Strych marzeń - 9 inspirujących przykładów | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Strych marzeń – 9 inspirujących przykładów

mszpakowska mszpakowska
Eklektyczne domowe biuro i gabinet od Viterbo Interior design Eklektyczny
Loading admin actions …

Strych może być najlepszym miejscem, które Twój dom jest w stanie Ci zaoferować. Z pomocą poddasza możesz stworzyć doskonałe pomieszczenie, które stanie się salonem, dodatkową sypialnią, bajeczną łazienką lub pokojem zabaw. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Ciebie 9 inspiracji, które ukazują strychy jak ze snów.

Pokój gier

Pokój gier może okazać się perłą Twojego domu: stół bilardowy, piłkarzyki, gry planszowe… to spełnienie marzeń miłośników gier towarzyskich! Nie musisz mieć ogromnej przestrzeni, oraz niebotycznego budżetu, wystarczy miłość do gier oraz wyobraźnia.

Pokój dzienny

Nigdy nie ma zbyt wielu pokoi, szczególnie jeśli mamy na myśli przestrzeń, w której możemy skryć się przed światem. Każdy chce mieć miejsce tylko dla siebie, aby móc w spokoju obejrzeć film lub przeczytać kolejną książkę.

Sypialnia

Wzornictwo Yo2 designs od Wzorywidze.pl Nowoczesny
Wzorywidze.pl

Wzornictwo Yo2 designs

Wzorywidze.pl

Kolejna propozycja to królewska sypialnia. Poddasze daje ogromne pole do popisu, więc możesz stworzyć miejsce na miarę Twoich marzeń. Przenieś sypialnię na poddasze, a otrzymasz kameralną atmosferę i miejsce, w którym skryjesz się przed światem.

Przytulna sypialnia w odcieniach szarości – 6 bajkowych inspiracji!

Miejsce spotkań

Poddasze pozwala na stworzenie wielu koncepcji. Jeśli lubisz spotkania towarzyskie, strych może stać się centrum rozrywki, gdzie stworzysz miejsce dla siebie i swoich przyjaciół. Nie zapomnij o zaletach naturalnego światła, które wypełni pomieszczenie dzięki oknom dachowym.

Łazienka

Połączenie sypialni i łazienki jest doskonałym rozwiązaniem, dlaczego więc nie stworzyć idealnego pakietu tuż pod dachem? Stwórz unikatową, prywatną przestrzeń, która pozwoli Ci czuć się swobodnie.  Łazienka z wyjątkową wanną pozwoli na romantyczne, relaksujące kąpiele w zaciszu własnego domu. Czy można sobie wyobrazić lepsza niespodziankę dla ukochanej osoby?

Praca czy relaks?

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować czy odpoczywać, musisz pamiętać o odpowiednim świetle naturalnym oraz sztucznym, wygodnym siedzeniu i stoliku. Możesz połączyć oba zadania i stworzyć jedno doskonałe pomieszczenie, gdzie po pracy będziesz mógł wygodnie usiąść z kubkiem gorącej herbaty.

Biblioteka

Nie sądzisz, że ta biblioteka jest wspaniała?

Ciesz się widokiem

Skoro strych daje nam tak ogromny potencjał, nie możemy zamykać oczu na cudowny widok, który możemy otrzymać! Zdecyduj się na duże okna, które zagwarantują odpowiednie światło oraz dostarczą niesamowitych widoków.

Studio

Możesz wykorzystać poddasze to stworzenia oddzielnego mieszkanie, które  będzie służyło Twoim dzieciom lub może być wykorzystane pod wynajem. Korzystając z odpowiednich mebli możesz stworzyć doskonałe miejsce, które nie będzie wydawało się klaustrofobiczne.

Które pomieszczenie podoba Ci się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu