Projekty,  zaprojektowane przez Insides

Długa droga do wymarzonego mieszkania z genialną mini-kuchnią

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nadchodzi zima, a zatem zapotrzebowanie na własne przytulne cztery ściany zdecydowania wzrasta. Długie, zimowe wieczory mogą zostać zaliczone w poczet niezapomnianych jedynie wtedy, gdy zamieszkiwane gniazdko jest odpowiednio urządzone. Jeżeli pokoje są małe i ciasne, a meble brudne i zaniedbane, nie sposób poczuć się komfortowo w ich otoczeniu. Na szczęście właścicielom mieszkania z niniejszego Katalogu Inspiracji pospieszyli z pomocą architekci z biura Insides. Dzięki swojej kreatywności z dużym profesjonalizmem zamienili ruinę w rezydencję marzeń. Nie czekajmy dłużej i przyjrzyjmy się efektowi ich pracy!

Przed: kuchnia

Projekty,  zaprojektowane przez Insides
Insides

Studio/ cuisine avant travaux

Insides

Aż trudno uwierzyć, że w takich warunkach ktokolwiek mieszkał przez kilka lat! Kuchnia, jak widać na załączonym zdjęciu, była niewielkim pomieszczeniem, w którym swoje miejsce znalazł również prysznic! Ograniczona przestrzeń to nieunikniony bałagan, a brudne ściany – posępny klimat. Regularne gotowanie w tej kuchni musiało graniczyć z cudem!

Przed: sypialnia

Projekty,  zaprojektowane przez Insides
Insides

Studio / pièce avant travaux

Insides

Sypialnia bez okien to zawsze sypialnia ciemna i ponura. Zwłaszcza, gdy jedyne źródło światła jest zbyt jasne i sztuczne. Gołe ściany także nigdy nie dodają pomieszczeniu uroku, a raczej ułatwiają zaliczenie go do bezosobowych. Nawet rozmieszczenie starych mebli w sypialni ze zdjęcia nie zostało dokonane z jakimkolwiek pomyślunkiem. W tylnej części pokoju usytuowano łóżko i wysoką szafę. W części przedniej oprócz stołu i krzeseł nie było nic. Nawet najmniejszego elementu dekoracyjnego.

Po: ciekawy podział przestrzeni

Projekty, Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Insides
Insides

Aménagement studio

Insides

Dzięki naszym architektom po dawnej norze nie pozostał nawet ślad! Profesjonaliści umiejętnie zintegrowali ściany i tym samym zapewnili domownikom odrobinę prywatności, której uprzednio brakowało. Umieszczenie prysznica w osobnym pomieszczeniu, choć  odbyło się kosztem kuchni, ani trochę nie wpłynęło na komfort użytkowników. Meble w kuchni są teraz nowoczesne i oferują wiele miejsca do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Ponadto składany blat przeznaczony dla dwóch osób umożliwia wypicie porannej kawy w przyjemnej atmosferze.

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez Insides
Insides

Cuisine compacte

Insides

Po: nowoczesny design w salonie

Projekty, Salon zaprojektowane przez Insides
Insides

Séjour studio

Insides

Również nowy salon zaskakuje! Sprytne rozmieszczenie oświetlenia i nowoczesna dekoracja to tylko niektóre z wisienek na torcie. Salon ze zdjęcia to dowód, że nawet mała przestrzeń odpowiednio umeblowana może stać się rajem na Ziemi.

Projekty, Salon zaprojektowane przez Insides
Insides

séjour studio

Insides

Po: sypialnia oazą spokoju

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez Insides
Insides

Chambre

Insides

Nowy wygląd sypialni podnosi na duchu! Duże, umieszczone centralnie i idealnie oświetlone łoże oraz połączenie pastelowych odcieni z szarością sprawiło, że pokój choć prosty, prezentuje się bardzo nowocześnie. Pomimo braku okien i światła naturalnego, teraz panuje tu bardzo przytulna atmosfera!

Po: mała łazienka rajem wellness

Projekty, Łazienka zaprojektowane przez Insides
Insides

Salle de bain

Insides

Metamorfoza nie ominęła także łazienki. W końcu prysznic jest tam, gdzie już dawno powinien być. Dzięki architektom z Insides w apartamencie powstał mały i bardzo elegancki raj odnowy biologicznej – marzenie nie tylko wielu pań!

Widok na miasto

Projekty, Taras zaprojektowane przez Insides
Insides

Le balcon

Insides

Zaprezentowana metamorfoza to niepodważalny dowód na to, że każda przestrzeń może zmienić się nie do poznania i stać się rezydencją. Trochę kreatywności, szczypta wyobraźni oraz gotowość na zmiany i eksperymenty – oto najkrótszy przepis na sukces!

A Wam jak podoba się ta metamorfoza?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu