Fantastyczna transformacja mieszkania

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Fantastyczna transformacja mieszkania

Alicja Olko Alicja Olko
od Traber Obras
Loading admin actions …

Kiedyś gruzowisko, dziś apartament, którego nie powstydziłby się nikt z Was! Obejrzyjcie zdjęcia przed i po, dokumentujące metamorfozę mieszkania w samym centrum Madrytu. Projekt ten jest dobrą inspiracją dla wszystkich tych, którzy planują remont wnętrz. Architektom udało się osiągnąć efekt elegancji i nowoczesności, nie rujnując w procesie budżetu klientów. Zapraszamy do oglądania!

Przed i po: duże zmiany

Jak widać, w tym mieszkaniu przeprowadzono remont na wielką skalę. Wnętrze zostało przywrócone do surowego stanu, pozostawiając projektantom ogromne pole do popisu. Inwestorzy pragnęli mieszkania, które wykończone byłoby naturalnymi materiałami i odznaczało się neutralną kolorystyką. W ten sposób uzyskali swobodę w aranżacji i wyposażeniu.

Przed i po: z innej perspektywy

Tak prezentuje się wnętrze przed i po remoncie widziane z innej perspektywy. Obejrzeć możemy szczegółowy rozkład pomieszczeń w mieszkaniu- z przestronnej strefy dziennej przejść można do kuchni, łazienki i sypialni, co czyni ją sercem tego apartamentu.

Przed i po: nowa kuchnia

Ważną częścią transformacji tego mieszkania było uczynienie jego wnętrz jaśniejszymi, a co za tym idzie- wizualnie przestronniejszymi. Rozwiązaniem nie była jednak monstrualnych rozmiarów dziura w ścianie! Zdecydowano się jednak na kuchnię o dużych oknach, przez które do jej środka swobodnie wpadać może naturalne światło. Wnętrze zabudowano po obu stronach, optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Meble o modnych czerwonych frontach świetnie komponują się z nowoczesnymi sprzętami AGD.

Przed i po: prysznic

Kolejny obszar mieszkania, który zdecydowano się otworzyć na zewnątrz- małe okna obok prysznica zapewniają światłu swobodny dostęp, co czyni tę przestrzeń jaśniejszą. Łazienkę wykończono materiałami o neutralnej kolorystyce i wyrazistych wzorach.

Przed i po: łazienka

Cofając się nieco do tyłu, mamy okazję przyjrzeć się temu, jak w całości prezentuje się łazienka przed i po remoncie. Projektanci wykonali świetną robotę, nadając zagraconemu wnętrzu nowoczesny i funkcjonalny charakter. teraz łazienka jest funkcjonalna i wygodna, a do tego zaaranżowana w sposób modny i stylowy.

Detale łazienki

Zwróćmy uwagę na detale. Materiały wykończeniowe zostały starannie dobrane, nadając wnętrzu elegancki charakter. Jasne kafelki na ścianach odznaczają się różnorodnością wzorów, które, zestawione ze sobą, tworząc imponującą całość. Świetnie łączą się także z wielkoformatowymi płytkami na posadzce, które imitują naturalny kamień.

Jak Wam się podoba taki pomysł na wnętrze?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu