3 domki letniskowe, których zapragniesz na wakacje (+ plany) | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

3 domki letniskowe, których zapragniesz na wakacje (+ plany)

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
BIEDRONKA - NIEWIELKI DOMEK LETNISKOWY Wiejskie domy od Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl Wiejski
Loading admin actions …

Jeśli jest coś, co może być marzeniem większości z nas, to zdecydowanie będzie to domek letniskowy daleko od miejskiego życia. Z dala od uciążliwego hałasu, pracy, smogu miasta. Dlaczego? Bo nie ma nic bardziej relaksującego niż zmiana scenerii na łono natury. Musimy odetchnąć od czasu do czasu! Wielu z nas zapewne zgodzi się, że najbardziej przystępne dla każdego mogą stać się domki letniskowe. Kto nie chciałby mieć małego domku z dala od codziennej rutyny?

Zebraliśmy kilka przykładów profesjonalnie zaprojektowanych domków, które powinny spodobać się każdemu!

3. Ulepszony model

Ten projekt został zrealizowany w oparciu o te same materiały, co stary domek letniskowy, jednak jego zawartość została całkowicie zmieniona. Jest to projekt koncertujący się na luksusowych rozwiązaniach, ale w rustykalnym stylu, który tak bardzo kochamy.

Pomysły na to, jak urządzić domek w środku, znajdziecie w tym artykule: Jak urządzić domek letniskowy? – 6 propozycji.

Pierwszy poziom

Duży pokój, który jest przestronny i szeroki spełnia funkcję strefy dziennej, a do tego sporych rozmiarów jadalnia i otwarta kuchnia.

Drugi poziom

Oto część sypialniana. Warto zwrócić uwagę na to, że jest tutaj druga, komfortowa łazienka.

2. Model podstawowy

Ten domek został wyśmienicie wykonany. Ma solidne fundamenty, zachwycającą drewnianą konstrukcję oraz dach, który zniesie nawet najcięższe opady śniegu. W tym projekcie najważniejsze są wykorzystane materiały: ekonomiczne, uniwersalne, naturalne drewno, które służy jako podstawa i wykończenie.

Pierwszy poziom

W środku mamy spory salon połączony z jadalnią, kuchnię i sypialnię z dwoma łóżkami oraz małą łazienkę.

Drugi poziom

Na piętrze znajdziemy trzy dodatkowe sypialnie oraz mały kącik na relaks.

1. Model klasyczny

Oto przykład domku letniskowego, który wygląda naturalnie, ale wykorzystuje większe zasoby nowoczesnych materiałów, tym samym podnosząc standard użytkowania. Drewno jest stylizowane i estetyczne, a dom sam w sobie wyjątkowo stabilny i komfortowy.

Pierwszy poziom

Czymś wyjątkowym w tym domu jest odpowiednie rozmieszczenie pomieszczeń. Domki letniskowe zawsze będą mniejsze od naszych normalnych mieszkań, więc abyśmy dobrze się w nich czuli, należy ergonomicznie wykorzystać przestrzeń. Tak, aby kilka tygodni wakacji było przyjemnością, a nie katorgą.

Drugi poziom

Ze względu na mała przestrzeń każdy kąt w tym domku jest ważny i powinien być odpowiednio zaaranżowany. Chodzi o to, aby pobyt spędzony w domku letniskowym był przyjemny, a nie uciążliwy przez brak miejsca.

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu