Niedrogi, lecz czarujący dom polskich projektantów | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niedrogi, lecz czarujący dom polskich projektantów

mszpakowska mszpakowska
BEZ Nowoczesne domy od Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl Nowoczesny
Loading admin actions …

Architekci z biura projektowego MTM STYL są prawdziwymi ekspertami, jeżeli chodzi o konceptualizację domu oraz wygląd bez zarzutu.

Właśnie tego świadkiem będziemy w dzisiejszym katalogu, gdzie poznamy dom już od etapu planowania, aż do gotowego projektu. Dowiemy się również jak ważny jest plan architektoniczny i w jaki sposób zabrać się za konstrukcję.

Wynik jest połączeniem doskonałości, inteligentnego planowania oraz wysiłku. Przyjrzyjmy się bliżej!

Domek na prerii

Z przodu możemy zobaczyć, jak słodko prezentuje się ten jasny dom z tradycyjnym, dwuspadowym dachem. Projekt oferuje nam atrakcyjny i zachwycający design.

Projektanci połączyli białe, tynkowane ściany z kamiennymi elementami elewacji oraz brązować dachówką. Te materiały, kolory i tekstury, łączą się w doskonałej harmonii tworząc nowoczesny wygląd, który jest niezwykle subtelny i naturalny.

Wypielęgnowany ogród sprawia, że fasada wydaje się większa na tle uporządkowanych klombów oraz niskich drzew.

Złote zasady planowania ogrodu!

Elegancki taras

Po drugiej stronie domu możemy dostrzec, jak szkło może być doskonale wykorzystane jako element dekoracji, tworząc wspaniałe połączenie pomiędzy wnętrzem domu oraz światem zewnętrznym.

Duże szklane drzwi pozwalają połączyć salon z małym patio, które oferuje zewnętrzną jadalnię. Jest do idealne miejsce na obiad w promieniach słonecznych lub kolację w blasku gwiazd.

Po lewej stronie widzimy, jak pionowy ogród piękne zdobi elewację. To naprawdę dobre rozwiązanie!

Wspaniałe miejsce

Jeśli przyjrzymy się bliżej zauważymy, że projektanci wybrali białe meble, które tworzą odświeżający charakter. Jest to również doskonały kontrast do ceglanej ściany.

Jeśli chodzi o projektowanie tarasy, zdecyduj się na trwałe meble, które przetrwają we wszystkich warunkach pogodowych. Drewno jest świetnym rozwiązaniem!

Warto również postawić na odpowiednie oświetlenie, które pozwoli stworzyć wspaniałą atmosferę. Jest to również element funkcjonalny, który sprawi, że Twoja przestrzeń będzie wyglądała pięknie, również po zmroku.

Parter

Teraz przyjrzymy się plano architektonicznym. Możemy przekonać się, że projektanci odpowiednio rozłożyli wspólną przestrzeń życiową : kuchnię, jadalnię, hall.

Plany pozwolą przyszłym mieszkaniem uzyskać jasny pogląd na przyszły obraz wymarzonego domu.

Piętro

Plamy górnej kondygnacji ukazują, że na piętrze znajdziemy trzy sypialnie oraz łazienkę.

Rozplanowanie mebli pozwoli łatwiej zaaranżować przestrzeń w jak najlepszy sposób, aby nie dopuścić do optycznego zmniejszenia metrażu.

Podoba Ci się projekt z rodzimego podwórka? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu