Dom z nowoczesnym twistem | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom z nowoczesnym twistem

Aśka Warchał Aśka Warchał
Nowoczesny salon od GUILLAUME DA SILVA ARCHITECTURE INTERIEURE Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeśli architekt wnętrz nazywający się Guillaume da Silva projektuje dom we Francji, w mieście o urokliwej nazwie Roubaix, to możemy mieć pewność, że powstanie projekt naprawdę wyjątkowy. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji weźmiemy Was na spacer po przestronnych wnętrzach pełnych charakteru. Oprócz minimalistycznych aranżacji znajdziemy tutaj także pomysłowe mrugnięcia okiem od naszego eksperta

Co mamy na myśli? Zaraz się przekonacie!

Charakter leży w detalu

Nasze zwiedzanie rozpoczynamy od nowoczesnego salonu, którego wystrój oparty został o kontrast bieli i czerni. Nie są to jednak jedyne kolory: na scenę wkracza także pomarańcz za sprawą nieoczywistych dekoracji. Figurka psa oraz deska do surfingu mówią nam wiele o osobowości mieszkańców.

Biel i czerń

Tak przestronnego wnętrza można pozazdrościć… Wracamy do klasycznego połączenia bieli z czernią. W salonie dominuje czerń, jadalnia natomiast to królestwo bieli. Ogromny stół z blatem z bejcowanych desek po prostu zachwyca.

Kuchnia z niecodziennym akcentem zieleni

Kolejnym z pomieszczeń, które poznamy jest nowoczesna kuchnia z barkiem, stanowiącym jednocześnie praktyczną strefę śniadaniową. Kuchnia otwiera się na ogród, jednak dominującym akcentem zieleni będziw tutaj naturalnych rozmiarów rzeźba kaktusa. 

Zachwyca Was wystrój wnętrz w tym domu? Koniecznie zobaczcie też inne pomysły na Dekoracje do domu dla kreatywnych.

Dwa kominki

Znany nam już salon nie jest jedynym miejscem do wypoczynku w tym domu. Powyżej widzimy kolejną strefę relaksu, urządzoną w nieco bardziej nieformalny sposób. W obu pomieszczeniach czekają kominki. Ten z salonu zobaczycie na zdjęciu w tle tego artykułu.

Gra przestrzenią

Wychodzimy na piętro fantastycznymi schodami jednobiegowymi. Nad nami otwiera się sufit, zdradzając dwuspadowy dach budynku. Beton, kamień i białe tynki tworzą aranżację pełną prostoty lecz jednocześnie domowego ciepła.

Nietypowy sufit

Nasz spacer kończymy w sypialni głównej. Najciekawszy jest tutaj sufit. Drewniane belkowanie podtrzymuje nie tylko wspomniany już dwuspadowy dach, ale także podwieszany sufit. Umiejscowiony tuż nad wezgłowiem łoża buduje bardziej przytulny klimat. 

Podoba Wam się taki minimalizm z przymrużeniem oka?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu