Jak nadać nudnej kuchni ciekawy i modny wygląd?

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jak nadać nudnej kuchni ciekawy i modny wygląd?

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna kuchnia od LAUREN CREATION Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś pokażemy Wam fantastyczna przemianę niezwykle nudnej, pozbawionej charakteru kuchni. Po remoncie przeistoczyła się ona w designerski obszar do przygotowywania potraw i wspólnego spędzania czasu. Aranżacja łączy stylowy minimalizm ze szczyptą industrialnego uroku. Pomieszczenie nabrało także bardziej funkcjonalnego charakteru i stało się wygodniejsze w użytkowaniu.

Obejrzyjcie zdjęcia przed i po.

Przed: sztampowo i niepraktycznie

Choć kuchnia nie znajdowała się w fatalnym stanie, to jednak brakowało jej osobowości. Niefunkcjonalny układ mebli oraz ograniczone miejsce na przechowywanie powodowały, że kuchnia nieustannie znajdowała się w stanie chaosu i zdawała się być jeszcze ciaśniejsza i mniejsza, niż była w rzeczywistości.

W trakcie: prace remontowe

W ramach prac renowacyjnych wnętrze kuchni zostało całkowicie zrekonstruowane. Remont przeszedł cały parter, który przebudowano zgodnie z potrzebami nowej kuchni. Na nowo pomalowano ściany, wymieniono podłogi i wyburzono ścianę działową, tworząc otwartą strefę dzienną.

Powiększanie przestrzeni

Właściciele mieszkania zażyczyli sobie dużej, otwartej kuchni praktycznie wyposażonej w pojemne meble i najnowocześniejsze sprzęty. Obszar kuchni powiększono kosztem przylegającej do nich pomieszczeń gospodarczych. Zamiast ściany zdecydowano się na obramowane przeszklenia, które wprowadzają do wnętrz industrialny klimat.

Po: dwa obszary

Tak prezentuje się efekt końcowy prac remontowych. Obszar kuchni podzielony został na dwa obszary- za szklaną ścianą znajduje się kuchenka gazowa, piekarnik oraz zmywarka; z przodu z kolei umieszczono lodówkę praz czarne, stylowe meble kuchenne. Tutaj króluje pokaźnych rozmiarów wyspa kuchenna, z eleganckim blatem z naturalnego kamienia.

Po: styl i funkcjonalność

W nowej kuchni jest wszystko, co wymarzyli sobie jej właściciele: dużo miejsca, przestrzeni i światła. Poza tym pomieszczenie w nowej aranżacji odznacza się funkcjonalnością i wygodą. Klarowne linie, eleganckie drewno na posadzce, stylowe meble kuchenne składają się na kuchnię nowoczesną i wyrafinowaną. Wyspa na środku pomieszczenia to kluczowy element kuchni- zarówno z względów praktycznych, jak i estetycznych.

Podoba Wam się taki podział obszaru kuchni?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu