Ultra stylowy dom dla miłośników nowoczesności

Alicja Olko Alicja Olko
Projekt domu HomeKONCEPT 37 HomeKONCEPT | Projekty Domów Nowoczesnych
Loading admin actions …

Obejrzyjcie projekt domu od polskiej pracowni architektonicznej HOME Koncept, który łączy w sobie kompaktowy rozmiar z nowoczesną bryłą i wygodnymi wnętrzami. Projekt ten ma w sobie to, co najlepsze z klasycznej i współczesnej architektury- tradycyjna bryła budynku unowocześniona została za pomocą wielkoformatowych okien oraz ciekawej kombinacji materiałów elewacyjnych. Zapoznajcie się z wizualizacjami oraz rzutami poziomymi wnętrz.

Klasyka spotyka nowoczesność

Projekt domu HomeKONCEPT 09 homify
homify

Projekt domu HomeKONCEPT 09

homify

Dwukondygnacyjny budynek o tradycyjnej bryle z dwuspadowym dachem z pewnością spodoba się miłośnikom nowoczesnej architektury. Swój współczesny charakter zawdzięcza właśnie dużym oknom, które otwierają go na otoczenie, a także ciekawej elewacji. Cegła klinkierowa łączy się tu z tynkiem, dając modny, elegancki rezultat. Dach pokryto blachą tynkowo-cynkową, która pod względem kolorystycznym świetnie wpisuje się w estetykę projektu.

Luksus i wygoda

Projekt domu HomeKONCEPT 09 homify
homify

Projekt domu HomeKONCEPT 09

homify

Powierzchnia użytkowa domu wynosi 137 metrów kwadratowych. Bryła budynku od frontu przełamana została wysuniętym przed nią jednostanowiskowym garażem. Architekci zadbali o to, aby dom był nie tylko komfortowy, ale i luksusowy- liczne tarasy i balkony oraz miejsca do spędzania czasu na zewnątrz nadają mu charakter domu marzeń.

Rzut poziomy- parter

Projekt domu HomeKONCEPT 09 homify
homify

Projekt domu HomeKONCEPT 09

homify

Spójrzmy na szczegółowy plan wnętrza na parterze. To tutaj zlokalizowano pomieszczenia składające się na otwartą strefę dzienną. Składają się na nią kuchnia, jadalnia oraz salon, zlokalizowany nieco dalej. Znalazło się tu także miejsce na przestronną garderobę oraz dodatkową łazienkę.

Rzut poziomy- piętro

Projekt domu HomeKONCEPT-09 homify Nowoczesne domy
homify

Projekt domu HomeKONCEPT-09

homify

Piętro przeznaczono na prywatne pomieszczenia domowników. Do dużej, głównej sypialni przylega garderoba i to właśnie z tego pokoju przejść można bezpośrednio na balkon, umieszczony nad garażem. Poza nią na piętrze znajdziemy także dwie dodatkowe sypialnie oraz przestronną łazienkę.

Kuchnia

Na koniec pokażemy Wam wizualizację kuchni. Jest to jedynie propozycja na to, jak można ją zaprojektować, ale trzeba przyznać, że bardzo udana. Meble na poziomie podłogi i te podwieszane oddziela przeszklony pas, przez który do środka swobodnie wpadać może naturalne światło. Fronty szafek podłogowych są wykonane z drewna, a tych podwieszanych z przyciemnianego szkła. Kuchnia jest wygodna w użytkowaniu i przestronna, doskonale wpisuje się w estetykę projektu.

Co myślicie o tym projekcie?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu