Radykalna transformacja 5 okropnych łazienek

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Radykalna transformacja 5 okropnych łazienek

Alicja Olko Alicja Olko
ArcKid Nowoczesna łazienka od ArcKid Nowoczesny
Loading admin actions …

Każdy z nas potrafi docenić ładną i wygodną łazienkę. Niejednokrotnie zdarzyło Wam się pewnie nocować w pokoju hotelowym, którego łazienka pozostawiała wiele do życzenia- wtedy to właśnie najbardziej doceniamy pomieszczenie kąpielowe w naszym domu, urządzone zgodnie z naszym gustem i potrzebami. W wielu przypadkach jednak remont łazienki powoli staje się koniecznością- nie ma się jednak czego obawiać! W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam przykłady pięciu dramatycznych metamorfoz łazienek, które udowadniają, że warto podjąć się przeprowadzenia zmian.

5. Przed: koszmar z innej perspektywy

ArcKid Nowoczesna łazienka od ArcKid Nowoczesny
ArcKid

ArcKid

ArcKid

Ta sama łazienka, ale pokazana z innej perspektywy. Po oczach razi nie tylko tapeta w frywolne kwiatki, ale także kontrastujący ze wszystkim czerwony dywan.

Po: prosto i elegancko

ArcKid Nowoczesna łazienka od ArcKid Nowoczesny
ArcKid

ArcKid

ArcKid

Jak niewiele trzeba, aby łazienka nabrała eleganckiego, praktycznego charakteru. Armatura o minimalistycznym designie oraz przyjemna kolorystyka oparta na bieli, szarości i brązie drewna to przepis na sukces.

2. Od horroru do oazy dobrego stylu

Nowoczesna łazienka od CPETC Nowoczesny

Zestawiając ze sobą te dwa zdjęcia, trudno jest uwierzyć w metamorfozę łazienki. Wcześniej była ona obrazem kiczu, gdzie armatura w okropnym kolorze zieleni zestawiona została z kafelkami w odcieniach rdzy i różu. Co za obrzydliwe połączenie!

Teraz aranżacja łazienki została uproszczona, bazuje na neutralnych kolorach i armaturze o nowoczesnym designie. Tak urządzone wnętrze emanuje elegancją i klasą.

3. Od sztampy do elegancji w drewnie

Łazienka ze zdjęcia po lewej stronie prezentowała się po prostu nudno i sztampowo. Masywne meble przepełniały ją i sprawiały, że zdawała się być niezwykle ciasna. Projektanci zdecydowali zatem o ich wymianie- teraz w łazience królują meble drewniane, lekkie i o eleganckim designie. Wymieniono także umywalkę na model wolnostojący.

4. Przed: królewski styl w staromodnym wydaniu

ArcKid Nowoczesna łazienka od ArcKid Nowoczesny
ArcKid

ArcKid

ArcKid

Trudno uwierzyć, że urządzanie w tym stylu było kiedyś uważane za modne. Białe meble, kwiecista tapeta, złote dodatki- nie wiadomo, co gorsze.

Po: stylowy minimalizm

ArcKid Nowoczesna łazienka od ArcKid Nowoczesny
ArcKid

ArcKid

ArcKid

Wszystko- poczynając od materiałów wykończeniowych, a kończąc na meblach, zostało tutaj zmienione. Teraz ściany są śnieżnobiałe, podłogi wyłożone eleganckim drewnem, a meble prezentują się szykownie i funkcjonalnie. Całość emanuje minimalistyczną estetyką, której nie brak jednak przytulności.

1. Przed: ciasno i staromodnie

Okropne pokrycia ścian, równie nieatrakcyjna posadzka, ciasnoto, a ponad wszystko niewygodna wanna, zajmująca niemal całą powierzchnię łazienki- pomieszczenie to aż wołało o zmianę!

Po: wygoda i styl

Stara łazienkę niemal zrównano z ziemią. Usunięto wszystkie elementy jej wyposażenia, jak i stare materiały wykończeniowe. Zupełnie zmieniono także jej układ, realizując nowy pomysł na łazienkę. Teraz w rogu wstawiono elegancki, przeszklony prysznic, obok niego toaletę, a na przeciwko szafkę z umywalką. Zarówno meble, jak i materiały wykończeniowe są nowoczesne i stylowe. Zachwyca świeża kolorystyka, oparta na bieli i odcieniu lawendy.

Która przemiana zrobiła na Was największe wrażenie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu