60 metrowe mieszkanie, pełne twórczych idei i pomysłów

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

60 metrowe mieszkanie, pełne twórczych idei i pomysłów

A.D. A.D.
Nowoczesna kuchnia od Transition Interior Design Nowoczesny
Loading admin actions …

Nie wszystkie luksusowe domy mogą poszczycić się wyjątkowym metrażem i rozkładem pomieszczeń. Oczywiście, wszyscy mamy marzenia o ogromnym domu, ze wspaniałymi pokojami, malowniczymi widokami, łazienkami niczym spa i pięknym ogrodem z zielonym trawnikiem. Jednak niepowtarzalne miejsca mogą również być całkiem inne i mieć dużo skromniejsze pakiety, a rezydencja z siedzibą w Paryżu pokarze Wam, jak to zrobić! 

Żyjąc w zatłoczonym mieście, miło jest zerknąć wewnątrz mieszkania, które maksymalizuje swój plan i mimo niewielkiej przestrzeni wydaje się być bardzo przestronne. Kompaktowe 60m2, strychu to z pewnością pokazuje, że brak przestrzeni nie musi dyktować jakichkolwiek cięć w stylu. Pamiętajcie o tym podczas meblowania własnego mieszkania!

Energetyczny salon

To mieszkanie zapewnia nam wrażenie buzujących, niczym bąbelki w szampanie, koloru, radości i wyrafinowania. Elegancka mieszanka współczesnych mebli i zabytkowych znalezisk, tworzy zestawienie ponadczasowe. Często w małych mieszkaniach, taka kombinacja może być trudna do osiągnięcia. Nie jest łatwo stworzyć atmosferę miejsca i jego styl, przy jednoczesnym zachowaniu minimalistycznej atmosfery.

Odsłonięta ceglasta ściana działa cuda w nadawaniu przemysłowej estetyki, to wszystko jest wzmocnione przez energetyczne i dynamiczne dodatki. 

Otwarty plan pomieszczenia, wypełniony światłem

Układ otwarty pomaga zapewnić przestronność i zwiększyć postrzeganie obszaru wewnętrznego pomieszczenia. Mieszkanie, znajduje się na najwyższym piętrze budynku, okna dachowe pomagają przyciągnąć  naturalne światło, które odbija się od eleganckich białych ścian i tworzy poczucie ciepła obok jasnej podłogi drewnianej.

Kuchnia posiada stolarkę w ciemny kolorze i w matowym wykończeniu, a do tego bardzo nowoczesna, platerowana metalem wyspa. Krzesła barowe i delikatne oprawy oświetleniowe zawieszone powyżej tworzą bardzo stylowe dodatki. Pewnie chcielibyście przyjrzeć się dokładniej kuchni… sprawdźcie poniżej!

Gładkie wnętrze kuchni

Wewnątrz kuchni jesteśmy całkowicie zaskoczeni tym, jak duża i luksusowa przestrzeń nas otacza. Matowe szafki w szarym kolorze wyglądają bardzo stylowo, a kilka charakterystycznych dodatków takich jak odsłonięty regał, na ozdoby i akcesoria czy designerski wyciskacz do cytrusów nadają specyficznego pazura.

Biorąc pod uwagę, że jest to raczej małe mieszkanie, w kuchni czuje się przestronność. Urządzenia ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości sprzęt AGD i wygodna powierzchnia użytkowa czynią to miejsce wyjątkowym. 

Przemyślane dodatki i spójna tematyka wnętrz

Szybki rzut oka na łazienkę pokazuje nam, jak projektanci wdrożyli szereg faktur i wzorów, które tworzą spójną kompozycję i schemat w mieszkaniu. Niebieskie płytki zastosowane w tym pomieszczeniu są podobne w stylu do wzorzystej podłogi  w kuchni. Choć różnią się one od siebie minimalnie, tym samym przyczyniają się do tworzenia poczucia ciągłości, jak również dodają pozytywny i zabawny akcent.

Uroczy pokoik dziecięcy

To miejsce jest absolutnie urocze, z żółto – białym łóżeczkiem, a także niebieską owczą skórą na podłodze. Elegancki, a zarazem neutralny pod względem płci, równie dobry dla dziewczynki i chłopczyka pokoik. Wystrój jest spokojny i cichy, sprzyjający spokojnej i cudowniej zabawie. Pełny wyrafinowanej estetyki, a jednocześnie zachowujący świeżość.

Słodkie przytulanki

Odwracając się i spoglądając na przeciwległą ścianę, widzimy, jak architekci i projektanci zainstalowali tam półki i dużo miejsca, aby utrzymać zabawki i akcesoria dziecka w porządku. Niektóre półki wewnątrz zostały pomalowane na błękit, dzięki temu tworzą coś w rodzaju sceny czy witryny dla ulubionych zabawek. Stylowa dekoracja, w postaci pluszowej głowy byka, to zabawny akcent. Świeże białe ściany idealnie pasują do dziecięcego pokoju. 

Głowna sypialnia

W apartamencie master jasnoniebieskie szafki  do samego sufitu zastępują garderobę, oferując bogate miejsce na odzież, a kilka mniejszych półek idealnie nadaje się do eksponowania zdjęć. Kolor niebieski, jest wiodący w całym mieszkaniu – tutaj także gra pierwsze skrzypce. Mimo że pokój nie jest zbyt duży, minimalistyczny wystrój utrzymuje uczucie otwartej i obszernej przestrzeni.

Salon z innej perspetywy

Ostatni flesz przed końcem trasy to ponownie salon. Patrząc z innej perspektywy, widzimy szafkę pod telewizor w klasycznym przemysłowy stylu. Obok sofy stanęła także loftowa lampa podłogowa.

Czysty, elegancki i cudownie otwarty, ten dom spełnia wszystkie wymogi, a zapraszając nas pozwolił zatopić się w jego urzekającej atmosferze. Jeśli chcecie obejrzeć inny apartament o niewielkim metrażu, koniecznie zajrzyjcie tutaj: 7 wspaniałych pomysłów dekoratorskich na 22 m kwadratowych

Chcielibyście w takim zamieszkać? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu