Szykowny apartament rodzinny, gdzie styl jest na pierwszym miejscu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Szykowny apartament rodzinny, gdzie styl jest na pierwszym miejscu

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna kuchnia od MADG Architect Nowoczesny
Loading admin actions …

Szyk i nowoczesność to wyznaczniki, którymi chcemy, aby odznaczało się nasze mieszkanie marzeń. Efekt ten osiągnąć można na wiele sposobów- czy to doborem odpowiednich elementów wyposażenia, materiałów wykończeniowych, czy też oświetlenia. Aby jednak nie pójść w drugą stronę- wnętrza pełnego kiczu- warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego projektanta wnętrz, który w kompleksowy sposób zaaranżuje nasze mieszkania. Obejrzyjcie efekt prac hiszpańskich ekspertów, odpowiedzialnych za urządzenie przestronnego mieszkania w samym sercu Madrytu.

Strefa dzienna

Nie da się ukryć- niewątpliwą gwiazdą strefy dziennej jest oryginalny, podwieszany sufit, w którego obłych wnękach zainstalowano elementy oświetlenia. Pojawiły się one także na złączeniu sufitu ze ścianami oraz w formie lampy sufitowej- jak widać, jasne wnętrze stanowiło priorytet prac architektów. Zachwyca także dobór materiałów wykończeniowych, przede wszystkim drewna obecnego na parkiecie i na części ścian. Wyposażenie odznacza się nowoczesnym designem i funkcjonalnością.

Z innej perspektywy

Spójrzmy na strefę dzienną z perspektywy salonu. Dostrzegamy stąd niesamowity, obły kształt apartamentu oraz ciekawy rozkład poszczególnych stref. Po lewej stronie, przy ścianie, znajduje się jadalnia. Po prawej z kolei mamy kuchnię, otwartą na strefę dzienna. W głębi widać przedpokój, stanowiący spójną część wnętrza.

Kuchnia

Kuchnia zaaranżowana została na kształt litery U. Biała zabudowa o gładkich frontach sprawia, że mały obszar wcale nie wydaje się być ciasny i niewygodny- wręcz przeciwnie, we wnętrzu tym zadbano o komfort jego użytkowania. Po lewej stronie podwyższony blat służy jako stół, przy którym usiąść można na stołku barowym i wypić szybką poranną kawę.

Sypialnia

Biel i drewno to sprawdzona recepta na nowoczesną, ale przytulną sypialnię. Naturalne materiały i neutralna kolorystyka stanowią o sile tej aranżacji. Elementów wyposażenia nie ma za dużo, zachowano umiar i przywiązanie do stylu minimalistycznego. Dzięki temu nic nie rozprasza domowników podczas zasłużonego odpoczynku.

Łazienka

Harmonię pod względem kolorów i materiałów udało się zachować także w łazience. Pomieszczenie to nie należy do największych, ale nie można odmówić mu wygody i funkcjonalności. Wanna z prysznicem zlokalizowana została na końcu pomieszczenia, a na jednej ze ścian ustawiono eleganckie i pojemne meble łazienkowe. Taki układ zapewnia optymalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego powierzchni.

Rzut poziomy- mieszkanie przed wyposażeniem

Oto szkic wnętrz apartamentu, który pokazuje nam dokładny rozkład i rozmiar pomieszczeń

Rzut poziomy- wyposażone wnętrza

Tak z kolei zaprojektowano umeblowane już wnętrza. Szkic pozwala nam porównać początkowy zamysł projektu z efektami jego realizacji, które podziwiać mogliśmy na zdjęciach.

Jakie są Wasze wrażenia?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu