Najlepsze metamorfozy: 20 pomieszczeń przed i po remoncie | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Najlepsze metamorfozy: 20 pomieszczeń przed i po remoncie

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od Rachele Biancalani Studio Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli chodzi o renowację starych mieszkań czy domów, eksperci potrafią zdziałać cuda. Udowadniają, że nie ma takiego wnętrza, któremu nie można nadać drugiej młodości. Pokażemy Wam to na przykładzie dwudziestu metamorfoz wnętrz, przeprowadzonych przez profesjonalistów homify. Mamy nadzieję, że zainspirują Was ono do zmian w Waszych własnych czterech ścianach!

1. Od staromodnej do nowoczesnej łazienki

Nowe materiały pokrywające ściany i posadzkę w tej łazience, a także drewniane meble o eleganckim designie sprawiły, że łazienka nabrała przyjemnie współczesnego charakteru.

2. Od surowej do przytulnej jadalni

REMODELACION VIVIENDA UNIFAMILIAR od Crestale Jordan Arquitectura
Crestale Jordan Arquitectura

REMODELACION VIVIENDA UNIFAMILIAR

Crestale Jordan Arquitectura

Wyburzono ścianę, łącząc ze sobą obszary kuchni i jadalni, dzięki czemu udało się osiągnąć efekt przestronnego wnętrza. Drewniane meble oraz odpowiednio dobrane oświetlenie dbają o przytulny klimat.

3. Od bałaganu do współczesnego salonu

Wnętrze wyposażono w nowe meble, które dodatkowo ustawiono w bardziej praktyczny sposób, podnosząc funkcjonalność wnętrza.

4. Od placu budowy do praktycznego korytarza

Teraz korytarz pełni rolę nie tylko przestrzeni komunikacyjnej, ale także miejsca na przechowywanie. Zachwyca połączenie bieli mebli z głębokim brązem parkietu.

5. Od nudnej do eleganckiej kuchni

Białe fronty mebli kuchennych na wysoki połysk doskonale komponują się z drewniana podłogą, dając efekt elegancji i dobrego stylu.

6. Od pustki do przytulnego salonu

Puste, nieco chłodne i surowe wnętrze przeszło całkowitą metamorfozę i stało się salonem o przytulnym charakterze. W tak urządzonym wnętrzu aż chce się spędzać czas.

7. Od starej do szykownej kuchni

Kuchnia w nowym wcieleniu prezentuje się szykownie i stylowo. Nowoczesne meble oraz nietypowa kolorystyka dają efekt wnętrza o współczesnym charakterze.

​8. Od przygnębiającego do rodzinnego wnętrza

REMODELACION VIVIENDA UNIFAMILIAR od Crestale Jordan Arquitectura
Crestale Jordan Arquitectura

REMODELACION VIVIENDA UNIFAMILIAR

Crestale Jordan Arquitectura

Smutne, ciemne wnętrze przemalowano oraz wyposażono w przytulne meble. Duże znaczenie ma także fakt, iż wyburzono ścianę oddzielającą jadalnię od salonu.

9. Od ciasnego do przestronnego pokoju

Ciemne wnętrze wykończono jasnymi materiałami, a także powiększono otwór na okno, dzięki czemu naturalne światło mogło swobodnie wpadać do środka.

10. Od starej kuchni do kuchni z wyspą

Po remoncie wszystko w tej kuchni się zmieniło. Przede wszystkim wyposażono ją w nowe meble, wśród których króluje piękna i nowoczesna wyspa kuchenna.

11. Od pustej wnęki do kącika kawowego

Pusta wnęka przeznaczono została na mini spiżarnię oraz kącik kawowy- w ten sposób praktycznie i z pomysłem wykorzystano każdy metr kwadratowy tego wnętrza.

12. Od pustki do nowoczesnego salonu

Puste pomieszczenie przeznaczono na salon, który urządzono nowocześnie i stylowo. Zachwyca kombinacja kolorów zdominowana przez szarości, ale ożywiona akcentami turkusu.

13. Od nieestetycznej do stylowe toalety

Ciasna i staromodnie zaaranżowana toaleta zmieniła się nie do poznania. Teraz króluje w niej armatura o współczesnym designie i stylowe, szare meble.

14. Od ciasnej od otwartej kuchni

REMODELACION VIVIENDA UNIFAMILIAR od Crestale Jordan Arquitectura
Crestale Jordan Arquitectura

REMODELACION VIVIENDA UNIFAMILIAR

Crestale Jordan Arquitectura

Ciemna kuchnia o masywnych meblach została otwarta na salon i wyposażona w meble o jasnych frontach. Zabieg ten zmienił to wnętrze nie do poznania.

15. Od niewykorzystanego potencjału do kreatywnej aranżacji

Pusty pokój przeznaczono na stylowy i elegancki salon, w którym znaleźć można wygodne meble, atrakcyjne dodatki i wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

16. Od małego do wnętrz o dużym formacie

Jak powiększyć wnętrze domu w imponujący sposób? Wystarczy podwoić jego wysokość. Wnętrza z wysokim sufitem odznaczają się monumentalnością, która zachwyca.

17. Od zagraconego do stylowego salonu

We wnętrzu tym zmieniono układ mebli, czyniąc je przestronniejszymi i wygodniejszymi w użytkowaniu. Nie ma nic gorszego niż pomieszczenie zawalone meblami i dodatkami, które nie pełnią żadnej roli.

18. Od szkarady do łazienki deluxe

Niesamowite, jak zmieniło się wnętrze tej łazienki. teraz jest elegancka i stylowa, szaro-biała, praktycznie i z pomysłem urządzona.

19. Od babcinej do przytulnej sypialni

Nowe łóżko oraz przemalowane ściany zupełnie odmieniły charakter tego wnętrza. Teraz jest nowoczesne, ale nie brakuje mu przytulności.

20. Od salonu z innej epoki do wnętrza na miarę XXI wieku

Salon unowocześniono, nie zatracając przy tym jego eleganckiego i klasycznego charakteru. Meble o tradycyjnym designie zestawiono ze współczesnymi materiałami wykończeniowymi, osiągając dobry balans.

Który przykład najbardziej Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu