78-metrowa rezydencja: dwa piętra i mnóstwo przestrzeni dla każdego | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

78-metrowa rezydencja: dwa piętra i mnóstwo przestrzeni dla każdego

homify.Pl homify.Pl
Egzotyczne domy od T&T architecture Egzotyczny
Loading admin actions …

Zakup i posiadanie domu wymaga wielu poświęceń, zwłaszcza wówczas, gdy zgromadzony budżet jest dość ograniczony. Nie jest to jednak powód do zmartwień, bowiem na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju domów i wartość któregoś z nich na pewno nie nadszarpnie rodzinnych finansów. Na cenę budynku wpływa przynajmniej kilka czynników, takich jak lokalizacja, materiały zużyte do wzniesienia obiektu, czy wielkość domu. Rezydencja, którą prezentujemy w niniejszym Katalogu Inspiracji nie wymagała znaczących nakładów finansowych. Zaledwie 78-metrowa, wykonana głównie z drewna i betonu to idealne rozwiązanie dla rodzin o ograniczonym kapitale. Nie czekajmy zatem dłużej i przyjrzyjmy się bliżej temu pięknemu obiektowi, w którym bezdyskusyjnie króluje minimalizm. Do startu gotowi – start!

Proste, ale harmonijne wejście

Po wejściu na teren posesji natrafiamy na rozległą przestrzeń, która pełni funkcję ganku. Co istotne, obszar podjazdu wyłożono w taki sposób, aby umożliwić parkowanie pojazdu bez najmniejszego szwanku dla trawnika. Po lewej stronie zaaranżowano mini ogródek, dzięki któremu rezydencję otacza niezbędna w życiu każdego z nas zieleń.

Rezydencja została ulokowana w bardzo malowniczej okolicy, która dodatkowo podkreśla jej walory. Z zewnątrz, za sprawą połączenia drewna z betonem, obiekt wydaje się znacznie większy niż jest w rzeczywistości. To klasyczny projekt z powiewem nowoczesności – nic dodać, nic ująć!

Konstrukcja o wielu kształtach

Prezentowany obiekt posiada bardzo nowoczesną konstrukcję, co podziwiać można zarówno patrząc na budynek z przodu, jak i z tyłu. Z tyłu rezydencji zaaranżowano duży ogród, który idealnie kontrastuje z drewnianymi ścianami. Bo natury nigdy dość!

Wewnętrzny taras

Po przekroczeniu progu budynku naszym oczom ukazuje się piękny taras wewnętrzny zaadaptowany na jadalnię dla sześciu osób. Również tu postawiono na drewno, dzięki czemu każdy fragment rezydencji idealnie komponuje się z jej pozostałymi częściami.

Z kuchni na taras jeden krok

Taras i kuchnia oddzielone są od siebie jedynie za pomocą szklanych drzwi przesuwnych. W kuchni dominuje szarość, która sprawia, że pomieszczenie jest jaśniejsze i lepiej oświetlone. Całość prezentuje się bardzo elegancko i gustownie.

Minimalistyczny pokój

salonie niepodzielnie króluje minimalizm i nieodłącznie z nim związana biel, którą zdecydowano się odrobinę złamać pozostawiając drewniane schody w ich naturalnym kolorze, dodając drewniane belki na suficie oraz stawiając choć w niewielkim stopniu na czarne meble.

A Wam jak podoba się ta rezydencja?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu