6 drewninych domków, które każdy może zbudować | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

6 drewninych domków, które każdy może zbudować

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
od Özge Hotel & Bungalow Nowoczesny
Loading admin actions …

Posiadanie własnego domu to marzenie niejednej osoby. W obecnych czasach istnieje wiele rozwiązań architektonicznych, które potrafią naprawdę zachwycić. Warto dobrze przemyśleć, czego dokładnie oczekujemy od swoich czterech ścian. Dla niektórych najważniejszy może być design, inni z kolei postawią na funkcjonalność. Warto starać się wypośrodkować te dwa elementy. Dzięki temu możecie mieć pewność, że uda Wam się zaprojektować taki obiekt, który przez wiele lat będzie doskonale Wam służył. Dzisiaj będziemy mogli wspólnie przyjrzeć się z bliska przytulnym budynkom zbudowanym przez naszych architektów, w których króluje drewno. Zobaczcie sami, czy oryginalny bungalow jest dla Was!

Zadaszony taras

Pogoda lubi płatać figle. Kiedy rano budzą nas ciepłe promienie słońca, nie zawsze mamy pewność, że będą one nam również towarzyszyć popołudniu. Podczas odpoczynku na tarasie nikt nie lubi być zaskoczony przez zimny deszcz. W tym celu należy wprowadzić do strefy swojego tarasu odpowiednie zadaszenie, które sprawi, że będziecie zawsze przygotowani na każdą ewentualność związaną ze zmianą pogody.

Z dala od miejskiego zgiełku

Dobrze jest wybudować swój bungalow w takim miejscu, które pozwoli Wam całkowicie odpocząć od miejskiego zgiełku. Wielu naukowców udowodniło, że przebywanie pośród zieleni pozytywnie działa na organizm człowieka. Z tego względu, jeżeli nie możecie często pozwolić sobie na wyjazdy poza miasto do lasu, czy też innych malowniczych zakątków, warto wybrać takie miejsce na swój dom, gdzie możecie w pełni odetchnąć świeżym powietrzem.

Oświetlenie zewnętrzne

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie. Nie można sobie pozwolić na duże pomyłki, ponieważ one będą wpływać na komfort użytkowania danej przestrzeni. Projektując cały obiekt warto zastanowić się nad jego stroną estetyczną, jednak nie można również zapomnieć o praktycznych rozwiązaniach, do których z pewnością należy oświetlenie zewnętrzne. To ono właśnie gwarantuje, że po zmroku Wasz dom będzie doskonale widoczny nie tylko dla Was, ale również dla odwiedzających Wasze cztery ściany gości.

Duże okna

Projektując swoje rodzinne gniazdko, koniecznie zadbajcie o to, by w jego konstrukcji znalazło się wiele okien. Ten element zagwarantuje Wam to, że w ciągu dnia całe wnętrze będzie doskonale oświetlone ciepłymi promieniami słonecznymi. Nie od dziś wiadomo, że to one właśnie sprawiają, że środek domu wygląda niezwykle świeżo. Zainspirujcie się budynkiem stworzonym przez naszych specjalistów, a na pewno nie będziecie tego żałować.

Naturalne drewno

Drewno jest jednym z głównych materiałów każdego bungalow. To ono właśnie nadaje oryginalnego charakteru całej konstrukcji. Warto pokusić się o połączenie różnych odcieni tego materiału. Tak zrobili nasi profesjonaliści. Ciemnobrązowe ściany doskonale komponują się z jasnymi okiennicami oraz drzwiami.

Oryginalny dom ze słomy!

Teraz macie okazję przyjrzeć się z bliska naprawdę nieszablonowemu obiektowi. Nasi profesjonaliści zdecydowali się pójść o krok dalej i wykorzystali swoje bogate doświadczenie do zaprojektowania niezwykłego domu, w którym główną rolę odgrywa słoma! To dość nietypowe rozwiązanie zdecydowanie wyróżnia ten obiekt na tle innych domów, znajdujących się w okolicy. Jeżeli jesteście zwolennikami ciekawej architektury zastanówcie się nad skorzystaniem z tego pomysłu podczas budowy własnego rodzinnego gniazdka.

Szukacie innych pomysłów na swój wymarzony dom? Zobaczcie tutaj:

6 praktycznych wskazówek, które warto przemyśleć budując swój dom!

Który dom podoba Wam się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu