Nowoczesny dom, który zapiera dech!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom, który zapiera dech!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesne domy od Corneille Uedingslohmann Architekten Nowoczesny
Loading admin actions …

Szukacie pomysłu na aranżację swojego nowoczesnego domu? Jeżeli tak, to nie mogliście trafić lepiej! Nasi architekci doskonale znają się na projektach, które olśniewają swoim designem oraz funkcjonalnością. Dzisiaj będziemy mieli szansę wspólnie przyjrzeć się z bliska jednemu budynkowi, który udało im się stworzyć. Każdy jego kącik został dokładnie przemyślany, dzięki czemu udało się stworzyć obiekt, który powinien zaspokoić nawet najbardziej wymagające osoby. Mamy nadzieję, że ten designerski dom będzie dla Was źródłem inspiracji do zaprojektowania własnych, idealnych czterech ścian. Zapraszamy do zwiedzania!

Pierwsze wrażenie

Tak prezentuje się ten niezwykły dom z zewnątrz. Nasi specjaliści zdecydowali się zaprojektować obiekt, w którym dominują proste linie, dzięki czemu emanuje on ogromną harmonią. Elewacja w odcieniach szarości stanowi tutaj prawdziwy strzał w dziesiątkę! To właśnie ona gwarantuje to, że budynek będzie przez długie lata wyglądać elegancko. Zauważcie, że ten domu otacza zielony ogródek. To idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Duży taras

Nasi fachowcy postanowili uwzględnić w tym projekcie przestrzeń na duży taras, który pozwala z góry spoglądać na malowniczy krajobraz całej miejscowości. Szklana balustrada doskonale podkreśla nowoczesny charakter budynku. Co więcej, to rozwiązanie dodaje całej konstrukcji dużej lekkości. Jeżeli również marzycie o swoim prywatnym balkonie, czy też tarasie, koniecznie zainspirujcie się pomysłem naszych profesjonalistów.

Wnętrze

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego nowoczesnego obiektu. Króluje tutaj biel oraz naturalne drewno. To połączenie do Nasi architekci zdecydowali się wprowadzić do konstrukcji tego obiektu wiele przeszkleń, które sprawiają, że w ciągu dnia żaden domownik nie powinien narzekać na brak wystarczającej ilości światła. Ponadto to rozwiązanie zapewnia, że cała przestrzeń roztacza wokół siebie aurę świeżości. 

Schody

Widoczne na powyższym zdjęciu schody prowadzą na piętro domu. Eksperci postanowili tam umieścić wszystkie sypialnie oraz łazienkę. To tam również znajduje się wyjście na duży taras, któremu mieliśmy okazję przyjrzeć się z zewnątrz. Klasyczna konstrukcja schodów idealnie koresponduje z pozostałymi elementami całego wnętrza. Patrząc na taką aranżację można się rozmarzyć…

Kuchnia

Przenosimy się do strefy kuchni. Meblowanie mieszkania potrafi spędzić sen z powiek, nie wspominając o doborze odpowiednich rozwiązań do tej przestrzeni. Urządzając to pomieszczenie należy przede wszystkim mieć na uwadze to, że powinno to być miejsce, które sprzyja przyrządzaniu różnych pysznych potraw. Bez wątpienia tak jest w przypadku projektu naszych profesjonalistów. Duży blat roboczy to idealna powierzchnia, by przygotować wszystkie potrzebne produkty do dalszej obróbki. W takiej kuchni nie mam mowy o tym, by coś się miało nie udać!

Łazienka

To już ostatnie pomieszczenie, które wspólnie zwiedzimy w tym nowoczesnym wnętrzu. Architekci aranżując tą strefę postanowili nie iść na kompromisy i wprowadzili tutaj zarówno prysznic, jak i wannę. Obecność tych dwóch elementów sprawia, że można tutaj zarówno szybko orzeźwić się o poranku, jak i wieczorem pozwolić sobie na długą, aromatyczną kąpiel z pianą. 

Szukacie innych pomysłów na aranżację swojego domu? Sprawdźcie tutaj:

4 pomysły na drewniany dom jak z filmu!Ł

Jak Wam się podoba ten nowoczesny dom?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu