Ciekawe pomysły dla małego pokoju

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Ciekawe pomysły dla małego pokoju

mszpakowska mszpakowska
Kaori Clothes Rail od Raskl. Design Studio & Workshop
Loading admin actions …

Odpowiednie urządzenie mieszkania wymaga precyzyjnego wykorzystania przestrzeni. Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią, powinieneś znać kilka prostych sztuczek, które pozwolą na zorganizowanie i uporządkowanie przestrzeni.

Najważniejsze jest, aby we własnych czterech ścianach czuć się komfortowo. Zebraliśmy dla Was 8 wskazówek, które pozwolą dostosować niewielkie pomieszczenia do codziennego życia.

Półki na ścianie

Jeśli nie masz zbyt wiele miejsca na regały, pomyśl o niewielkich półkach ściennych. Umieścisz na nich ramki ze zdjęciami lub wakacyjne pamiątki.

Szafka wielofunkcyjna

Zabudowanie ściany może być doskonałym pomysłem w niewielkich pokojach. W ten sposób otrzymasz rząd szaf, które pomieszczą wszystkie Twoje rzeczy.

Praktyczne szafy

Jest to bardzo praktyczny i oryginalny system szaf, który składa się z płyty oraz niezależnych półek magazynowych. Możesz otworzyć jedną lub kilka, w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zmieniać układ półek kiedy tylko zechcesz.

Skrzynki

Pudełka, skrzynki są zawsze praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku regałów, strychów, piwnic, gdzie możesz ukryć wszystkie swoje szpargały.

Schowek pod łóżkiem

Oakland 4ft 6 Double Bed Wiejska sypialnia od The Cotswold Company Wiejski
The Cotswold Company

Oakland 4ft 6 Double Bed

The Cotswold Company

Nie zapominaj, że łóżko również kryje miejsce, które możesz wykorzystać. Jeśli nie masz szuflady na pościel, wykorzystaj tę przestrzeń na pudła, w których schowasz pościel, zimowe ubrania lub stare książki.

Tajemnicze drzwi

CABINE ARMADIO od Rimadesio
Rimadesio

CABINE ARMADIO

Rimadesio

Jednorodny układ sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej uporządkowane. Skorzystaj z jednakowych drzwi, które będą spełniały różne funkcje: skrywały szafy lub prowadziły do łazienki.

Wszystko w zasięgu wzroku

Odkryte wieszaki są coraz bardziej popularne, jednak pamiętaj, że wymagają dbania o porządek! W tej nowoczesnej konstrukcji znajdziesz miejsce na buty, torby i płaszcze.

Uniwersalna szafa

od homify Skandynawski

Ta szafa to idealne miejsce dla niewielkich sypialni. Na wieszaku bez problemu przetrzymasz koszule czy sukienki, zaś t-shirty czy skarpetki możesz umieścić na bawełnianych półkach czy w koszyczkach.

Zobacz również: 10 nowoczesnych i ekonomicznych szaf kuchennych!

Skorzystałeś już wcześniej z tych pomysłów?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu