Szybki i ekonomiczny dom - zbudowany w rekordowym czasie! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Szybki i ekonomiczny dom – zbudowany w rekordowym czasie!

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesny salon od Technowood srl Nowoczesny
Loading admin actions …

Specjaliści starają się tworzyć proste i minimalistyczne projekty, które zarazem będą się charakteryzowały ogromnym ciepłem ogniska domowego. Na tym przykładzie możemy zauważyć, jak oszczędny design zaowocował spektakularnym domem, gdzie króluje biel. Chyba się zgodzicie, że mamy przed sobą miłą dla oka estetykę.

Nasi specjaliści pokazują nam wspaniały pomysł, dom wybudowany na jednym poziomie, który usatysfakcjonuje każdego, kto miałby go zamieszkiwać.

Zobaczmy efekt końcowy. Zapraszamy!

​Poszukując formy

Wszystkie elementy budynku są wykonane z drewnianych prefabrykatów. Stosuje się ich do stworzenia prawie całego szkieletu budynku.

​Szybka i ekonomiczna budowa

Na tym zdjęciu możemy podziwiać nieruchomość w czasie, gdy projekt architektów był jeszcze w budowie. Należy zauważyć, że jest to w pełni budowa modułowa, opierająca się o strukturę prefabrykowanych płyt. Taki sposób budowy daje nam szereg korzyści, takich jak zmniejszenie czasu i kosztów prac, bez utraty na jakości efektów. Poza tym, można również zobaczyć, jak bloki drewna osadzono w cemencie, co daje większe bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji.

​Łatwy montaż dachu

Drewno jest głównym bohaterem tego domu, ponieważ jest budulcem całego szkieletu domu. Odrębne fragmenty zostały wytworzone w fabryce, aby później zostać złożonymi niczym części układanki. Dzięki temu, mamy łatwość montażu konstrukcji.

​Przyjazny i gotowy do zamieszkania

Tutaj widzimy już dom gotowy do użycia. Biały kolor daje poczucie czystości i spokoju, a ta jest wzmocniona przez duże okna, które pozwalają na wejście naturalnego światła i oświetlenia otoczenia. Do nieruchomości przynależy również duży ogród służący do rekreacji.

​Poznajmy wnętrze

Biały kolor jest wszędzie, nadając wielką estetykę ścianom, które łączą się z meblami i innymi elementami wyposażenia. Całość została jednak utrzymana w minimalistycznym stylu. Okna sporych rozmiarów zapewniają doskonałe oświetlenie tej przestrzeni, nie mówią już o pięknym widoku.

​Duży salon pod znakiem bieli

We wnętrzu budynku podkreślono gustowny wystrój i układ pomieszczeń, nie wspominając o elegancji, której wszyscy szukamy i pragniemy. Biały kolor jest wciąż dominującą barwą w domu, ale tym razem został on postawiony w połączeniu z odcieniami szarości, czerwieni i brązu, które dodają pomieszczeniu więcej życia, lecz nie odbierając mu grama elegancji. W salonie również znajdujemy więcej obiektów wykorzystywanych do zwrócenia większej uwagi na panującą atmosferę. Mamy tu na myśli elementy takie jak wiszące lampy, dywany i obrazy.

​Duża przestrzeń w białej oprawie

W tym pomieszczeniu, naszą uwagę przykuwa bardzo ciekawy stół jadalniany, czerwone dywany i piękna, modernistyczna lampa stojąca za fotelami. Wystrój tego wnętrza uzupełnia kontrastujący z resztą pomieszczenia czarny, nowoczesny kominek. Przestrzeń jest bardzo dobrze oświetlona dzięki ogromnej ilości naturalnego światła wpadającego przez duże okna.

​Duże podwórko ze znaczną ilością zieleni i bieli

Na tym zdjęciu możemy zobaczyć podwórko i ogród. Ogromna przestrzeń zielona jest świetnym miejscem, w którym można oddać się przeróżnym zajęciom rekreacyjnym. Jest to również idealne miejsce na grilla z rodziną lub przyjaciółmi. Zwróćmy uwagę, że niewielką powierzchnię ogrodu zadaszono, co pozwoli mieszkańcom korzystać z niego bez względu na pogodę. Jest to miejsce, w którym można skryć się zarówno przed upalnym słońcem, jak i przelotnym deszczem.

Ciekawią Was pomysły na piękne ogrody? Mamy dla Was 7 sposobów na ciekawszy ogród!

Co Wam się najbardziej podoba w tym projekcie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu