Barek w kuchni - 8 modeli, które będziesz chciał mieć w swojej

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Barek w kuchni – 8 modeli, które będziesz chciał mieć w swojej

Alicja Olko Alicja Olko
Klasyczna kuchnia od Andressa Saavedra Projetos e Detalhes Klasyczny
Loading admin actions …

Kuchnia nie jest już jedynie pomieszczeniem, w którym kobieta przygotowuje posiłki dla całej rodziny. Współczesna kuchnia dopasowuje się do potrzeb i charakteru mieszkańców domu, przejmując różnorakie funkcje. Jednym ze sposobów na nadanie kuchni bardziej wyjątkowego charakteru jest umieszczenie w niej barku. pełni on rolę nie tylko stołu z miejscami do siedzenie, ale także blatu z powierzchnią roboczą oraz dekoracji.

Obejrzyjcie przykłady ośmiu barków do kuchni w różnych stylach.

1. Na granicy kuchni i salonu

Barek to świetny element wyposażenia, który wykorzystać można do rozgraniczenia poszczególnych obszarów otwartej strefy dziennej. W tym przypadku znalazł się na granicy kuchni i salonu, wpisując się swoim stylem w estetykę obu obszarów.

2. Dla wymagających

Barek tego typu najlepiej sprawdzi się w kuchniach zapalonych barmanów. Zajmuje dużo miejsca, ale jego utrata jest warta efektu, który tu osiągnięto. Drewniane rękodzieło przywodzi na myśl wnętrza klasycznych barów znanych nam z amerykańskich westernów.

3. Nowoczesność i minimalizm

Barek o nowoczesnym, minimalistycznym designie doskonale sprawdzi się jako dodatkowe powierzchnia robocza. W tej małej kuchni jawi się jako element niezbędny, ekstra miejsce do pracy. Swoim stylem doskonale wpisuje się w estetykę wnętrza.

4. Innowacyjny design

Ten model łączy w sobie nie tylko innowacyjny design, ale i zaawansowana technologię. Podświetlono go lampami LED, podkreślającymi niesamowitą strukturę i wzór materiału. W tym przypadku barek spełnia nie tylko funkcję praktyczną- stołu z miejscami do siedzenia- ale i dekoracyjną, znacznie podnosząc estetykę wnętrza.

5. Prosty i elegancki

Dyskretny i elegancki design idzie w parze z funkcjonalnością. Barek oddziela kuchnię od pozostałych obszarów strefy dziennej w sposób estetyczny i praktyczny.

6. Na zewnątrz

Barek na zewnątrz okala obszar z grillem, stając się centrum rodzinnego życia w letnie dni. Do jego stworzenia wykorzystano trwałe i odporne na działanie zewnętrznych czynników materiały- naturalny kamień i impregnowane drewno.

7. Unikatowy styl

Barek może być także głównym elementem nadającym wnętrzu charakter. Tak też dzieje się w tym przypadku- biały blat doskonale łączy się z mozaiką w śródziemnomorskim stylu oraz nowoczesnym krzesłami o oryginalnym designie.

8. Ponadczasowa klasyka

Klasyczny model z jasnego kamienia oraz ze szklanym, podświetlanym frontem. Uzupełniony krzesłami barowymi o skórzanych obiciach. Takie rozwiązanie nie zawiedzie w żadnej kuchni.

Który model najbardziej się Wam podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu