Spełnienie marzeń za niewielkie pieniądze | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Spełnienie marzeń za niewielkie pieniądze

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska
Skandynawski garaż od homify Skandynawski
Loading admin actions …

Chyba każdy z nas marzy o pięknej posiadłości, gdzieś pośrodku bujnego lasu, w cichym i spokojnym miejscu, gdzie bez problemu moglibyśmy odpocząć od hałasu i miejskiego zgiełku. A jeśli jeszcze do tych marzeń dodać niewielki budżet, dzięki któremu będziemy w stanie to wszystko osiągnąć to można powiedzieć o pełni szczęścia i spełnieniu marzeń. Dziś zatem chcielibyśmy zaprezentować Wam dom, który ma zadatki na to, by stać się idealną konstrukcją mieszkalną dla każdego. Niewielki rozmiar pozwala na mniejsze zużycie materiałów budowlanych potrzebnych do postawienia tego typu budynku, w ten sposób nie potrzebujemy kilkunastoosobowej ekipy budowlanej, a parę osób obeznanych w temacie. Tego typu małe detale niosą za sobą ogromne oszczędności dla naszego domowego budżetu, a co za tym idzie zaoszczędzone pieniądze możemy poświęcić na piękne wyposażenie czy inne przyjemności. Zobaczcie jak wygląda dom marzeń według rosyjskich architektów.

Wygląd

Skandynawski garaż od homify Skandynawski

Budynek z zewnątrz prezentuje się klasycznie i elegancko. Wykorzystana kolorystyka dodaje bardzo stylowego i gustownego klimatu przez co całość nabiera klasy i szyku. Z kolei szklana ściana określa tę strukturę jako nowoczesną z odrobiną awangardy. Całość prezentuje się zachwycająco, lekko, przejrzyście i oryginalnie. Na parterze znajduje się przestrzeń dzienna z fantastycznym panoramicznym widokiem oraz kuchnia. Piętro wyżej znajdziemy przestrzenie prywatne, m.in. dwie sypialnie oraz łazienka. 

Przeszklona ściana

Skandynawski garaż od homify Skandynawski

Patrząc z tej perspektywy możemy zauważyć, że na całej długości i szerokości ściany zdecydowano się zainstalować przeszkloną witrynę, dzięki której do wnętrza budynku przedostaje się ogrom naturalnego, ciepłego światła. W ten sposób całość prezentuje się dużo bardziej przestronnie, widniej i przejrzyście. Światło w mieszkaniu decyduje nie tylko o funkcjonalności przestrzeni, ale także określa odpowiednią atmosferę i nastrój w domu. Architekci tego projektu uważają, że jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób pragnących zamieszkać na przedmieściach czy poza miastem, ale także dla inwestorów chcących zapewnić przyszłym gościom komfortowe i godne warunki do wypoczynku. 

Parter

Skandynawski garaż od homify Skandynawski

Na parterze, poza wcześniej wymienionymi przez nas strefami, znajduje się również zacnych rozmiarów garaż. Obok miejsca garażowego ulokowano malutki warsztat oraz dodatkowe pomieszczenie służące do przechowywania sprzętu czy bibelotów. Dom posiada bardzo funkcjonalny rozkład oraz odpowiednią ilość pomieszczeń dodatkowych, dzięki którym gospodarze mają możliwość praktycznego rozplanowania i zagospodarowania wnętrza. Budynek posiada konstrukcję szkieletową – coraz bardziej popularną i powszechnie stosowaną technologię, która umożliwia budowę domu o każdej porze roku. W ten sposób nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do pór letnich bądź wiosennych, a mamy możliwość postawienia domu w przeciągu całego roku. 

Układ na piętrze

Skandynawski garaż od homify Skandynawski

W celu większej oszczędności miejsca na działce zdecydowano się postawić dom dwukondygnacyjny. Przestrzeń pionowa jest niezwykle istotna, szczególnie w przypadku niewielkich działek czy mieszkań. W ten sposób można funkcjonalnie zagospodarować i rozplanować dom, tak by stał się dla nas komfortową i wygodną przestrzenią. Projektanci oszacowali, że ten dom przeznaczony jest dla trzyosobowej rodziny. Na piętrze znajduje się zarówno główna sypialnia jak i dodatkowy pokój dla dziecka. Całość została dodatkowo został ocieplona wełną mineralną co podnosi komfort użytkowania tej nieruchomości. 

Kilka słów od architekta

Skandynawski garaż od homify Skandynawski

Projekt ten nie tylko zaspokaja wymogi klientów, ale także spełnia wszystkie nowoczesne wymagania w zakresie budowy domów. Całość jest nie tylko kompaktowa, ale także funkcjonalna, przestronna i niedroga. 

Zmienilibyście coś w tym projekcie? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu