Rustykalność i nowoczesność w imponującym mieszkaniu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Rustykalność i nowoczesność w imponującym mieszkaniu

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna sypialnia od studiodonizelli Nowoczesny
Loading admin actions …

Styl rustykalny w połączeniu ze stylem nowoczesnym to kombinacja, która nie zawsze wychodzi. Często elementy aranżacji wnętrz zanadto ze sobą kontrastują, dając niepożądany efekt końcowy. Jednak w przypadku mieszkania, które Wam dzisiaj pokażemy, składają się na spójną, harmonijną całość. Obejrzyjcie zdjęcia wnętrz i przekonajcie się sami!

Drewno jako klucz do sukcesu

Drewno zdominowało aranżację wnętrz tego mieszkania. Zostało wykorzystane hojnie nie tylko w formie parkietu, ale też jako materiał pokrywający fragmenty ścian oraz sufit. Imponujące są zwłaszcza odsłonięte belki na suficie- jeden z wyznaczników stylu rustykalnego. Drewno zestawiono tutaj z nowoczesnymi elementami wyposażenia- kształtami przy jadalnianym stole, narożnej kanapie czy lampami. Całość wygląda naprawdę fantastycznie!

Obszar komunikacyjny jako element dekoracyjny

Schody, łączące ze sobą poszczególne piętra mieszkania, nie stanowią w jego przypadku jedynie obszaru komunikacyjnego. Są dekoracją samą w sobie. piękne drewniane stopnie świetnie łączą się z biała balustradą. Wysoki sufit na tym obszarze dodatkowo potęguje efektowne wrażenie.

Architektura wnętrz ponad wystrój wnętrz

Architektura wnętrz to element, który nadaje ton temu projektowi. Sposób, w jaki wykorzystano dostępną przestrzeń, to prawdziwy majstersztyk. Świetlik w suficie gwarantuje dostęp naturalnego światła, co rekompensuje niewielką ilość okien. Strefa dzienna zaaranżowana została na otwartej przestrzeni i to właśnie stąd przechodzi się do pozostałych pomieszczeń mieszkania.

Funkcja światła

Łazienka jest doskonałym przykładem tego, jak ogromną rolę w aranżacji wnętrz odgrywa światło. Zastosowano w niej liczne elementy sztucznego oświetlenia, które poza rolą praktyczną pełnią także funkcję dekoracyjną.

Wygodne pomieszczenia

Sypialnia to przykład pomieszczenia, w którym udało się osiągnąć efekt spokoju i wyciszenia w dobrym stylu. Rustykalne elementy, takie jak drewniany parkiet czy dekoracje ścienne w drewnianych ramach, zestawiono z nowoczesnymi elementami wyposażenia- łóżkiem i sąsiadującymi z nim stolikami nocnymi. Wnętrze ma charakter przytulny i zdaje się być niezwykle wygodne.

Osobiste akcenty

Czym byłoby wnętrze mieszkania bez spersonalizowanych dekoracji? Znajdziemy je w różnych nietypowych miejscach, jak chociażby za schodami, gdzie zdobią wnętrze w sposób wyrazisty, ale nie narzucający się. Kolorowe wazy przełamują dominujące we wnętrzu biel i drewno.

Jak Wam się podobają meble w tym mieszkaniu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu