Top 5 minionego tygodnia- oryginalne pomysły na dom z zewnątrz i w środku

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- oryginalne pomysły na dom z zewnątrz i w środku

Alicja Olko Alicja Olko
glass lamp: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Gie El Home,Nowoczesny
Loading admin actions …

Mijający tydzień upłynął nam pod znakiem pierwszych przejawów wiosny- piękna pogoda i sprzyjająca aura nie sprawiła jednak, że przestaliście spędzać czas na homify! Na szczęście, gdyż z tygodnia na tydzień mamy dla Was coraz to nowsze inspiracje na aranżacje wnętrz i świeże pomysły na dom czy mieszkanie.

Na homify zawsze znajdziecie informacje dotyczące najnowszych trendów w architekturze i urządzaniu, a także piękne i inspirujące zdjęcia zagwarantowane nam przez naszych profesjonalistów z Polski i całego świata!

Zobaczcie, co cieszyło się Waszą największą popularnością w mijającym tygodniu!

5. Oryginalne i ciekawe pomysły we wnętrzach

Lampa Misia: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Barbórka Design,Minimalistyczny
Barbórka Design

Lampa Misia

Barbórka Design

Kiedy marzymy o naszym własnym domu czy mieszkaniu, nigdy nie myślimy o jego wnętrzach jako tych nudnych i sztampowych. Często jednak brak na pomysłów na to, jak nadać im wyjątkowy i interesujący charakter- nie mamy odpowiedniej inspiracji lub też wystarczających funduszy. Nasi polscy projektanci wychodzą jednak naprzeciw naszym potrzebom, prezentując nam wnętrza zaaranżowane z pomysłem i finezją! Obejrzyjcie najciekawsze pomysły w Katalogu Inspiracji Oryginalne i ciekawe pomysły we wnętrzach.

4. Przed i po: od basenu do domowego biura

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez homify,
homify

home studio conversion

homify

Kolejny rewelacyjny projekt renowacji, który prezentujemy w ramach naszej serii „Przed i po”. Dwa razy w tygodniu omawiamy niesamowite renowacje i prezentujemy drastyczne zdjęcia przed, aby jeszcze bardziej uwypuklić oszałamiające efekty po, których autorami są profesjonaliści z homify. W tym tygodniu niezwykłą popularnością cieszyła się przebudowa… basenu! Ciężko Wam uwierzyć, że z tego może wyjść coś pięknego? Zajrzyjcie raz jeszcze do Katalogu Inspiracji Przed i po: od basenu do domowego biura i przekonajcie się sami!

3. homify 360°: willa nad Renem

Piękne domy i ich wnętrza od zawsze cieszą się u Was ogromnym powodzeniem. Wszyscy lubimy patrzeć, jak mieszkają ludzie w innych zakątkach świata, zaglądać do wnętrz ich domów i czerpań aranżacyjne inspiracji od ludzi takich jak my! Tym razem do gustu przypadła Wam willa nad Renem, która, choć jest dość pokaźnych rozmiarów, mogłaby z powodzeniem stać na przedmieściach Warszawy czy Krakowa. Patrząc na to zdjęcie, myślicie, że wygląda dość zwyczajnie? Nic bardziej mylnego! Zobaczcie, jak prezentuje się od tyłu- fotografie z innej perspektywy znajdziecie w Katalogu Inspiracji homify 360°: willa nad Renem.

2. Polski design: niesamowite oświetlenie

Glass lamp: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Gie El Home,Nowoczesny
Gie El Home

Glass lamp

Gie El Home

Polski design jest niesamowicie inspirujący! W mijającym tygodniu rozpoczęliśmy serię artykułów poświęconych li i jedynie polskiemu designowi- jest to temat rzeka, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę, że polska kreatywność nie zna granic! Jest to niezwykle ciekawe i inspirujące patrzeć na produkty projektowane i produkowane w Polsce prze polskich projektantów! Daje nam to ogromną nadzieję na przyszłość polskiej branży kreatywnej. Zobaczcie, co wzbudza w nas tak ogromny zachwyt- zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Polski design: niesamowite oświetlenie.

1. Wyjątkowo męskie wnętrza – 5 modnych aranżacji dla prawdziwych mężczyzn

W mijającym tygodniu zdecydowaliśmy się spojrzeć na aranżację wnętrz z męskiej perspektywy- i sami jesteśmy zaskoczeni tym, jak wielkim sukcesem okazało się to podejście! Panowie, zwracamy się do Was- czy aż tak bardzo pragnęliście wskazówek na to, jak po męsku, ale i stylowo urządzać swoje kawalerki? Jeżeli dalej szukacie inspiracji na aranżację mieszkania dla prawdziwego faceta- oto kompletny poradnik, który z pewnością Was zainspiruje! Obejrzyjcie Katalog Inspiracji Wyjątkowo męskie wnętrza – 5 modnych aranżacji dla prawdziwych mężczyzn.

Który artykuł podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu