Nowoczesny dom jednorodzinny na najwyższym poziomie

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom jednorodzinny na najwyższym poziomie

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od Müllers Büro Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli marzy Wam się dom nowoczesny, komfortowy, a dodatkowo odznaczający się wyrafinowanym designem, znaleźliśmy dla Was idealny projekt. Sześcienna bryła o nietypowym dachu, symetria, a także innowacyjne materiały wykończeniowe z zewnątrz i w środku sprawiają, że dom ten znajdzie sobie licznych amatorów. Obejrzyjcie wszystkie jego zdjęcia i przekonajcie się sami.

Widok z zewnątrz

Spoglądamy na dom od strony ogrodu i od razu dostrzegamy, że jego projektem rządzi zasada idealnej symetrii. Wielkoformatowe okna po obu stronach rozgranicza stalowa rura, dzieląc bryłę domu na dwie równe części. Płaski dach wykorzystano na stworzenie tarasu oraz stworzenie dodatkowej kondygnacji. Przestronny obszar do spędzania czasu na zewnątrz znajdziemy także na poziomie parteru. To właśnie tutaj domownicy cieszyć mogą się promieniami słońca i widokiem na otaczający dom ogród.

Strefa dzienna

Przenosimy się do środka, aby obejrzeć jasne i przestronne wnętrze strefy dziennej. Wykończono je jasnym drewnem, które znajdziemy zarówno na podłodze, jak i na suficie. Przez wielkopowierzchniowe okna do wnętrza wpada mnóstwo naturalnego światła, potęgując wrażenie jasności. Strefa dzienna została wyposażona w sposób minimalistyczny, przy użyciu niewielkiej ilości mebli czy dodatków, dzięki czemu wydaje się jeszcze większa i przestronniejsza.

Klatka schodowa

Schody łączące ze sobą poszczególne kondygnacje budynku to dzieło sztuki same w sobie. Jasne drewniane stopnie zawijają się pod kątem 90 stopni, a pomiędzy nimi znajduje się pionowa ściana z tego samego materiału- to właśnie ona odpowiada za fantastyczny design schodów.

Łazienka

Wchodzimy piętro wyżej, aby obejrzeć pomieszczenia prywatne mieszkańców. Jasne i naturalne materiały królują także w designie łazienki. Wykończono ją płytkami o delikatnym, piaskowym odcieniu, które świetnie komponują się z białą armaturą, dając elegancki efekt końcowy. Wannę umieszczono pod dużym oknem, przez które do środka swobodnie wpada naturalne światło.

Sypialnia

Na szczycie domu zlokalizowano sypialnię, której aranżacja pełna jest subtelności i delikatności. Neutralna kolorystyka mebli i materiałów wykończeniowych pozwoliła na zachowanie harmonii z pozostałymi pomieszczeniami we wnętrzu. Dzięki przeszklonym ścianom z środka rozpościera się niemal panoramiczny widok na okolicę. Liczne rośliny doniczkowe ożywiają to wnętrze i nadają mu bardziej naturalny charakter.

Jak Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu