12 wejść typu: "Dlaczego sam o tym nie pomyślałem?" | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

12 wejść typu: Dlaczego sam o tym nie pomyślałem?

homify.Pl homify.Pl
od jaione elizalde estilismo inmobiliario - home staging Skandynawski
Loading admin actions …

Wejście do domu – przedpokój, jak wszyscy wiemy, jest jego wizytówką. Jest to również pomieszczenie, o którym często zapominamy, nie szukamy jego piękna, nie próbujemy wprowadzić tu magii, w nadziei, że reszta domu przytrze pierwsze wrażenie jakie mają nasi goście. Przedpokój, lub strefa tuż przy drzwiach wejściowych często skrywa wiele możliwości. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam ciekawe pomysły, aby wejście do domu było wspaniałą jego częścią, niezależnie od wymiarów, ani usytuowania. Odkryjemy też pomysły na różne style aranżacyjne, tak więc każdy napewno znajdzie tu coś dla siebie. Chcemy szczególnie przykuć Waszą uwagę do kreatywnych koncepcji, z których można czerpać inspirację. Zaczynajmy!

​Prosty, ale efektowny

Proste wejście może być także wyrafinowane i efektowne. To jest właśnie przypadek tego przedpokoju, w którym postawiono na proste meble, ciekawą lecz delikatną tapetę, niekonwencjonalne lustro i kolorowe dodatki.

​Przestronny i elegancki

Entrance staged for sale with hired furniture and accessories. od Heatons Home Styling Nowoczesny
Heatons Home Styling

Entrance staged for sale with hired furniture and accessories.

Heatons Home Styling

Tym razem patrzymy na duży przedpokój, gdzie wstawiono dwa proste, symetrycznie ustawione po dwóch stronach holu regały. Zastosowano tu te same materiały co w innych pomieszczeniach. Połączenie drewna z metalem jest bardzo eleganckie, przy czym nowoczesne. Teraz można w spektakularny sposób przyjmować gości.

​Zdumiewający

Czarno-białe płyki, designerskie żyrandole, drzwi, szafa i wieszaki w różnych kolorach, wysokie lustra i wzorzyste tapety: oto składniki wejścia przeznaczonego aby zadziwiać.

​Wyrafinowany

Protagonistą jest oświetlenie: maxi żyrandol okazuje się być punktem kulminacyjnym wejścia, ściągając na siebie uwagę sprawia, że tworzy się bardzo wyrafinowany nastrój. Skala koloru niebieskiego w połączeniu z czernią i bielą, nadaje wejściu silny charakter.

​Etno-chic

Kosze wiklinowe, wazony i ozdoby z drewna – wszystko utrzymane w ciepłej kolorystyce – sprawiają, że to wejście do domu, w stylu etno-chic, przenosi nasze umysły do egzotycznych krajów.

​Skandynawski

To wnętrze tworzy nie tylko biel i akcenty drewna, ale również sadzonki na parapecie i urocze elementy dekoracyjne. Są to główne składniki małego, ale pięknego wejścia utrzymanego w stylu skandynawskim.

Kolorowy

Aby wizualnie oddzielić wejście od salonu, a jednocześnie trzymać się nowoczesnego otwartego planu wnętrza, wykorzystano technikę dzielenia wnętrza za pomocą koloru. Fascynujący i śmiały projekt, z którego wszystko może zostać skopiowane.

​W chowanego

Wchodząc przez następne wejście mamy widok na salon, który jest delikatnie oddzielony poprzez szafki z przegródkami. Jest to ciekawy i dekoracyjny sposób na podzielenie przestrzeni, ale również w pełni jej wykorzystanie. Bardzo gustowny efekt nawet w domu o małym metrażu.

​Artystyczny

Nie ma nic lepszego na przyjęcie gości niż przedpokój, w którym wisi kilka obrazów i elementów artystycznych. Daje to niesamowicie wielki efekt wizualny. W tym przypadku, obrazy utrzymane są w złotym kolorze.

Designerski

Zwróćmy uwagę na konstrukcyjne detale, które niewątpliwie są skutecznym rozwiązaniem, aby stworzyć piękny efekt przy wejściu do domu, nawet wtedy, gdy powierzchnia jest ograniczona. Zdjęcie powyżej ilustruje o co dokładnie nam chodzi. Mamy przed sobą piękną poręcz z połączonych ze sobą metalowych prętów. Koncepcja industrialna sprawdza się tu doskonale.

​Rustykalny

W tym pięknym wnętrzu utrzymanym w rustykalnym stylu znajdujemy wiele odniesień do natury. Okazuje się, że naturalne elementy aranżacji mają niezwykle silne oddziaływanie na atmosferę panującą we wnętrzu. Nie bójmy się wykorzystać w naszym projekcie drewnianych bali, wikliny, glinianych naczyń, ani niczego, co przeniesie nas bliżej natury.

​Zabawny i eklektyczny

Eklektyczne i zabawne – wchodząc w progi tego przedpokoju, goście od razu są przeniesieni w tropikalną, lekko abstrakcyjną przestrzeń, a wszystko dzięki kolorystyce, wzorom na ścianie i roślinom. Panuje tu pozytywna atmosfera pełna energii.

Skoro już wiecie jak urządzić przedpokój, warto zastanowić się nad wejściem z zewnątrz. Pomoże Wam w tym: 15 pomysłów na wejście do Twojego domu

Który z tych pomysłów przenieślibyście do swoich domów?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu