Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Rustykalność i nowoczesność w imponującym mieszkaniu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez studiodonizelli
Loading admin actions …

Styl rustykalny w połączeniu ze stylem nowoczesnym to kombinacja, która nie zawsze wychodzi. Często elementy aranżacji wnętrz zanadto ze sobą kontrastują, dając niepożądany efekt końcowy. Jednak w przypadku mieszkania, które Wam dzisiaj pokażemy, składają się na spójną, harmonijną całość. Obejrzyjcie zdjęcia wnętrz i przekonajcie się sami!

Drewno jako klucz do sukcesu

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez studiodonizelli
studiodonizelli

Living room – dinner

studiodonizelli

Drewno zdominowało aranżację wnętrz tego mieszkania. Zostało wykorzystane hojnie nie tylko w formie parkietu, ale też jako materiał pokrywający fragmenty ścian oraz sufit. Imponujące są zwłaszcza odsłonięte belki na suficie- jeden z wyznaczników stylu rustykalnego. Drewno zestawiono tutaj z nowoczesnymi elementami wyposażenia- kształtami przy jadalnianym stole, narożnej kanapie czy lampami. Całość wygląda naprawdę fantastycznie!

Obszar komunikacyjny jako element dekoracyjny

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez studiodonizelli
studiodonizelli

Hall Ingresso

studiodonizelli

Schody, łączące ze sobą poszczególne piętra mieszkania, nie stanowią w jego przypadku jedynie obszaru komunikacyjnego. Są dekoracją samą w sobie. piękne drewniane stopnie świetnie łączą się z biała balustradą. Wysoki sufit na tym obszarze dodatkowo potęguje efektowne wrażenie.

Architektura wnętrz ponad wystrój wnętrz

Projekty,  Salon zaprojektowane przez studiodonizelli
studiodonizelli

Living room

studiodonizelli

Architektura wnętrz to element, który nadaje ton temu projektowi. Sposób, w jaki wykorzystano dostępną przestrzeń, to prawdziwy majstersztyk. Świetlik w suficie gwarantuje dostęp naturalnego światła, co rekompensuje niewielką ilość okien. Strefa dzienna zaaranżowana została na otwartej przestrzeni i to właśnie stąd przechodzi się do pozostałych pomieszczeń mieszkania.

Funkcja światła

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez studiodonizelli
studiodonizelli

Master Bathroom

studiodonizelli

Łazienka jest doskonałym przykładem tego, jak ogromną rolę w aranżacji wnętrz odgrywa światło. Zastosowano w niej liczne elementy sztucznego oświetlenia, które poza rolą praktyczną pełnią także funkcję dekoracyjną.

Wygodne pomieszczenia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez studiodonizelli
studiodonizelli

Master room

studiodonizelli

Sypialnia to przykład pomieszczenia, w którym udało się osiągnąć efekt spokoju i wyciszenia w dobrym stylu. Rustykalne elementy, takie jak drewniany parkiet czy dekoracje ścienne w drewnianych ramach, zestawiono z nowoczesnymi elementami wyposażenia- łóżkiem i sąsiadującymi z nim stolikami nocnymi. Wnętrze ma charakter przytulny i zdaje się być niezwykle wygodne.

Osobiste akcenty

Projekty,  Salon zaprojektowane przez studiodonizelli
studiodonizelli

Mobile libreria soppalco

studiodonizelli

Czym byłoby wnętrze mieszkania bez spersonalizowanych dekoracji? Znajdziemy je w różnych nietypowych miejscach, jak chociażby za schodami, gdzie zdobią wnętrze w sposób wyrazisty, ale nie narzucający się. Kolorowe wazy przełamują dominujące we wnętrzu biel i drewno.

Jak Wam się podobają meble w tym mieszkaniu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu