Perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna kuchnia od MmArchi. I Monica Maraspin Architetto Nowoczesny
Loading admin actions …

Są takie mieszkania, które, od razu po przekroczeniu ich progu, robią na nas ogromne wrażenia. Zachwycają idealnym układem pomieszczeń, elegancko wykończonymi wnętrzami i nowoczesną aranżacją. Dziś pokażemy Wam jeden z takich apartamentów, zaprojektowanych przez grupę włoskich architektów. Jego wnętrza sfotografowano przed ich wyposażeniem, pozwalając na uruchomienie wyobraźni i różnorodne opcje aranżacyjne.

Witaj w domu!

Przekraczamy próg mieszkania i znajdujemy się w jasnym korytarzu. To właśnie z niego przechodzi się do pozostałych pomieszczeń mieszkania. Jasne kolory- biel przełamana jasnymi odcieniami szarości- świetnie komponują się z parkietem z drewna o delikatnej kremowej barwie. Istotną rolę odgrywa w tej aranżacji także świetnie dobrane oświetlenie.

Praktyczne rozwiązania

Z tej perspektywy dostrzegamy wbudowany w ścianę system półek i szafek, służących jako garderoba lub jako miejsce do ekspozycji dekoracji i dodatków. Rozwiązanie takie pozwala na zaoszczędzenie cennej przestrzeni, tworząc jednocześnie pojemny schowek.

Otwarta przestrzeń

W apartamencie osiągnięto wrażenie przestronności i jasności- jasne kolory ścian i sufitów, naturalne drewno na podłodze oraz oświetlenie sufitowe dają taki właśnie efekt we wnętrzach. Zaprojektowano je na otwartym planie, co jest rozwiązaniem nowoczesnym i praktycznym.

Modne szarości

W innych pomieszczeniach domu zdecydowano się na kolorystykę zdominowaną przez różne odcienie szarości. Jest to opcja nowoczesna i niezwykle modna, pozwalająca na stworzenie neutralnego tła dla ciekawe aranżacji wnętrz.

Naturalne światło

Wnętrze otwierają się na zewnątrz dzięki licznym oknom, które wpuszczają do środka naturalne światło, potęgując wrażenie jasne i przestronnej przestrzeni.

Łazienka

Nowoczesna i modna- tak określić można jedną z łazienek w tym mieszkaniu. Szare materiały wykończeniowe świetnie łączą się z białą armaturą o współczesnym designie. Małe pomieszczenie zostało optymalnie wyposażenie i zdaje się być niezwykle wygodne w użytkowaniu.

Inne pomysły na małe łazienki znajdziecie tutaj.

Podoba Wam się tak zaprojektowane wnętrze?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu