Top 5 minionego tygodnia- polskie inspiracje

Alicja Olko Alicja Olko
Architekturbüro Lehnen Nowoczesne domy
Loading admin actions …

W mijającym tygodniu cała Polska żyła zdobyciem przez Idę Oskara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Pękaliśmy z dumy widząc, jak Paweł Pawlikowski odbiera złotą statuetkę w Los Angeles. Zainspirowani polskim sukcesem, publikowaliśmy wiele artykułów poświęconych polskim projektom i polskiemu designowi, które cieszyły się Waszym dużym zainteresowaniem. Jednak Katalogi Inspiracji z innej serii podbiły Wasze serca- przed i po, niesamowite renowacje i remonty o wspaniałych efektach! Zapraszamy do obejrzenia pięciu najlepszych artykułów w ostatnim tygodniu!

5. homify 360°: willa nad Renem

Ta wspaniała willa nad Renem to doskonały przykład na to, że nie wszystko jest tym, czym się pozornie wydaje. Patrząc na jej frontową fasadę, nawet nie przejdzie Wam przez myśl, jak zaskakująco wygląda ona od tyłu! Jesteście ciekawi? Zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji homify 360°: willa nad Renem.

4. Przed i po: jak połączyć trzy piętra w jeden stylowy apartament?

Ten remont miał miejsce w Hiszpanii i był nie lada wyzwaniem dla architektów i projektantów wnętrz. Chodziło wszakże o kompletną transformację trzypiętrowego gruzowiska w przepiękny i nowoczesny apartament. Cztery etapy renowacji doprowadziły do czterech oszałamiających efektów- zobaczcie sami w Katalogu Inspiracji Przed i po: jak połączyć trzy piętra w jeden stylowy apartament?

3. Inspiracja Ida- biało-czarne, oskarowe stylizacje we wnętrzach

Gdy w poniedziałek rano rozpoczęliśmy nasz redakcyjny tydzień, byliśmy świeżo po emocjach związanych z rozdaniem Oskarów. Zwycięska Ida zainspirowała nas niesamowicie do stworzenia Katalogu Inspiracji złożonego ze zdjęć wnętrz, mebli i dodatków bazujących na koncepcie czarno-białej kinematografii. Jak widać, świat filmu i świat aranżacji wnętrz są sobie bliższe, niż można się tego spodziewać! Zobaczcie jeszcze raz, jak zainspirowała nas „Ida”- zajrzyjcie do artykułu Inspiracja Inspiracja Ida- biało-czarne, oskarowe stylizacje we wnętrzach.

2. Polski design: współczesny design użytkowy

Etażerka w dębowej ramie NaNowo Industrial Design SalonSzafki i kredensy
NaNowo Industrial Design

Etażerka w dębowej ramie

NaNowo Industrial Design

Nasza cotygodniowa seria Polski Design cieszy się Waszą nieustającą popularnością! Cieszy nas to niezmiernie, gdyż jest to odzwierciedlenie zainteresowania polskich czytelników i użytkowników kwestią polskiego designu, mebli, dodatków i dekoracji tworzonych na poziomie koncepcyjnym i produkowanych w Polsce. W zeszłym tygodniu zajmowaliśmy się kwestią designu użytkowego- zobaczcie nasze propozycje w Katalogu Inspiracji Polski design: współczesny design użytkowy.

1. Przed i po: od normalnego mieszkania do luksusowego apartamentu

Wielu z nas mieszka na poddaszach albo poddaszem dysponuje, ale niewielu wie, jak je funkcjonalnie i wygodnie urządzić. Mało kto zabiera się za remont poddasza, pozostawiając tę przestrzeń jako miejsce do przechowywania i magazynowania. Jednak poddasze przerobić można w naprawdę piękne mieszkanie! Dowodzi tego renowacja, którą na poddaszu przeprowadzili nasi Profesjonaliści- zobaczcie efekty w Katalogu Inspiracji Przed i po: od normalnego mieszkania do luksusowego apartamentu.

Który artykuł podobał się Wam najbardziej?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu