Prosty dom rodzinny, który olśniewa

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Prosty dom rodzinny, który olśniewa

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Domy budowane na wzór kostki można wykreować na wiele sposobów. Od skromnego parterowego do wspaniałej, piętrowej rezydencji. Pasują one idealnie zarówno do miejskiego budownictwa, jak i wiejskich pejzaży.

Dzisiaj w naszym cyklu homify 360 przygotowaliśmy dla Was rodzinny dom, który zachwyca zarówno skromną fasadą, jak i niesamowitym wnętrzem. Konstrukcja powstała pod okiem koreańskich architektów i jest doskonałym rozwiązaniem dla osób kochających prostotę.

Przyjrzyjmy się bliżej tej zachwycającej budowli!

Kreatywna kostka

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Prezentujemy Wam wyjątkowy dom o nowoczesnym charakterze. Sześcienna forma oraz czterospadowy dach doskonale prezentują się w dwudzielnej konstrukcji. Dom wzmocniony jest okładziną w kolorze antracytu, która doskonale kontrastuje z jasnymi ścianami. Obecność drzew sprawia, że całość wspaniale wkomponowuje się w otaczający krajobraz.

Prosta fasada

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Dom znajduje się stosunkowo blisko ulicy, dlatego fasada została zaprojektowana w sposób niezwykle minimalistyczny. Jedynym kontrastem są wąskie, prostokątne okna, które pozwolą na częściowe oświetlenie wnętrza z pomocą naturalnego światła.

Podwórko

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Z drugiej strony rozciąga się widok na podwórko. Ta część domu opatrzona jest dużymi przeszkleniami, które pozwalają stworzyć otwartą przestrzeń. Balkon wychodzi na ogród, gdzie znajdziemy strefę odpoczynku oraz plac zabaw, z którego szczególnie ucieszą się dzieci.

Główne wejście

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Wejście do tego prostego domu jest zachwycające. Drewniany podest doskonale łączy się z prostymi drzwiami. Przejście na taras jest dobrze przemyślane, a szklana ściana ochroni dom od wiatru.

Otwarta kuchnia

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Wnętrze oferuje otwartą strukturę dzienną. Najwspanialszym elementem pomieszczenia są drewniane belki przy suficie, które nawiązują do rustykalnego charakteru. Pozwalają one również na optyczne połączenie kuchni oraz salonu. Oprócz naturalnego światła, znajdziemy tutaj również reflektory sufitowe, które zapewnią doskonałe oświetlenie.

Drewniane konstrukcje

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Drewno odgrywa w tym miejscu ogromną rolę i widoczne jest na każdej powierzchni, od podłogi do sufitu. Nawet meble wykonane są z naturalnego materiału, który doskonałe komponuje się z białymi ścianami. Jest również gwarantem przytulnej i domowej atmosfery, dzięki czemu każdy będzie czuł się tutaj miło i przyjemnie.

Przemyślane rozwiązania

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Klatka schodowa również wykonana jest z drewna, a półprzezroczysty regał pozwala na połączenie tego elementu domu z salonem. Jest to również funkcjonalny mebel, który pozwoli na oświetlenie schodów oraz ułatwi przechowywanie książek i bibelotów.

Pokój dziecięcy

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Na górnej kondygnacji znajdziemy pokój przedszkolaka. Okna umieszczone na dwóch ścianach pozwolą na równomierne oświetlenie pomieszczenia. Tutaj również drewno odgrywa dużą rolę, tworząc przytulny charakter. Drewniana półka przy oknie jest niezwykle funkcjonalna i może służyć jako biurko oraz miejsce zabaw.

Główna sypialnia

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Obok pokoju dziecięcego znajduje się sypialnia rodziców. Białe ściany uzupełnione są drewnianymi elementami, dzięki czemu pomieszczenia doskonale łączą się z pozostałą częścią domu.

Łazienka

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Czy moglibyśmy spodziewać się innych materiałów w łazience? Ponownie napotykamy połączenie białych elementów oraz drewna. Użyte materiały gwarantują solidną konstrukcję, która posłuży nam na długie lata.

Odwiedź również Prosty i nowoczesny dom, który Was zachwyci!

Co myślisz o takich prostych konstrukcjach? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu