Projekty,   zaprojektowane przez Raskl. Design Studio & Workshop

Ciekawe pomysły dla małego pokoju

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Odpowiednie urządzenie mieszkania wymaga precyzyjnego wykorzystania przestrzeni. Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią, powinieneś znać kilka prostych sztuczek, które pozwolą na zorganizowanie i uporządkowanie przestrzeni.

Najważniejsze jest, aby we własnych czterech ścianach czuć się komfortowo. Zebraliśmy dla Was 8 wskazówek, które pozwolą dostosować niewielkie pomieszczenia do codziennego życia.

Półki na ścianie

Projekty,   zaprojektowane przez Home Staging Factory
Home Staging Factory

Living Room transformed in a room – After

Home Staging Factory

Jeśli nie masz zbyt wiele miejsca na regały, pomyśl o niewielkich półkach ściennych. Umieścisz na nich ramki ze zdjęciami lub wakacyjne pamiątki.

Szafka wielofunkcyjna

Zabudowanie ściany może być doskonałym pomysłem w niewielkich pokojach. W ten sposób otrzymasz rząd szaf, które pomieszczą wszystkie Twoje rzeczy.

Praktyczne szafy

Jest to bardzo praktyczny i oryginalny system szaf, który składa się z płyty oraz niezależnych półek magazynowych. Możesz otworzyć jedną lub kilka, w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zmieniać układ półek kiedy tylko zechcesz.

Skrzynki

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Casa do Páteo
Casa do Páteo

Arrumação para todos os gostos

Casa do Páteo

Pudełka, skrzynki są zawsze praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku regałów, strychów, piwnic, gdzie możesz ukryć wszystkie swoje szpargały.

Schowek pod łóżkiem

Nie zapominaj, że łóżko również kryje miejsce, które możesz wykorzystać. Jeśli nie masz szuflady na pościel, wykorzystaj tę przestrzeń na pudła, w których schowasz pościel, zimowe ubrania lub stare książki.

Tajemnicze drzwi

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Rimadesio
Rimadesio

CABINE ARMADIO

Rimadesio

Jednorodny układ sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej uporządkowane. Skorzystaj z jednakowych drzwi, które będą spełniały różne funkcje: skrywały szafy lub prowadziły do łazienki.

Wszystko w zasięgu wzroku

Odkryte wieszaki są coraz bardziej popularne, jednak pamiętaj, że wymagają dbania o porządek! W tej nowoczesnej konstrukcji znajdziesz miejsce na buty, torby i płaszcze.

Uniwersalna szafa

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify
homify

Kleiderstange Swing

homify

Ta szafa to idealne miejsce dla niewielkich sypialni. Na wieszaku bez problemu przetrzymasz koszule czy sukienki, zaś t-shirty czy skarpetki możesz umieścić na bawełnianych półkach czy w koszyczkach.

Zobacz również: 10 nowoczesnych i ekonomicznych szaf kuchennych!

Skorzystałeś już wcześniej z tych pomysłów?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu