Drewniany dom w pięknej okolicy

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Drewniany dom w pięknej okolicy

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Technowood srl, Nowoczesny
Loading admin actions …

Obejrzyjcie z nami projekt domu, który wzniesiono nad brzegiem stawu, w otoczeniu bujnej zieleni i w odosobnieniu. Ta drewniana oaza spokoju zbudowana została w oparciu o drewniany szkielet, gwarantując szybkość i łatwość konstrukcji. Inwestorzy zyskali domek letniskowy, którego pozazdrości im niemal każdy z Was!

Lokalizacja

Dom wzniesiono nad samym brzegiem stawu i to właśnie w jego stronę zwrócony jest przestronny taras. Wielkopowierzchniowe okna zapewniają swobodny dostęp naturalnemu światłu oraz otwierają wnętrza na zieloną okolicę.

Konstrukcja

Zdjęcie to pokazuje proces budowy domu. Jego struktura opiera się na drewnianym szkielecie, dzięki czemu bryła budynku nabiera lekkości.

Wnętrza

Głównym zamierzeniem architektów we wnętrzach było uczynienie ich przestronnymi i jasnymi. Zdecydowano się na zaprojektowanie strefy dziennej na otwartym planie- salon, jadalnia i kuchnia łączą się płynnie ze sobą. Salon skupiony jest wokół podwieszanego kominka, umieszczonego na tle okien. Meble wypoczynkowe zwrócone są w stronę tarasu, umożliwiać podziwianie zielonej okolicy. Nowoczesne rozwiązania aranżacyjne łącza się tutaj z ciepłem i przytulnością.

Kuchnia

Kuchnię urządzono nowocześnie i wyposażono w najnowsze sprzęty AGD. Jej zabudowa jest zróżnicowana pod względem wysokości, zapewniając mnóstwo miejsca na przechowywanie. Pokaźnych rozmiarów blat oddziela obszar kuchni od salonu i jadalni, stanowiąc jednocześnie wygodną powierzchnię roboczą.

Taras

Zdecydowanie najprzyjemniejszym elementem tego projektu jest przestronny taras, który w całej swojej okazałości otwiera się na ogród i staw. Wyposażono go w komfortowe meble- stół i krzesła, pełniące rolę zewnętrznej jadalni, oraz fotele i leżanki, gwarantujące miejsce na relaks. Część tarasu jest zadaszona, dając schronienie przed mocnymi promieniami słońca.

Jak Wam się podoba taki projekt domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu