Top 5 minionego tygodnia- wyjątkowe domy i ich wnętrza

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- wyjątkowe domy i ich wnętrza

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Moda Interiors, Nowoczesny
Loading admin actions …

Domy, domy i jeszcze raz domy. Piękne posiadłości jednorodzinne lub luksusowe rezydencje w egzotycznych miejscach cieszą się wśród Was niesamowitą popularnością! Zwłaszcza, czy powstają jako rezultat wyjątkowej transformacji! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i preferencjom, w mijającym tygodniu prezentowaliśmy wiele projektów ciekawych i ładnych domów jednorodzinnych- zarówno tych wznoszonych od podstaw, jak i tych odremontowywanych.

A we wnętrzach? Niezwykle modna ostatnio szarość! W końcu wszyscy, czy tego chcemy czy nie, żyjemy w cieniu premiery 50 twarzy Greya

Obejrzyjcie podsumowanie najbardziej popularnych artykułów na homify z mijającego tygodnia!

5. homify 360°: apartament jednorodzinny w Krakowie

Salon - realizacja: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez Orange Studio,Minimalistyczny
Orange Studio

Salon – realizacja

Orange Studio

Ten apartament jednorodzinny w Krakowie skrywa w sobie ultra nowoczesne wnętrze, o połyskujących powierzchniach, biało-czarnej kolorystyce i funkcjonalnym rozkładzie. Jest to mieszkanie niezwykle przestronne, gwarantujące wygodną przestrzeń mieszkalną dla rodziny z dzieckiem. Zobaczcie, jak polscy projektanci zaaranżowali to nowoczesne wnętrze- zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji homify 360°: apartament jednorodzinny w Krakowie.

4. homify 360°: mały dom z przytulnym wnętrzem

Ten niewielkie domek w południowych Niemczech zachwyca spójnością i harmonią, zarówno jeżeli chodzi o jego kształt, jak i użyte w jego konstrukcji materiały. Zastosowano w nim wiele innowacyjnych rozwiązań architektonicznych, które czynią z niego budynek nie tylko uroczy i przytulny, ale także w pełni funkcjonały i wygodny. Obejrzyjcie go dokładnie raz jeszcze w Katalogu Inspiracji homify 360°: mały dom z przytulnym wnętrzem.

3. 50 twarzy Greya w Twoim mieszkaniu

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

CałyInternet aż huczy od premiery filmu „50 twarzy Greya”. Zainspirowała nas to do przyjrzenia się szarościom jako niezwykle modnym odcieniom w aranżacji wnętrz. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu chcemy go użyć, kolor szary jest niezwykle elastyczny- pasuje do wielu innych barw, świetnie komponuje się z większością materiałów, a dodatkowo wygląda po prostu zachwycająco! Zobaczcie przykłady szarości we wnętrzach w Katalogu Inspiracji 50 twarzy Greya w Twoim mieszkaniu.

2. homify 360°: rezydencja Menora

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Moda Interiors, Nowoczesny
Moda Interiors

Menora Residence

Moda Interiors

Rezydencja Menora wygląda fantastycznie zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Jej nowoczesny design, innowacyjne materiały, stylowa aranżacja wnętrz, a także modna kolorystyka złożyły się na to, iż projekt ten uzyskał sobie szeroki rozgłos w świecie architektury i wystroju wnętrz, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Wyjaśnienie tej wyjątkowej popularności znajdziecie w Katalogu Inspiracji homify 360°: rezydencja Menora.

1. Przed i po: kompleksowy remont domu w hiszpańskim Vigo

Kolejny przykład niesamowitej transformacji na homify- tym razem wnętrze apartamentu w hiszpańskim Vigo cieszyło się u Was największym powodzeniem! Zapewne dlatego, że zdjęcia przed renowacją są wyjątkowo drastyczne, przedstawiając mieszkanie w kompletnie opłakanym stanie. Taka niesamowita metamorfoza z pewnością jest w stanie zainspirować nawet tych najbardziej sceptycznych w stosunku do remontów. Zobaczcie efekt po w Katalogu inspiracji Przed i po: kompleksowy remont domu w hiszpańskim Vigo.

Który artykuł podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu