Długa droga do wymarzonego mieszkania z genialną mini-kuchnią

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Długa droga do wymarzonego mieszkania z genialną mini-kuchnią

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  zaprojektowane przez Insides, Nowoczesny
Loading admin actions …

Nadchodzi zima, a zatem zapotrzebowanie na własne przytulne cztery ściany zdecydowania wzrasta. Długie, zimowe wieczory mogą zostać zaliczone w poczet niezapomnianych jedynie wtedy, gdy zamieszkiwane gniazdko jest odpowiednio urządzone. Jeżeli pokoje są małe i ciasne, a meble brudne i zaniedbane, nie sposób poczuć się komfortowo w ich otoczeniu. Na szczęście właścicielom mieszkania z niniejszego Katalogu Inspiracji pospieszyli z pomocą architekci z biura Insides. Dzięki swojej kreatywności z dużym profesjonalizmem zamienili ruinę w rezydencję marzeń. Nie czekajmy dłużej i przyjrzyjmy się efektowi ich pracy!

Przed: kuchnia

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"} zaprojektowane przez Insides,

Aż trudno uwierzyć, że w takich warunkach ktokolwiek mieszkał przez kilka lat! Kuchnia, jak widać na załączonym zdjęciu, była niewielkim pomieszczeniem, w którym swoje miejsce znalazł również prysznic! Ograniczona przestrzeń to nieunikniony bałagan, a brudne ściany – posępny klimat. Regularne gotowanie w tej kuchni musiało graniczyć z cudem!

Przed: sypialnia

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"} zaprojektowane przez Insides,

Sypialnia bez okien to zawsze sypialnia ciemna i ponura. Zwłaszcza, gdy jedyne źródło światła jest zbyt jasne i sztuczne. Gołe ściany także nigdy nie dodają pomieszczeniu uroku, a raczej ułatwiają zaliczenie go do bezosobowych. Nawet rozmieszczenie starych mebli w sypialni ze zdjęcia nie zostało dokonane z jakimkolwiek pomyślunkiem. W tylnej części pokoju usytuowano łóżko i wysoką szafę. W części przedniej oprócz stołu i krzeseł nie było nic. Nawet najmniejszego elementu dekoracyjnego.

Po: ciekawy podział przestrzeni

Projekty, Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Insides, Nowoczesny

Dzięki naszym architektom po dawnej norze nie pozostał nawet ślad! Profesjonaliści umiejętnie zintegrowali ściany i tym samym zapewnili domownikom odrobinę prywatności, której uprzednio brakowało. Umieszczenie prysznica w osobnym pomieszczeniu, choć  odbyło się kosztem kuchni, ani trochę nie wpłynęło na komfort użytkowników. Meble w kuchni są teraz nowoczesne i oferują wiele miejsca do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Ponadto składany blat przeznaczony dla dwóch osób umożliwia wypicie porannej kawy w przyjemnej atmosferze.

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez Insides, Nowoczesny

Po: nowoczesny design w salonie

Projekty,  zaprojektowane przez Insides, Nowoczesny

Również nowy salon zaskakuje! Sprytne rozmieszczenie oświetlenia i nowoczesna dekoracja to tylko niektóre z wisienek na torcie. Salon ze zdjęcia to dowód, że nawet mała przestrzeń odpowiednio umeblowana może stać się rajem na Ziemi.

Projekty, Salon zaprojektowane przez Insides, Nowoczesny

Po: sypialnia oazą spokoju

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez Insides, Nowoczesny

Nowy wygląd sypialni podnosi na duchu! Duże, umieszczone centralnie i idealnie oświetlone łoże oraz połączenie pastelowych odcieni z szarością sprawiło, że pokój choć prosty, prezentuje się bardzo nowocześnie. Pomimo braku okien i światła naturalnego, teraz panuje tu bardzo przytulna atmosfera!

Po: mała łazienka rajem wellness

Projekty, Łazienka zaprojektowane przez Insides, Nowoczesny

Metamorfoza nie ominęła także łazienki. W końcu prysznic jest tam, gdzie już dawno powinien być. Dzięki architektom z Insides w apartamencie powstał mały i bardzo elegancki raj odnowy biologicznej – marzenie nie tylko wielu pań!

Widok na miasto

Projekty, Taras zaprojektowane przez Insides, Śródziemnomorski

Zaprezentowana metamorfoza to niepodważalny dowód na to, że każda przestrzeń może zmienić się nie do poznania i stać się rezydencją. Trochę kreatywności, szczypta wyobraźni oraz gotowość na zmiany i eksperymenty – oto najkrótszy przepis na sukces!

A Wam jak podoba się ta metamorfoza?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu