300-metrowy dom marzeń za jedyne 400 tysięcy złotych

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

300-metrowy dom marzeń za jedyne 400 tysięcy złotych

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
Loading admin actions …

O takim domu marzy każdy! Ten, kto go posiada, to prawdziwy szczęściarz i wielu z pewnością mu zazdrości. Bo któż nie chciałby na co dzień pławić się w luksusie i nowoczesności?! Za chwilę w tej rezydencji oddalibyśmy – jak w piosence Andrzeja Rosiewicza o dziewczynach – Chicago, Paryż, Krym. Nie czekajmy zatem dłużej i szybko sprawdźmy, ile takie cudo jest w rzeczywistości warte, jak prezentuje się jego całkowity kosztorys, jak wyglądają jego plany, a przede wszystkim do granic nowoczesne i komfortowe wnętrze.

Obliczenia projektowe

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Projekt domu HomeKONCEPT-40

homify

Wszystkie obiekty projektowane przez architektów z biura HomeKONCEPT posiadają profesjonalne i zgodne z normami prawnymi wyceny  oraz wszelkie niezbędne obliczenia, uwzględniające między innymi roboty budowlane i instalacyjne od fundamentu aż po dach. Z HomeKONCEPT można łatwo zaplanować cały proces inwestycyjny, wycenić wszelkie prace oraz dobrać ceny materiałów, robocizny i sprzętu do preferencji osób zainteresowanych. Koszty budowy przedstawione w kosztorysach są to koszty z już wliczonym VAT-em (ceny brutto).

Opis projektu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Projekt domu HomeKONCEPT-40

homify

Powierzchnia opisywanego budynku wynosi 300 metrów kw., w tym garaż. We wnętrzu rezydencji zaaranżowano 5 sypialni i 3 łazienki. Pokrycie całości żelbetonem oraz postawienie na modne ostatnio schody typu pół-pace zobligowały architektów do zainstalowania wentylacji w obiekcie.

Fasady

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Projekt domu HomeKONCEPT-40

homify

Fasady budynku prezentują się bardzo stylowo i nowocześnie, zwłaszcza dzięki odpowiedniemu doborowi kolorów oraz dekoracyjnym tynkom przypominającym kamień. Podobny efekt można osiągnąć instalując panele dekoracyjne.

Klasyczny format

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Projekt domu HomeKONCEPT-40

homify

Na tyłach obiektu urządzono patio z basenem (basen tego typu jest wart około 90 tysięcy zł). Dzięki temu naszym oczom ukazuje się z tej perspektywy luksusowa willa, a nie tylko jakiś tam dom na przedmieściach!

Parter

Kuchnia połączona z jadalnią, salon i klatka schodowa, z której wychodzi się bezpośrednio na taras – parter prezentuje się po prostu wspaniale!

Pierwsze piętro

Na pierwszym piętrze na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza pokaźnych rozmiarów sypialnia (30 metrów kw.) z łazienką (17 metrów kw.) oraz garderobą (10 metrów kw.).

Informacje ogólne

Powierzchnia rezydencji wynosi 260 metrów kw. Garaż to dodatkowe 41 metrów kw. Kubatura brutto to około 1750 metrów sześciennych, a kąt dachu – 25 stopni. Dom to konstrukcja energooszczędna.

Projekt wnętrza i wycena

615 tysięcy zł. to cena opisywanej rezydencji już „pod klucz” (400 tysięcy zł kosztuje stan deweloperski), czyli z wliczoną pracą budowlańców oraz ze wszystkimi materiałami – dokładnie tak, jak założono w projekcie. Z dekoracją fasad i wnętrz, a nawet z systemem grzewczym (kocioł gazowy i okablowanie, a w efekcie „ciepła podłoga” w całym domu). Niemożliwe? A jednak!

Na oficjalnej stronie internetowej naszych fachowców projekt ten oznaczono jako HomeKONCEPT 40 i załączono do niego całkowity kosztorys, wraz z pracownikami budowlanymi i niezbędnymi materiałami. Nawet po 100 alternatyw do każdej pozycji! Wszystkie ceny są obliczone co do najmniejszego szczegółu, z wielką dokładnością i precyzją.

A Wy co sądzicie o tej rezydencji?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu