Top 5 tygodnia – najlepsze domy i triki na ich aranżacje

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najlepsze domy i triki na ich aranżacje

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
METEOR 2 – KLASYKA W NOWOCZESNEJ ODSŁONIE Nowoczesne domy od Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, nietypowe meble, a także znajdziecie pomysły i porady na budowę własnego domu. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym miesiącu!

1. 7 pomysłów, które możecie skopiować z wspaniałego domu

Jesteście zwolennikami domów urządzonych w stylu klasycznym, które są z drobnymi, nowoczesnymi udogodnieniami? W takim przypadku znaleźliśmy dla Was idealny dom, którego wnętrze jest pełne klasy, nowoczesności i wygody. Architekci wykazali się niezwykłymi umiejętnościami i stworzyli obiekt pełen szyku i elegancji, który z pewnością posłuży przez długie lata wszystkim domownikom. Cały budynek posiada typową dla domku jednorodzinnego konstrukcję. Dwuspadowy, ciemny dach doskonale wygląda w zestawieniu z białą elewacją. Fachowcy znają się na obecnych trendach, dlatego zdecydowali się wprowadzić do tego projektu wiele przeszkleń, które podkreślają niesamowity charakter tego domu.

2. Mały dom z dużą niespodzianką!

A może jednak wolicie mały domek z przytulnym wnętrzem? To mamy także i taki dla Was! Jego wnętrze ma wspaniałą wielką kanapę, na której możecie się zrelaksować. Ale c ten dom ma w sobie szczególnego? Domowe SPA i basen! ten dom jest idealny dla mieszkańców, którzy uwielbiają relaks. Zapraszamy do niepozornego domu  z zewnątrz, ale niesamowitego w środku! Nie zwlekajcie dłużej i zobaczcie ten mały dom z dużą niespodzianką!

3. 8 trików znanych z Feng Shui, które przyciągną pieniądze do Waszych domów

Zawsze chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy, prawda? Według Feng Shui, zbioru zasad dotyczących przepływu dobrej energii w domu, są pewne proste sposoby na urządzenie wnętrz, które nie tylko zapobiegną pojawieniu się w nich negatywnej energii, ale i przyciągną pieniądze i dobrobyt. W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy osiem z nich. Bez względu na to, czy wierzycie w moc Feng Shui, czy też nie, warto spróbować, prawda? Więc zapoznajcie się z ośmioma trikami znanych z Feng Shui, które przyciągną pieniądze do Waszych domów.

4. 14 błędów podczas malowania ścian

BPM Painting and Decorating Klasyczne ściany i podłogi od BPM Painting & Decorating Klasyczny
BPM Painting & Decorating

BPM Painting and Decorating

BPM Painting & Decorating

Malowanie ścian czasami może okazać się trudniejsze niż nam się wydaje…  e wykończenie, nierówne oszlifowanie, czy może malowanie wilgotnych jeszcze ścian – to wszystko może sprawić, że zamiast gładkiej farby otrzymamy wiele warstw, które niekoniecznie dobrze się prezentują. Ale mamy na to sposoby! W tym artykule przedstawiamy kilka przykładów na to, czego należy unikać, aby później nie żałować godzin spędzonych na machaniu pędzlem lub wałkiem. Przeczytajcie te 14 błędów podczas malowania ścian, zanim zaczniecie malować Wasze ściany!

5. Niedrogi i niewielki dom przyszłości

Na koniec pokarzemy Wam prosty dom, że aż trudno w to uwierzyć! Projekt ten, to ultranowoczesny budynek w kształcie niewielkiego prostopadłościanu, o prostych kątach i geometrycznej, otwartej przestrzeni. Można by powiedzieć, że jest to dom przyszłości!

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu