Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Szykowny apartament rodzinny, gdzie styl jest na pierwszym miejscu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez MADG Architect
Loading admin actions …

Szyk i nowoczesność to wyznaczniki, którymi chcemy, aby odznaczało się nasze mieszkanie marzeń. Efekt ten osiągnąć można na wiele sposobów- czy to doborem odpowiednich elementów wyposażenia, materiałów wykończeniowych, czy też oświetlenia. Aby jednak nie pójść w drugą stronę- wnętrza pełnego kiczu- warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego projektanta wnętrz, który w kompleksowy sposób zaaranżuje nasze mieszkania. Obejrzyjcie efekt prac hiszpańskich ekspertów, odpowiedzialnych za urządzenie przestronnego mieszkania w samym sercu Madrytu.

Strefa dzienna

Projekty,  Salon zaprojektowane przez MADG Architect
MADG Architect

La relación del microcemento y la madera

MADG Architect

Nie da się ukryć- niewątpliwą gwiazdą strefy dziennej jest oryginalny, podwieszany sufit, w którego obłych wnękach zainstalowano elementy oświetlenia. Pojawiły się one także na złączeniu sufitu ze ścianami oraz w formie lampy sufitowej- jak widać, jasne wnętrze stanowiło priorytet prac architektów. Zachwyca także dobór materiałów wykończeniowych, przede wszystkim drewna obecnego na parkiecie i na części ścian. Wyposażenie odznacza się nowoczesnym designem i funkcjonalnością.

Z innej perspektywy

Spójrzmy na strefę dzienną z perspektywy salonu. Dostrzegamy stąd niesamowity, obły kształt apartamentu oraz ciekawy rozkład poszczególnych stref. Po lewej stronie, przy ścianie, znajduje się jadalnia. Po prawej z kolei mamy kuchnię, otwartą na strefę dzienna. W głębi widać przedpokój, stanowiący spójną część wnętrza.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez MADG Architect
MADG Architect

Cocina Leicht

MADG Architect

Kuchnia zaaranżowana została na kształt litery U. Biała zabudowa o gładkich frontach sprawia, że mały obszar wcale nie wydaje się być ciasny i niewygodny- wręcz przeciwnie, we wnętrzu tym zadbano o komfort jego użytkowania. Po lewej stronie podwyższony blat służy jako stół, przy którym usiąść można na stołku barowym i wypić szybką poranną kawę.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez MADG Architect
MADG Architect

Habitación principal

MADG Architect

Biel i drewno to sprawdzona recepta na nowoczesną, ale przytulną sypialnię. Naturalne materiały i neutralna kolorystyka stanowią o sile tej aranżacji. Elementów wyposażenia nie ma za dużo, zachowano umiar i przywiązanie do stylu minimalistycznego. Dzięki temu nic nie rozprasza domowników podczas zasłużonego odpoczynku.

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez MADG Architect
MADG Architect

Baño de invitados

MADG Architect

Harmonię pod względem kolorów i materiałów udało się zachować także w łazience. Pomieszczenie to nie należy do największych, ale nie można odmówić mu wygody i funkcjonalności. Wanna z prysznicem zlokalizowana została na końcu pomieszczenia, a na jednej ze ścian ustawiono eleganckie i pojemne meble łazienkowe. Taki układ zapewnia optymalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego powierzchni.

Rzut poziomy- mieszkanie przed wyposażeniem

Projekty,  Domy zaprojektowane przez MADG Architect
MADG Architect

Planta original

MADG Architect

Oto szkic wnętrz apartamentu, który pokazuje nam dokładny rozkład i rozmiar pomieszczeń

Rzut poziomy- wyposażone wnętrza

Projekty,  Domy zaprojektowane przez MADG Architect
MADG Architect

Reforma realizada

MADG Architect

Tak z kolei zaprojektowano umeblowane już wnętrza. Szkic pozwala nam porównać początkowy zamysł projektu z efektami jego realizacji, które podziwiać mogliśmy na zdjęciach.

Jakie są Wasze wrażenia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu