Projekty,   zaprojektowane przez Insides

Długa droga do wymarzonego mieszkania z genialną mini-kuchnią

homify.Pl homify.Pl
Loading admin actions …

Nadchodzi zima, a zatem zapotrzebowanie na własne przytulne cztery ściany zdecydowania wzrasta. Długie, zimowe wieczory mogą zostać zaliczone w poczet niezapomnianych jedynie wtedy, gdy zamieszkiwane gniazdko jest odpowiednio urządzone. Jeżeli pokoje są małe i ciasne, a meble brudne i zaniedbane, nie sposób poczuć się komfortowo w ich otoczeniu. Na szczęście właścicielom mieszkania z niniejszego Katalogu Inspiracji pospieszyli z pomocą architekci z biura Insides. Dzięki swojej kreatywności z dużym profesjonalizmem zamienili ruinę w rezydencję marzeń. Nie czekajmy dłużej i przyjrzyjmy się efektowi ich pracy!

Przed: kuchnia

Projekty,   zaprojektowane przez Insides
Insides

Studio/ cuisine avant travaux

Insides

Aż trudno uwierzyć, że w takich warunkach ktokolwiek mieszkał przez kilka lat! Kuchnia, jak widać na załączonym zdjęciu, była niewielkim pomieszczeniem, w którym swoje miejsce znalazł również prysznic! Ograniczona przestrzeń to nieunikniony bałagan, a brudne ściany – posępny klimat. Regularne gotowanie w tej kuchni musiało graniczyć z cudem!

Przed: sypialnia

Projekty,   zaprojektowane przez Insides
Insides

Studio / pièce avant travaux

Insides

Sypialnia bez okien to zawsze sypialnia ciemna i ponura. Zwłaszcza, gdy jedyne źródło światła jest zbyt jasne i sztuczne. Gołe ściany także nigdy nie dodają pomieszczeniu uroku, a raczej ułatwiają zaliczenie go do bezosobowych. Nawet rozmieszczenie starych mebli w sypialni ze zdjęcia nie zostało dokonane z jakimkolwiek pomyślunkiem. W tylnej części pokoju usytuowano łóżko i wysoką szafę. W części przedniej oprócz stołu i krzeseł nie było nic. Nawet najmniejszego elementu dekoracyjnego.

Po: ciekawy podział przestrzeni

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Insides
Insides

Aménagement studio

Insides

Dzięki naszym architektom po dawnej norze nie pozostał nawet ślad! Profesjonaliści umiejętnie zintegrowali ściany i tym samym zapewnili domownikom odrobinę prywatności, której uprzednio brakowało. Umieszczenie prysznica w osobnym pomieszczeniu, choć  odbyło się kosztem kuchni, ani trochę nie wpłynęło na komfort użytkowników. Meble w kuchni są teraz nowoczesne i oferują wiele miejsca do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Ponadto składany blat przeznaczony dla dwóch osób umożliwia wypicie porannej kawy w przyjemnej atmosferze.

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Insides
Insides

Cuisine compacte

Insides

Po: nowoczesny design w salonie

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Insides
Insides

Séjour studio

Insides

Również nowy salon zaskakuje! Sprytne rozmieszczenie oświetlenia i nowoczesna dekoracja to tylko niektóre z wisienek na torcie. Salon ze zdjęcia to dowód, że nawet mała przestrzeń odpowiednio umeblowana może stać się rajem na Ziemi.

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Insides
Insides

séjour studio

Insides

Po: sypialnia oazą spokoju

Nowy wygląd sypialni podnosi na duchu! Duże, umieszczone centralnie i idealnie oświetlone łoże oraz połączenie pastelowych odcieni z szarością sprawiło, że pokój choć prosty, prezentuje się bardzo nowocześnie. Pomimo braku okien i światła naturalnego, teraz panuje tu bardzo przytulna atmosfera!

Po: mała łazienka rajem wellness

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Insides
Insides

Salle de bain

Insides

Metamorfoza nie ominęła także łazienki. W końcu prysznic jest tam, gdzie już dawno powinien być. Dzięki architektom z Insides w apartamencie powstał mały i bardzo elegancki raj odnowy biologicznej – marzenie nie tylko wielu pań!

Widok na miasto

Zaprezentowana metamorfoza to niepodważalny dowód na to, że każda przestrzeń może zmienić się nie do poznania i stać się rezydencją. Trochę kreatywności, szczypta wyobraźni oraz gotowość na zmiany i eksperymenty – oto najkrótszy przepis na sukces!

A Wam jak podoba się ta metamorfoza?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu