicowanych elementów wyposażenia.

Przed: łazienka niczym z najgorszego koszmaru

Takich łazienek nie spotyka się już zbyt często- i całe szczęście! Aby wpisać się w nowy, zadbany charakter mieszkania, także i to pomieszczenie musiało przejść gruntowny remont.

Po: łazienka z klasą

Także i tutaj zdecydowano się na zestawienie czerni i bieli, ocieplając je drewnem. Nowoczesna armatura, stylowe materiały wykończeniowe i minimalistyczne wyposażenia czynią łazienkę pomieszczeniem godnym tego pięknego apartamentu.

Jak Wam się podoba styl we wnętrzach tego mieszkania?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu