Inspirujący remont, którego wynikiem jest jasne mieszkanie

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Inspirujący remont, którego wynikiem jest jasne mieszkanie

homify.Pl homify.Pl
od A54Insitu
Loading admin actions …

Dziś pokażemy Wam projekt typu Przed i Po, który na pewno Was zaskoczy. Został wykonany przez hiszpańskie biuro projektowe – A54insitu. Mieszkanie znajdujące się w Saragossie przeszło niezwykłą przemianę i stało się bardzo funkcjonalne i nowoczesne. Wszystkie pomieszczenia zostały przekształcone: salon, sypialnie, kuchnia i łazienka. W każdym z nich wymieniono meble i całkowicie zmieniono wystrój pomieszczeń.

Już za chwilę zaczynamy przechadzkę po mieszkaniu, którego dawny, ciemny i nudny wystrój zastąpiły jasne przestrzenie wypełnione światłem.

​Przed…

Zacznijmy od salonu. Ciemne kolory nie pomagają tej przestrzeni wyglądać korzystnie. Szczególnie zwracamy na to uwagę, ponieważ pomimo hojnego naświetlenia, nie ma tu dużego metrażu. Efekty są oczywiste: pomieszczenie wygląda na mniejsze niż zapewne jest w rzeczywistości. W tym samym duchu, podłoga, będąca utrzymana w ciemnej tonacji dodatkowo wzmacnia ten efekt.

​Po…

Zdecydowanie, zmiana jest radykalna. Teraz przestrzeń jest bardziej przestronna i jasna. W jaki sposób osiągnięto ten efekt? Po pierwsze, zastąpiono starą nawierzchnię podłogi drewnianymi panelami. Ciepło, które przekazuje ten materiał jest wspaniałe. Wymieniono również stare żyrandole na nowoczesne lampy. Wreszcie, ściany zostały ubrane w jasne kolory. Dodatkowo, na jednej z nich pojawił się bardzo praktyczny regał na książki.

Z drugiej strony, zachowano dużą część mebli, które odświeżono. Dodano też fotel w stylu vintage, co dodaje pomieszczeniu wiele stylu i elegancji.

​A kuchnia?

Z góry uprzedzaliśmy, że wprowadzono drastyczne zmiany w tym mieszkaniu. Kuchnia na pewno jest tego świetnym przykładem. Przed remontem, wszystko było białe, bez smaku i designu. Mimo, że ta kuchnia wygląda na dość wygodną w użytkowaniu, trzeba było w nią tchnąć trochę życia.

​Wow!

Cała obudowa jest świetna. Górne szafki zostały zachowane w pierwotnej formie i kolorze, jednak szafki, które znajdują się pod ladą, pokrywa teraz laminat imitujący drewno.

Teraz, w roli głównej występuje czarny granit, z którego wykonano blat kuchenny. Stare, białe płytki zostały zastąpione przez super nowoczesne, kwadratowe płytki ścienne w brązowej tonacji.

​Bez stylu

Sypialnie również wymagały podszlifowania wyglądu. Na zdjęciu mamy główną sypialnię: prosta, ciemna, zupełnie bez osobowości. Zobaczmy, w jaki sposób sprawiono, żeby ta przestrzeń zmieniła się w 100%.

​Stylowa

Nie ma potrzeby, aby całkowicie przebudować pomieszczenie, żeby zobaczyć ogromne zmiany. Sypialnia nie została poddana ogromnym modyfikacjom. Jedynie na jednej ścianie zaprojektowano szafę na ubrania.  

Niektóre meble zostały zastąpione nowymi. Zadbano również o nowe dodatki i akcesoria. Jednym z nich jest półka znajdująca się nad łóżkiem. Ustawiono na niej obraz, który wnosi do pomieszczenia wiele osobowości i radości.

Stoliki nocne wymieniono na bardziej funkcjonalne meble. Zwróciliście uwagę na kształt lampy? Mega oryginalny!

​Stara łazienka

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Powinna być wygodna, funkcjonalna i dlaczego nie również designerska.

Przed remontem meble nie pomagały tej przestrzeni wyglądać dobrze. Być może były zbyt masywne jak na tak małą przestrzeń.

​Teraz tak!

Teraz dopiero możemy cieszyć się przestrzenią! Ale nie tylko zadbano o nowoczesne meble, lecz sprawiono, że całość jest bardzo szykowna i pełna charakteru. Szafka i płytki podłogowe w stylu vintage całkowicie definiują przestrzeń. Wreszcie, płytki ścienne w kolorze czekolady ładnie kontrastują ze wszystkimi elementami wyposażenia.

Potrzebujecie więcej pomysłów na cudowną łazienkę? Na pewno zainteresuje Was temat: Nietypowa łazienka – aranżacje, które zaskakują!

Które z pomieszczeń podoba Wam się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu