Od przeciętnego mieszkania do apartamentu, który zapiera dech w piersiach | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Od przeciętnego mieszkania do apartamentu, który zapiera dech w piersiach

mszpakowska mszpakowska
Skandynawski salon od Venduta a Prima Vista Skandynawski
Loading admin actions …

Wielokrotnie przedstawialiśmy Wam przemiany domów, które wprawiały w zdumienie. Tak będzie i tym razem. Gruntowna metamorfoza pozwoli na podniesienie nie tylko standardu, ale i wartości rynkowej inwestycji.

Dzisiejsza metamorfoza zaprezentuje, jak ciemne, zwykle mieszkanie zamienia się w modne, magiczne wnętrze, pełne światła i kolorów. Autorem prac są architekci z biura VENDUTA A PRIMA, VISTA, którzy dokonali wręcz rzeczy niemożliwych!

Zapraszamy do oglądania!

Przestarzała kuchnia

Jeszcze przed przybyciem architektów dom wyglądał na zadbany, jednak wnętrza były nadszarpnięte zębem czasu. W kuchni znajdowały się stare, niemodne i tandetne meble. Stół spełniał swoje zadanie, jednak jego wygląd pozostawiał wiele do życzenia.

Światło i świeżość

Biały kolor pomoże spotengować poczucie światła i blasku pomieszczenia. Architekci zdecydowali sie na wykorzystanie starych szafek, jednak tchnęli w nie drugie życie, odreastaurowując fronty oraz zmieniając ustawienie.

Ponura jadalnia

Jadalnia była dość dobrze zorganizowana, jednak ciemne kolory skutecznie spłaszczały pomieszczenie. Ogromny regał sprawiał, że pokój stał się ciasny i ponury.

Kolor

Odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni pozwoli na lepsze wykorzystanie metrażu. Stół jadalniany został przeniesiony do innej części pokoju oraz przemalowany na biało, dzięki czemu kat stał się jasny i otwarty. Krzesła pozostały w swojej pierwotnej krasie i idealnie pasują do wnętrza, które łączy tradycję z nowoczesnością.

Przygnębiający salon

Wygląd salonu nie był atrakcyjny. Stary kredens nie pasował do wzorzystej kanapy, w związku z czym pomieszczenie charakteryzowało sie nieładem oraz brakiem zaangażowania w życie rodzinne.

Nowoczesny wystrój

Teraz salon zachęca do długich, wieczornych rozmów. Biała sofa nadaje nowoczesny charakter i jest doskonały kontrastem dla drewnianych elementów. Błękitna ściana idealnie łączy sie z delikatnym charakterem pokoju.

Starodawna sypialnia

Oddzielne, toporne, ciężkie łóżka sprawiały, że pokój wydawał sie zagracony i nieporęczny. Nikt nie chciałby odpoczywać w takim miejscu…

Prostota i delikatność

Zabytkowe elementy zostały zastąpione podwójnym łóżkiem, udekorowanym narzutami oraz poduszkami. Teraz sypialnia jest niezwykle jasna i zachęcająca, pomimo prostocie, z jaka została urządzona. Połączenie bieli i błękitu sprawia, że jest to prawdziwie anielski pokój.

Miejsce do pracy

U stóp łóżka umieszczono niewielki stolik, który posłuży właścicielom w czasie pracy w domu. Zabytkowe elementy idealnie łączą się z nowoczesnym podejściem do aranżacji.

Łazienka przed…

Łazienka była anonimowa i pozbawiona charakteru. Daleko było jej do miejsca, w którym chcielibyśmy relaksować sie po ciężkim dniu.

… i po

Dodanie kilku elementów sprawiło, że efekt końcowy jest zniewalający! Ciemna przestrzeń zmieniła się nie do poznania, oferując nam domowe SPA wypełnione światłem. 

Polecamy również 90 metrowy apartament marzeń na wyciągnięcie ręki!

Jak podoba Ci się przemiana tego wnętrza?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu