Wyjątkowy dom, który Cię zachwyci

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wyjątkowy dom, który Cię zachwyci

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od Bau-Fritz GmbH & Co. KG Nowoczesny
Loading admin actions …

Co się stanie, gdy podczas budowy domu architekci i projektanci połączą siły? Niesamowicie stylowy, indywidualny i zachwycający projekt. Prezentowany dom, jest również doskonałym przykładem pod względem równowagi ekologicznej i energetycznej. Jest to efekt współpracy najlepszych specjalistów : wolno stojący dom, który zachwyca wielkością, malowniczą lokalizacją, sprytnymi rozwiązaniami oraz luksusem.

Pierwsze spojrzenie

Zaczynamy z niewielką częścią imponującego domu, która mierzy 75 m2 i jest połączona z resztą budynku z pomocą kładki opartej na cokole. Pomieszczenie może być używane jako biuro. Podobnie jak pozostała część domu, ten element jest zbudowany z drewnianych paneli, co sprawia, że dom jest niezwykle ekologiczny.

Architektura i natura

Przyjrzyj się całej konstrukcji. Niesamowita, prawda? Dzięki zakrzywionym kształtom dom idealnie wkomponowuje się w krajobraz, tworząc doskonały dom, w którym każdy chciałby zamieszkać.

Druga strona

Tutaj mamy podgląd na drugą stronę domu, który mierzy blisko 400 metrów kwadratowych. Wszystkie okna wyposażone są w przesuwne żaluzje aluminiowe. Otrzymujemy w ten sposób doskonałe połączenie świateł i cieni.

Proste wnętrze

Nie tylko na zewnątrz, ale również w środku dom jest pełen drewnianych konstrukcji. Przestronne meble zostały wyprodukowane specjalnie dla tej przestrzeni i są nieoderwanym elementem architektury. Podstawowym zadaniem było stworzenie miejsca, które będzie harmonijnie łączyło się z naturą.

Unikalne pomysły

Wnętrze domu prezentuje się nietuzinkowo. Jednym z najbardziej zaskakujących salonu elementów jest wielka, kolorowa kanapa. Jest ona elementem mobilnym, w związku z tym zależnie od naszych nastrojów, możemy z niej podziwiać piękny widok okolicy lub oglądać ulubiony serial. Wzdłuż okien zainstalowano drewniane półki, które również mogą służyć do siedzenia. Jest to pomieszczenie, w którym możemy cieszyć się chwilami z najlepszymi przyjaciółmi.

Kuchnia

Klasyczne wykorzystanie trójdzielnej przestrzeni, gdzie znajdziemy salon, jadalnię i kuchnię. Możemy tutaj cieszyć się życiem rodzinnym oraz wspaniałymi widokami. Kuchnia i jadalnia są przeszklone z trzech stron, w związku z czym można mieć wrażenie, że gotujemy na łonie natury.

Własne SPA

Łazienka w takim domu również musi być zniewalająca. Jest to wręcz świątynia odnowy biologicznej, która zaprasza wysokiej jakości materiałami, a luksusowe udogodnienia obiecują relaks i odpoczynek

Taras

Na ostatni ogień zostawiliśmy przestronny taras tego zniewalającego domu. Możemy na nim podziwiać zapierającą dech w piersiach okolicę, ciesząc się promieniami słonecznymi i wspaniałymi krajobrazami.

Odwiedź również Top 5 tygodnia – najlepsze projekty domów i wnętrz marzeń!

Chciałbyś zamieszkać w taki wielkim, luksusowym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu