Dom, w którym nowoczesność i komfort idą w parze | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom, w którym nowoczesność i komfort idą w parze

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Największym wyzwaniem, przed którym każdorazowo staja architekci podejmujący się projektu nowoczesnego domu jednorodzinnego, jest spełnienie życzeń klientów w ramach zaplanowanego budżetu i dopasowanie tych do wymogów planów zagospodarowania przestrzennego okolicy. W procesie projektowania muszą zatem wziąć pod uwagę wiele, często nie pozostających ze sobą w zgodzie, czynników.

W przypadku domu, który zaprezentujemy Wam w tym Katalogu Inspiracji, architekci skonfrontowani zostali z marzeniem inwestorów o budynku przestronnym, nowoczesnym, nawiązującym swoja stylistyką do estetyki Bauhaus. Istotne były dla nich wielkoformatowe przeszklenia, wnętrza zaprojektowane na otwartym planie oraz komfortowe i odznaczające się współczesnym designem wyposażenie.

Zobaczcie, jaki efekt udało się osiągnąć!

Widok z zewnątrz

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Prosta, geometryczna bryła, duże okna, oryginalna fasada- dom z zewnątrz prezentuje się ciekawie i nowocześnie. Poza głównym budynkiem mieszkalnym na bryłę domu składa się także dołączona część, która skrywa biuro oraz pomieszczenia gospodarcze. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 567 metrów kwadratowych, gwarantując właścicielom ogrom przestrzeni.

Detale fasady

Eklektyczne domy od homify Eklektyczny

Budynek w nowoczesnym stylu inspirowanym estetyką Bauhaus ma wiele do zaoferowania miłośnikom wyrafinowanej architektury. Liczne okna o zróżnicowanych rozmiarach otwierają go na zewnątrz. Ich czarne ramy świetnie kontrastują ze śnieżnobiała fasadą. Ożywiają ją także drewniane panele elewacyjne, które pojawiają się gdzieniegdzie na zewnętrznych ścianach domu. Na łączniku pomiędzy strefą mieszkalną a biurem stworzono otwarty taras.

Strefa dzienna

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Wypełniona światłem strefa dzienna to doskonały przykład aranżacji wnętrz inspirowanej stylem Bauhaus. Znajdziemy tu takie klasyki jak skórzana leżanka czy wygodny narożnik o obiciu z tego samego materiału. Białe ściany świetnie komponują się z drewnianym parkietem. Wnętrze ożywiają rośliny doniczkowe, wprowadzające naturalny klimat. Nowoczesna meblościanka wbudowana w ścianę gwarantuje miejsce na przechowywanie.

Otwarty plan

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Wnętrza zaprojektowane na otwartym planie są przestronne i jasne. Jest to także rozwiązanie wygodne i nowoczesne. Kuchnia płynnie łączy się z salonem, nawiązując także pod względem stylistycznym do estetyki strefy dziennej.

Kuchnia i jadalnia

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Z drugiej strony kuchnia otwiera się na jadalnię. Oba obszary oddziela od siebie pokaźnych rozmiarów blat kuchenny, z oryginalnym drewnianym przedłużeniem, przy którym usiąść można na wysokich stołkach barowych. Jadalnie zlokalizowana pod oknem i wyposażono w wygodne i stylowe meble z drewna.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Na koniec przyjrzyjmy się bliżej wyposażaniu kuchni. Projektanci postawili na najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz zaawansowane technologiczne sprzęty i akcesoria, które czynią korzystanie z tego pomieszczenia prawdziwą przyjemnością.

Jak Wam się podoba ten projekt?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu