Dom, który pomnożył przestrzeń

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom, który pomnożył przestrzeń

mszpakowska mszpakowska
PROJECT WAS DELETED! Nowoczesna kuchnia od SuMisura Nowoczesny
Loading admin actions …

Dzisiejszy projekt architektów z biura SUMISURA jest doskonałym przykładem racjonalnego podziału przestrzeni. Mieszkanie z lat pięćdziesiątych zostało całkowicie przeorganizowane, aby lepiej służyć domownikom. Styl jest oparty na delikatnych barwach, jakości materiałów oraz chęci otrzymanie większej ilości miejsca.

Przyjrzyjmy się bliżej.

Pierwszy plan

Wejście zostało poszerzona, dzięki czemu otrzymaliśmy łatwiejszy dostęp do pozostałych pomieszczeń. Hall stał sie centralnym miejscem najniższego poziomu, który odwraca uwagę od otoczenia.

Umeblowanie

Przeorganizowanie przestrzeni sprawiło, ze dom stal się dużo bardziej funkcjonalny. Otwarta przestrzeń obejmuje salon, jadalnie i kuchnie, dając poczucie większej przestrzeni. Odpowiednie rozmieszczenie sypialni pozwoli na swobodne korzystanie z mieszkania.

Pokój dzienny

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Pomieszczenia są jeszcze niewyposażone, co daje możliwość upustu naszej wyobraźni. Z łatwością możemy wyobrazić sobie funkcjonalne wnętrze, które będzie służyło przyszłym właścicielom. Podłoga pokryta jest pięknym parkietem z litego drewna, który sprzyja cieplej atmosferze. Odpowiedni dobór materiałów gwarantuje solidne wykończenie w zgodzie ze środowiskiem.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Kuchnia została zaaranżowana w kształcie litery „U”, dzięki czemu otrzymujemy maksimum powierzchni użytkowej. Taki układ ułatwi przygotowywanie posiłków zarówno pod względem praktycznym, jak i logistycznym. Drewniane blaty doskonale łączą sie z białymi, gładkimi frontami szafek.

Widok z salonu

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Widok z salonu pokazuje, że kilka prostych zabiegów pomoże stworzyć wyjątkowe wnętrze. Ścianka działowa, ciepłe światło oraz obecność drewna sprawią, że miejsce stanie się przytulne. Obecność balkonu pozwoli nie tylko na odpowiednią wentylację  mieszkania, ale i dostarczy pięknych widoków.

Łazienka

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

W łazience króluje prostota. Znajdziemy tutaj stonowane kolory, które idealnie pasują do tego typu pomieszczeń.

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Podwieszana szafka pod umywalkę jest doskonałym pomysłem. Posiada nie tylko aspekt dekoracyjny, ale i praktyczny, dzięki któremu porządki nie sprawią nam problemów.

Prosty i nowoczesny dom, który Was zachwyci!

Jak podoba Ci się taki zamysł przestrzeni?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu