12 sypialni: dla każdego znaku zodiaku! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

12 sypialni: dla każdego znaku zodiaku!

A.D. A.D.
HOTEL CAL REIET – THE MAIN HOUSE Śródziemnomorska sypialnia od Bloomint design Śródziemnomorski
Loading admin actions …

Dziś pokażemy 12 niezwykłych pokoi, które pasują do różnych znaków zodiaku. Biorąc pod uwagę najbardziej uderzające cechy osobowości każdego znaku, możemy wybrać pokój odpowiedni dla niego.

Sypialnia jest najbardziej osobistą przestrzenią naszego domu. Pełni rolę swoistego schronienia, w którym można całkowicie odpocząć i zregenerować swoje siły przed kolejnym dniem pełnym wyzwań. Jest schronieniem, swego rodzaju azylem. Odzwierciedla ona również naszą osobowość i istotę. Dzisiaj, biorąc pod uwagę całą naszą wiedzę o astrologii, razem z naszymi architektami, postanowiliśmy przygotować propozycję sypialni dedykowanych osobom spod różnych znaków zodiaku. Powiedzcie nam co myślicie i czy sypialnia, którą dla Was wybraliśmy odpowiada waszemu gustowi. Zapraszamy do zabawy…

Spokojne kolory dla Panny

HOTEL CAL REIET – THE MAIN HOUSE Śródziemnomorska sypialnia od Bloomint design Śródziemnomorski
Bloomint design

HOTEL CAL REIET – THE MAIN HOUSE

Bloomint design

Panna potrzebuje sypialni w miękkich i spokojnych odcieniach. Nie lubi ostrych kolorów. Utrzymanie sypialni nieskazitelną i zwracanie szczególnej uwagę na każdy szczegół będzie zadowalać Pannę, której cechy są często synonimem perfekcjonizmu i porządku. Lubią one raczej minimalistyczne przestrzenie, wolą nie mieć zbyt wielu przedmiotów i ozdób wokół uznając je za chaotyczne.

Energiczny Baran

Baran całe życie pozostaje w kontakcie ze swoim wewnętrznym dzieckiem, a to przekłada się na sypialnię. Osoby spod tego znaku są zabawowe, ogniste, energiczne i lubią podejmować ryzyko. Rządzi nimi planeta Mars i ich ulubionym kolorem często jest czerwony. Chociaż nie jest to zalecany kolor dla spokojnej sypialni, Baran znajdzie sposób aby włączyć żywe kolory, pomysły i dynamiczne elementy do swojej przestrzeni. 

Kolory ziemi dla Byka

Byk jest znakiem ziemi dlatego jest bardzo przywiązany do bezpieczeństwa i tradycji. Równocześnie, są osobami, które dużo uwagi poświęcają przyjemnościom zmysłowym oraz wygodom. Kochają rozkoszować się ciepłem kominka i cieszyć się otoczeniem pięknych rzeczy. Lubią być wypieszczone, więc sypialnia jak ta ze zdjęcia, z pewnością pozwoli im poczuć się wyjątkowo.

Podwójna funkcja sypialni dla Bliźniąt

APARTMENT “VERBI” Minimalistyczna sypialnia od Polygon arch&des Minimalistyczny
Polygon arch&des

APARTMENT “VERBI”

Polygon arch&des

Bliźnięta potrzebują stymulacji umysłowej więc na pewno potrzebują miejsca, gdzie funkcja sypialnia nie jest jedyna. Ich sypialnia będzie prawdopodobnie zintegrowana z miejscem pracy, telewizorom, biblioteką i wszystkim, co pozwoli ciekawskim Bliźniętom zaspokoić ich głód wiedzy. Jako znak powietrza, kochają one otwarte przestrzenie, okna z pięknym widokiem i dużą ilość naturalnego światła.

Zaciszne miejsce dla Raka

Proyectos de interiorismo varios Nowoczesna sypialnia od estudio 60/75 Nowoczesny
estudio 60/75

Proyectos de interiorismo varios

estudio 60/75

Rak jest rządzony przez Księżyc i jest uważany za najbardziej wrażliwy ze wszystkich znaku zodiaku. Ludzie spod tego znaku lubią sypialnie, gdzie czują się bezpiecznie, komfortowo i domowo. Bardzo silnie przywiązują się do ludzi, jak i rzeczy. Prawdziwym skarbem są dla nich najróżniejsze pamiątki przywiezione z wakacji, czy też otrzymane od przyjaciół.

Sypialnia króla Lwa

Lew jest przekonany, że jest królem zodiaku.  Rządzi nim słońce dlatego oczekują środowiska, które jest godne ich królewskiej osobowości. Preferują bogate, eleganckie faktury i tkaniny, cieszy ich dotyk aksamitu, widok drogich lamp i oczywiście miejsca, gdzie się przeglądać. Duże lustra, mnóstwo słońca oraz dużo miejsca dla ich ekstrawaganckiej garderoby, to kilka rzeczy, które są niezbędne aby Lew poczuł się jak król dżungli.

Przestrzenna sypialnia dla Wagi

Zasadniczą treścią życia Wagi jest rytm i harmonia, czyli równowaga. Poczucie piękna i talenty artystyczne dają im również duże szanse twórcze, natura wszystkich Wag jest bowiem wrażliwa i delikatna. Osoby spod tego znaku lubią przestrzeń, więc dobrze jest gdy jest jej dużo w sypialni. Wydzielone, zamknięte pomieszczenia powodują klaustrofobię u tego znaku powietrza. Idealna jest harmonia między pustą przestrzenią a przytulnymi dodatkami. 

Najnowsze trendy dla Skorpiona

Hells Kitchen Penthouse Sypialnia od Bhavin Taylor Design
Bhavin Taylor Design

Hells Kitchen Penthouse

Bhavin Taylor Design

Skorpion to wyrafinowany znak, który zdaje sobie sprawę z najnowszych trendów i interesuje się nimi. Jego sypialnia będzie miała niepowtarzalny charakter. Osoby urodzone pod patronem tego znaku, zazwyczaj doskonale wiedzą czego chcą i nie lubią przeciętności. Stawiają przede wszystkim na jakość, dlatego warto, by w ich sypialni znalazły się meble najwyższej klasy

Ryzykowna sypialnia Strzelca

Patronem Strzelców jest planeta Jowisz, a ich żywioł to ogień dlatego ludzie z tego znaku są ciągle w ruchu, kochają wolność i niezależność. To bardzo kreatywne i innowacyjne osoby a ich sypialnia musi być przestronna i duża. Zazwyczaj wybierają ciemne lub mocne kolory i nowoczesne, nietypowe rozwiązania. Idealnym pomysłem dla Strzelców jest np. ciekawy plakat z motywującym napisem.

Zrównoważona sypialnia dla Koziorożca

Jeśli rak jest bardzo kobiecym znakiem, Koziorożec to jego męski odpowiednik. Koziorożce wolą zachowawczy i spokojny wystrój, który jest męski, klasyczny, i w którym elementy stałe i przedmioty przypominają im o przeszłości. Każdy obiekt ukazuje ich przywiązanie do tradycji. Koziorożec stroni od wszystkiego, co jest niepoważne, bezmyślne, nieprzemyślane dlatego jego sypialnia będzie zaprojektowana w każdym centymetrze kwadratowym. 

Pomysłowe miejsce dla Wodnika

Wodnik jest znakiem z niesamowitą wyobraźnią. Rządzi nim tajemniczy Uran. Cieszą go przestrzenie, które są nietypowe, dość kapryśne i zabawne. Ich sypialnia powinna być oryginalnym miejscem, które może nawet być zintegrowane z pokojem dziennym, ponieważ ten znak potrzebuje stymulacji umysłowej i inspiracji od przyjaciół i rodziny.

Ekscentryczne miejsce dla Ryby

Master bed by WN Interiors Industrialna sypialnia od homify Industrialny
homify

Master bed by WN Interiors

homify

Ryby to znak żywiołu wody, dlatego znajdą one inspirację w niebieskich i turkusowych odcieniach. W ich sypialni często znajdują się elementy z palety kolorów pastelowych. Świetnie sprawdzą się delikatne, subtelne tekstury lub oryginalne dzieła sztuki. Ryby to bardzo wrażliwy i rozmarzony znak , więc wystrój ich wnętrza odzwierciedla indywidualny gust. 

Obejrzyjcie także: 40 sypialni, które nie pozwolą Ci wstać z łóżka

Co myślicie o naszym wyborze? Trafiliśmy? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu